STSL 15/16 H:1 | Sivasspor 2-2 Galatasaray | M.S. | 15 Ağustos - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:1 | Sivasspor 2-2 Galatasaray | M.S. | 15 Ağustos

Sneijder sahanın en kötüsüydü. Sakatlanıp çıkmasa 4 olurduk gerçekten.
Bilal vasat bu takımda Bilal-Selçuk ancak sahada Sneijder yokken bir arada oynayabilir.
Olcan çok kötü takıl bul denmeli çok gerekiyorsa üzerine 3-5 bişey atalım gitsin.
Umut bu takımda 4. Forvet olmalı.
Burak bu takımda ilk 11 oynar tartışmasız ama daha iyisi transfer edilmeli.
Sağ bek şart oğlu şart. Sabri'den bi yol olmaz.
Podolski çok ağır kalıyor ama klas oyuncu yavaş yavaş toparlanır.
Sneijder'in derdi neyse çözülsün. Çözmeyeceklerse satsınlar bu haliyle zarar veriyor sadece.
Chedjou ligdeki açık ara en iyi stoper olduğunu bir kez daha gösterdi. Çevresi çok kötü adamın.
Melo'nun takıma dönmesi lazım fantaziye gerek yok. Sağ bek Allah'ın emri artık uzatmasınlar.
Bir de sağ ön oynayabilen forvet lazım.
Bu arada Eto bitmemiş üşenmedim tekrarını izledim gece efsane top oynuyor sadece goller değil.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sabri hala takimda oynuyor yil olmus 2015..Şu takımın bu halini görüp de hiç bir şey yapmayan başta hanzo olmak üzere dolmuscu ve tayfasini en ağır ve en terbiyesiz kufurlerle anıyorum sürekli.

Ben bunu geçen sene şampiyon olmamıza rağmen yazdım . dillendirdim ama taşlandım...

Geçen seneki şampiyonlugumuz mucizeydi resmen. rakipler bizden bitikti. Son 6 hafta resmen 1 gol atıp ceza sahası yayına gömülerek savunma yapmakdan başka top oynamadık. Ama muslera sayesinde şamp. olduk...

Dün kü maçı 30 35. dk dan sonra izlemeyi bırakdım.

O dklarda sivas yaklaşık 40dan fazla pas yaparak top çevirdiği bir sahne vardı ki içim acıdı resmen...

Bu takım bitik. Bu takım istesede bundan fazlasını oynayamaz bu kadro ile...Çünkü takım ihtiyar heyetine dönmüş resmen.

Dünkü kadro

Muslera----29
Sabri-------31
Chedjou----30
Hakan------32
Telles-------22
Yasin--------28
Selcuk------30
Bilal---------32
Sneijder-----31
Olcan--------29
Podolski------30

Şu kadro mu rakibe basacak ? Pres yapacak ? Yapmayı denediklerinde hallerini görüyoruz.

İleride podolski sneijder göstermelik basıyor selcuk ve bilal güçleri olmadıgından yada işlerine gelmediğinden ceza yayının oraya çekiliyorlar sneijder ve podolskinin basması yalan oluyor.
Takım alışmış hem kafa olarak hem vucut olarak halleri olmadığından ceza yayının orda set yapıyorlar top rakipteyken....

Bu yüzden bas bas bagarıyorduk bu takımın gençleşmeye ihtiyacı var diye.

Ama hala millet 32 lik melonun 3 yıl sözleşme yapmasını savunuyor...

Kardeşim melo kalite topçu evet ama yaşlandı artık takım yaşlandı. Meloyada bakın son 2 sene ben tek maç kaçırmadım içerde 3-5 maç aslan kesilir deplasmanlarda hep kaçarak oynar gölgelerde gezinir.
İyi topçudur yeteneklidir ama eski gücü yok artık hırsıda yok adam da söylüyor..

Ya artık anlamanın zamanı gelmedi mi değişim çanları çalıyor takımda. bas bas bagarıyor...

özellikle orta saha ve kanatlar dinamik oyunculardan gencç oyunculardan olmalı..

Bu yüzden adamı hiç izlemesemde jese transferine olumsuz bakmadım. Zaten uyguna alında birde genç tutarsa tutar. tutmazsa çok kaybın yok.
Bu yüzden carole a alınabilecek risk gözüyle baktık adamın maliyeti belli..

