STSL 15/16 H:10 | Osmanlıspor 0-1 Fenerbahçe | M.S | 29 Ekim - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:10 | Osmanlıspor 0-1 Fenerbahçe | M.S | 29 Ekim

Adamlar yine oynamadan 3 puan aldi yahu. Gece sene de böyleydi. Hep tek fark ile aliyorlar maclari.

Iyi en azindan benim HCX tuttu. Diger taraftan Mehmet Battal 90 da gol atarak kurtardi. Sira geldi bizim maca.

Handikap ile aliriz dedim, ama biraz zor görünüyor bu kadroyla.

Son düzenleme:
Leş gibi oynadı aldı maçı Fener, bunlarda bizdeki gibi kötü oynasa bile şampiyon olma potansiyeli yok ilk 3'e girip mutlu olsun bunlar :)

hakem kaç tane emzik verdi bunlara ben sayamadım. 3dk uzatma verdi hemen anında bitirdi.
fenerin kadın futbol takımı bunlardan daha erkekçe oynar ayakta kalır. kadın bir hakem maçı yönetse hüseyn göçekten daha erkekçe yönetir diğerlerindende. acılar içinde emzikler içinde yendiler. ne saygı duyulur bunlara ne tebrik edilir

hakem kaç tane emzik verdi bunlara ben sayamadım. 3dk uzatma verdi hemen anında bitirdi.
fenerin kadın futbol takımı bunlardan daha erkekçe oynar ayakta kalır. kadın bir hakem maçı yönetse hüseyn göçekten daha erkekçe yönetir diğerlerindende. acılar içinde emzikler içinde yendiler. ne saygı duyulur bunlara ne tebrik edilir

Haciosmanogluyla akrabaligin var mi sahane yasin

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Vitor gitmesin yeter, hücum yapmayı bilen her takım ezer geçer bunları

Buradan mesajımı okuyan kuşlara da söylüyorum, rezilsiniz rezil biz iyi değiliz ama siz rezilsiniz :) :smile:

Bizim geçen seneki prandelli dönemi gibi fenerin şu anki hali bizde o dönemde böyleydik bireysel performanslar sayesinde kazaniyorduk bazen Chedjou çıkıyordu bazen Sneijder ama fenerinde bir gün patlayacağı maç olacak

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hacıosmanoğlu sen misin?

Haciosmanogluyla akrabaligin var mi sahane yasin

Hacıosmanoğlu sen misin?

Maçı izlemediyseniz cik cik ötmeyin. Siz ikiniz aynı kişimisiniz? Yere yatmaktan yerlere kendilerini atmaktan başka birşey yapmadılar. Her kendilerini yere bırakışlarına faul çalındı, yerden kalkmadılar ve maç 3dk anca bizahmet uzatıldı. Fenev ağlama ağlama diye boşuna demiyoruz hakemler titreyerek emzik yetiştirmeye koşturuyor sahada bunlara.

Maçı izlemediyseniz cik cik ötmeyin. Siz ikiniz aynı kişimisiniz? Yere yatmaktan yerlere kendilerini atmaktan başka birşey yapmadılar. Her kendilerini yere bırakışlarına faul çalındı, yerden kalkmadılar ve maç 3dk anca bizahmet uzatıldı. Fenev ağlama ağlama diye boşuna demiyoruz hakemler titreyerek emzik yetiştirmeye koşturuyor sahada bunlara.

Tamam da kadinlarin sucu ne?

Ne sacmaliyong?

Üst Alt