STSL 15/16 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Ağustos - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Ağustos

Niye 7 tane oyuncu almis adamlar o sezon niye sike yapsinlar ki.
Mis gibi kanatlar dia-stoch
Forvete niang
Bekte caner. Forvet arkasinda alex sagbekte guya turkiyenin en iyisi gokhan. Niye sike yapma geregi duydular ki o sezon
Bak santos'ta vardi unuttum.

Degil 40 isterse 100 harcasinlar aziz denilen sike baronu oldugu surece ligde her sene sike yapmaya musait bir takim.

3 sakatlik berbat oyun ilk yari 3.falan olsun gor sen zurnayi

Bu Forma numarası olayı iptal galiba bu sene,zira Fener Bahçe kendi fontunu kullanmış gibi geldi.

Evet şimdi farkettim. Avrupa fontunu kullanmış. Ha şey unutmuşum. Fenerdi değil mi bu takım. Pardon.
Adamlar için kanun değişti font değişmiş çok mu desene.

bcvcv2.jpg

Ben diyeceğimi dedim 2011 öncesi şike yaptı bu herifler kanıtları varmı ? Var(Burada sıkıntı yok)

Ceza almış,almamış orası yargının işi

2011'den sonra şike için rakibini suçlamak yersiz(İleriki sezonlar için)

Eğer sanıldığı gibi her maçta şike,teşvik vb. şey yaptılarsa bu adamlar 2011'den sonra senin 4 senede 3 kere şampiyon olmana nasıl izin verdiler ?

Her zaman diyorlar Galatasaray'ı aşağa çekmek istiyor futbol baronları burada bir yanlışlık var o zaman

Yani İtalya'dan Juve'yi örnek vermişsiniz.Lige her sene ambargo koyan Juve'ye,acaba merak ediyorum Interliler her maç sonunda şike yaptınız diye ağlıyormudur :)

Fanatizm'in dibini yaşıyor bazı arkadaşlar gerek yok.Futbol altı üstü

ister fanatik de ister ne dersen de
geçen senenin temiz olduğuna beni kimse inandıramaz.

hiç bir şey olmadıysa hakem şikesi oldu.

Fener taş gibi takım olmuş.

Fernandao-Persie-Sow bu sene çok can yakarlar.

Orta sahaları dinamik , artık oyunu bekleyerek kurmuyorlar direkt ileriye top taşıyorlar.

Defans hakkında hala karar veremedim , ağır-sağlam mı , ağır - her an gol yaptıran cinsten mi bilmiyorum.

Lakin şu var Fener bizden bi 15-20 gol fazla atar bu ligde.

Bizde evlat Burak-Umut AŞ den gol bekleriz.

Ek olarakta Eskişehir bu sene kümede kalmaya oynar.

Üst Alt