Bu sene GS ın yapacağı belli idi. Taraftar maraftar hikaye arkadaş ben bu takımı gençleştiricem diyecekti. yıldız transfer yapmıyorum diecekdi...

Abi 11m verdik brumaya bence büyük kazıkdı ben olsam o kdr para vermezdim henüz 18 inden gün almış adama .

Ama madem verdin artık kiralamak niye ? Hemde yabancı sınırı kalktıgı bir senede.

Koy kardeşim banko sol kanat brumanın de benim sol kanadım bu adam bundan sonra de.
Koy kardeşim sinanı sağ kanada bundan sonra sağ kanadım bu adam de
Koy göbeğe joseyi adam 20 yaşında bundan sonra göbekde sensin de.

Israr et bu 3 üde potansiyelli yetenekli adamlar artık almışsın zorlicaksın sonuna kadar .
Kötüde oynasa koyacaksın.

Al 2 tane daha genç oyuncu illa 20 22 almak zorunda değilsin 24-25-26 al en az 4-5 yıl tüm gücüyle oynayabilecek adamlar al.

Bizde yok nerde isim adam var nerde 30 unu aşmış adam var gidiyoruz onların peşindeyiz...

Bu takım gelecek 2-3 sene çok ama çok zor iş yapar eğer rakipleri aptallık yapıp şamp. hediye etmezse geçen seneki gibi işimiz çok zor...

Şu savunma anlayışı ve bu yaşlı kadro ile dua ediyorum bu sene barcelona bayern realden biri çıkmasın rezil oluruz rezil yine

Ben bunu geçen sene şampiyon olmamıza rağmen yazdım . dillendirdim ama taşlandım...

Geçen seneki şampiyonlugumuz mucizeydi resmen. rakipler bizden bitikti. Son 6 hafta resmen 1 gol atıp ceza sahası yayına gömülerek savunma yapmakdan başka top oynamadık. Ama muslera sayesinde şamp. olduk...

Dün kü maçı 30 35. dk dan sonra izlemeyi bırakdım.

O dklarda sivas yaklaşık 40dan fazla pas yaparak top çevirdiği bir sahne vardı ki içim acıdı resmen...

Bu takım bitik. Bu takım istesede bundan fazlasını oynayamaz bu kadro ile...Çünkü takım ihtiyar heyetine dönmüş resmen.

Dünkü kadro

Muslera----29
Sabri-------31
Chedjou----30
Hakan------32
Telles-------22
Yasin--------28
Selcuk------30
Bilal---------32
Sneijder-----31
Olcan--------29
Podolski------30

Şu kadro mu rakibe basacak ? Pres yapacak ? Yapmayı denediklerinde hallerini görüyoruz.

İleride podolski sneijder göstermelik basıyor selcuk ve bilal güçleri olmadıgından yada işlerine gelmediğinden ceza yayının oraya çekiliyorlar sneijder ve podolskinin basması yalan oluyor.
Takım alışmış hem kafa olarak hem vucut olarak halleri olmadığından ceza yayının orda set yapıyorlar top rakipteyken....

Bu yüzden bas bas bagarıyorduk bu takımın gençleşmeye ihtiyacı var diye.

Ama hala millet 32 lik melonun 3 yıl sözleşme yapmasını savunuyor...

Kardeşim melo kalite topçu evet ama yaşlandı artık takım yaşlandı. Meloyada bakın son 2 sene ben tek maç kaçırmadım içerde 3-5 maç aslan kesilir deplasmanlarda hep kaçarak oynar gölgelerde gezinir.
İyi topçudur yeteneklidir ama eski gücü yok artık hırsıda yok adam da söylüyor..

Ya artık anlamanın zamanı gelmedi mi değişim çanları çalıyor takımda. bas bas bagarıyor...

özellikle orta saha ve kanatlar dinamik oyunculardan gencç oyunculardan olmalı..

Bu yüzden adamı hiç izlemesemde jese transferine olumsuz bakmadım. Zaten uyguna alında birde genç tutarsa tutar. tutmazsa çok kaybın yok.
Bu yüzden carole a alınabilecek risk gözüyle baktık adamın maliyeti belli..

Bu sene GS ın yapacağı belli idi. Taraftar maraftar hikaye arkadaş ben bu takımı gençleştiricem diyecekti. yıldız transfer yapmıyorum diecekdi...

