STSL 15/16 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Ağustos - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Ağustos

fener taş gibi takım olmuş.

Fernandao-persie-sow bu sene çok can yakarlar.

Orta sahaları dinamik , artık oyunu bekleyerek kurmuyorlar direkt ileriye top taşıyorlar.

Defans hakkında hala karar veremedim , ağır-sağlam mı , ağır - her an gol yaptıran cinsten mi bilmiyorum.

Lakin şu var fener bizden bi 15-20 gol fazla atar bu ligde.

Bizde evlat burak-umut aş den gol bekleriz.

ek olarakta eskişehir bu sene kümede kalmaya oynar.

fenerin en buyuk artisi topu onde tutan forvet hatti ve 4-4-2 oynamasi.

Adamlar sol bekten top atiyor ortasahayi kullanmadan cuk diye forvetin kucagina .. Helal olsun

Fernandao bu pozisyonda sarı görmesi gerekmezmiydi

bvcv.png

katılmıorum abi
bi temasları oldu ve aldatmaya yönelik düsmedi

Berat, temas var. ama bu temas kaleciden Fernandao'ya değil; Fernandao'dan kaleciye. Yani topu madem sola dürtüyorsun neden topun peşinden koşmuyorsun da kaleciye dizini yatırıyorsun.
Topla oynama niyetinde olan bir oyuncu topun peşinden koşar. Zaten hakemin vermeme sebebi de bu. Ama madem sen penaltı olmadığına inanıyorsun neden oyuncuya sarı göstermiyorsun.
Bunu video şeklinde izlemeni tavsiye ederim.

adamların yedek kulübesinden giren oyuncuları van persie , topal, alper tribünde de ozan ve volkan şen.. biz daha transfer yapmayalım

Ahmet kardeş:Bu yıldız kuyruklu cinsinden tehlike arz ediyor.Biz dördüncü yıldızı göğsümüze takarken,bu kuyruklusuda tüm fener camiasına girmiştir gibi bir durum söz konusu.

Bizim burağa laf edenler gecen sene kaç kere sahtekarlıkla puan kazanmıslar şu skisehir macındada fernandoyu gördük hakemin önünde resmen tiyatro sanatcısı gibi atlıyor bir kart yok zaten tam karekterine göre bir takıma gitmiş.

bu konunun 5 sayfasini okuyan zaten fenerin ne kadar iyi bir takim kurdugunu anlar. herkezde bir ofke var.....adamlar son 15 senenin en iyi fenerbahcesini kurdu. bu sene fark atip bitirirler kimsede kendini kandirmasin. bizde lise ve yabanci dusmani maloglu mallar oldugu surece bi ... olmaz.

son 5 senedir ilk defa lig tv uyeligimi yenilemedim, 7. bitirdimiz sezon gibi olur diye tahmin ediyorum.

Üst Alt