Abi 11m verdik brumaya bence büyük kazıkdı ben olsam o kdr para vermezdim henüz 18 inden gün almış adama .

Ama madem verdin artık kiralamak niye ? Hemde yabancı sınırı kalktıgı bir senede.

Koy kardeşim banko sol kanat brumanın de benim sol kanadım bu adam bundan sonra de.
Koy kardeşim sinanı sağ kanada bundan sonra sağ kanadım bu adam de
Koy göbeğe joseyi adam 20 yaşında bundan sonra göbekde sensin de.

Israr et bu 3 üde potansiyelli yetenekli adamlar artık almışsın zorlicaksın sonuna kadar .
Kötüde oynasa koyacaksın.

Al 2 tane daha genç oyuncu illa 20 22 almak zorunda değilsin 24-25-26 al en az 4-5 yıl tüm gücüyle oynayabilecek adamlar al.

Bizde yok nerde isim adam var nerde 30 unu aşmış adam var gidiyoruz onların peşindeyiz...

Bu takım gelecek 2-3 sene çok ama çok zor iş yapar eğer rakipleri aptallık yapıp şamp. hediye etmezse geçen seneki gibi işimiz çok zor...

Şu savunma anlayışı ve bu yaşlı kadro ile dua ediyorum bu sene barcelona bayern realden biri çıkmasın rezil oluruz rezil yine

Barcelona-Bayern-Real çıkmazsa rezil olmayacakmıyız sanki? Arsenal geldi mesela, ne olacak? Geçen sene bile 4 lediler.

4 e alıştırdılar dostum ben 7-8 lik olup beşiktaşın rekoruna ortak olmakdan korkuyorum

Olacaksak olalım yahu hem ŞL ŞL diyoruz hem de o çıkmasın bu çıkmasın diyoruz,çıkacaksa çıksın,Brezilya yarı finalde hem de kendi evinde 7 yedi ne oldu?Fener'den de 6 yedik iyi o zaman kapatalım kulübü.Skorlar önemli değil diyip de Beşiktaş'le 8 yediği için dalga geçmek kendi içinde çelişmektir.

bu hamza çok ballı adam gerçekten. beraberliklerle tek farklı mağlubiyetlerle 10 hafta falan takımda kalır iş işten çoktan geçmiş olur. takım fark yemeyi hakediyor ama yemiyor.
1. ve 2. lik imkansız ama 3. olup avrupa'ya direk gitmeliyiz bir şekilde bu sene

Açık ara en kötü oyuncu Sabri efendiydi!

Sabrinin takımın 11'i içindeki en vasat oyuncusu olduğunu düşünmeme rağmen, katılmıyorum. Aatıf'ın toplu gelişlerinde de maç taktiğine göre (Burak yerine Olcan oynuyor) asıl problem Olcan'da. Sabri defansif olarak kötü değildi. Ofansif olarak diyorsan. Sabri zaten bu. Geçen sene oynadığı normal olmayandı. Sneijder takımın en kaliteli oyuncusu defansif rolü zaten yok. Bu maçta hiç yok. Tek ezmediği top yok. Tek isabetli pası yok. İnter maçının ilk yarısındaki defansif gayreti benim hoşuma gitmşti. Ama form olarak en kötü durumdaki oyuncumuz.

bu hamza çok ballı adam gerçekten. beraberliklerle tek farklı mağlubiyetlerle 10 hafta falan takımda kalır iş işten çoktan geçmiş olur. takım fark yemeyi hakediyor ama yemiyor.
1. ve 2. lik imkansız ama 3. olup avrupa'ya direk gitmeliyiz bir şekilde bu sene

ilk yarı ilk 2'den koparsak, 2.yarı gelecek vadeden 9-10 yabancı genc getirilip oynatılsın. 9-10. falan oluruz ama seneye 3-4 tane genc ilk 11 oyuncusu olur.

Sabri iyi oynadi diyenler var
Defansif olarak iyiymis
Erkan KAstan yedigi calima ve Batuhanin Chedjuya kaptirdigi Sivasin 3 e 2 yakaladiig pozisyona baksinlar
Sabri efendi rakip ceza sahasinda sol beke pres yaparken yediriyordu golu
Sneijder bu takimin % 50 si asla kesilmemeli takimdan

Anasayfada surekli bu mac cikiyor nedendir guncellesim zaman cizelgesi görünmüyor

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt