STSL 15/16 H:11 | Bursaspor 0-1 Beşiktaş | M.S | 8 Kasım - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:11 | Bursaspor 0-1 Beşiktaş | M.S | 8 Kasım

Sıradaki 5 maçımız; Antalya,Kasımpaşa,Bursa,Beşiktaş ve Akhisar.

Hepsi ilk 9 sırada olan takımlar. Bu saatten sonra işimiz hayli zor.

BJK'den bahsediyoruz renktaş dikkatini çekerim

Sıradan 1 kulüp değil yani

Statları bitince en az 8 sene üst üste şampiyonlar yaz bir kenara

:D beşiktaşı tanımasam dediklerine ınanacam.. bak gör bu senede şampıyon olamayacaklar.. bunların genlerinde loserlik var... son 20 yılda 3 kere sampıyon olmuş bir takım için , 4. yıldızı bizden önce takarlardı demen cok komik kardeşim...

Beşiktaş niye şampiyon olamasın yav. Adamların lig şampiyonluğu için kadro olarak her şeyi neredeyse tamam. Sadece derbi kazanamıyorlardı, e Fener'i yendiler. Her ne kadar Winner bir adam olamasa da Şenol hoca bu talihsizliğini kırabilir. Adamın oynattığı futbol ortada, bir büyük takımın nerede ne zaman ne oynaması gerektiğini derslik bir şekilde gösteriyor. Daha Tolgay falan gelecek bu takıma, adamları küçümseyeceğine sen kendi takımına bak. Dünkü rezaletin hiçbir açıklaması yok. O takımın şampiyon olma olasılığı yok.

Liverpool 2013-14 sezonu gibi bir şey olur. Sonuna kadar getirirler 32.hafta bize yenilip Fenere kaptırırlar.

Ara transfer döneminde en az tane nokta transferi yapmaz isek şampiyonluk çok zor bizim için bu sezon. fenerde olamaz bence. Kargalar en istikrar futbolu oynuyor ve sonuç da alıyorlar genelikle. Devre arasına kadar puan farkı çok olmayıp adam akılı transfer yaparsak ipler elimizde olabilir yine. Ama eğri oturup doğru konuşalım. Kim yapacak bu nokta transferleri yahu

Hamza puan durumunda 1-2 puan geride girerse içimizde hallederiz röportaji verir. Umut ile bu sorunu halleder.:asd22:

Şu Bursayi onu bunu övemeyin ya bu ligde hepsi berbat. Biz dün forvetsiz ve orta sahasiz oynamamiza ragmen zor denilen rize maçini aliyorduk. Bu BURsada iyi degil. Dün geceye üzülüyorum. Hani bir işe yarasa Hamza ve evlatlari gitse üzülmezdim.

Zaten 6 kişiyle maç kazanmanın da izahı olmazdı.Dün 5 tane ölü adamla maçı tamamladık.Zaten her maç Burak veya Umut yüzünden banko 10 kişi başlıyoruz.Şu puanımız başlı başına bir başarıdır aslında ki oynadığımız deplasmanlar da öyle az buz deplasmanlar değil.Zor deplasman olarak BJK,Bursa,Kasımpaşa ve az buçuk da Gençler kaldı.Ben şu halimize şükrediyorum takımdakileri görünce

:D beşiktaşı tanımasam dediklerine ınanacam.. bak gör bu senede şampıyon olamayacaklar.. bunların genlerinde loserlik var... son 20 yılda 3 kere sampıyon olmuş bir takım için , 4. yıldızı bizden önce takarlardı demen cok komik kardeşim...

Geçmişe mazi derler

Devir BJK devri

Onlar susacak BJK konuşacak

Önümüzdeki 10 seneyi şampiyonluk adına gözden çıkarmak hayrımıza olur

Bu dünyadaki her takım için geçerli. Birileri yarışı kovalayacak, birileri kaybedecek. Beşiktaş bu sene çok daha ciddi. Sadece geçtiğimiz senelerdeki teknik adam veya oyuncu defosu " çok " fazla yok.

Basketbolda Banvit, Futbolda Beşiktaş. Bunlar daha uzun yıllar ne yaparsa yapsın Şampiyon olamaz. Bunu geçen sene de söyledim ama herkes taş gibi oynuyorlar vs. demişti yine aynısı söyleniyor. 3 maçtır formu düştü bjk'nin.

Beşiktaş niye şampiyon olamasın yav. Adamların lig şampiyonluğu için kadro olarak her şeyi neredeyse tamam. Sadece derbi kazanamıyorlardı, e Fener'i yendiler. Her ne kadar Winner bir adam olamasa da Şenol hoca bu talihsizliğini kırabilir. Adamın oynattığı futbol ortada, bir büyük takımın nerede ne zaman ne oynaması gerektiğini derslik bir şekilde gösteriyor. Daha Tolgay falan gelecek bu takıma, adamları küçümseyeceğine sen kendi takımına bak. Dünkü rezaletin hiçbir açıklaması yok. O takımın şampiyon olma olasılığı yok.

Gelde anlat burdaki bazı futbol proflarına tek forvet alsak şampiyonmuşuz!! sağ kanat yok sağbek yok stoper yok solbek yok ön libero yok adam bjk ile dalga geçiyor.Adamların yedeklerde dahil taş gibi kadroları var ayrıca veli ve tolgay eklenecek.Devre arası ufak tefek takviyelerle çok rahat alırlar ligi ayrıca bu kötü zamanımızda bizide rahat yenerler.Biz bjk maçına 5 puan geride çıkacaz kaybettikmi olay biter.Ayrıca ben o maça kadar paşa ve bursa maçlarınıda alacağımızı sanmıyorum.

Besiktas nasil becerdiye, Almanya´nin 92 jenerasyonunda yetistirdigi en iyi kanat oyuncularin bir tanesini, ve ayni sekilde Hollanda´nin 92 jenerasyonun en iyi orta saha oyuncusunu sahip oldular. Ikisi de yas gruplarinin yildiz futbolculariydi, Oguzhan bizi sonradan tercih etti, Töre ise hic gitmek bile istemedi Almanya milli takimina. Besiktas cok yetenekli, merak ediyorum bu sezon ne edecekler.

BJK ile hepimiz alay ettik, ama stadsiz oynuyor adamlar 3 yildir. Bizim halimizde ortadaydi, stadsiz kalinca.

Bjk son 12 yilda Bursa kadar sampiyon olmus bir takim. 4 yildir yapilaniyorlar. O gun 22 yasinda olan futbolcular bugun 26 yasinda. Gordukleri ise 3.luk. stat mtat hikaye. Biz son 4 yilda 3 sampiyonluk bir cl ceyrek final, bir grup terfi , 3 kupa, 3 super kupa aldik ama bugun mutsuzuz! :) :)

Ben 14 yil bekleyen jenerasyondanim. 3 yasimdaki sampiyonlugumuzu hatirlamiyorum. Hatirladigim ilk sampiyonlugumuzu 17 yasinda yasamis biriyim!!!

Bu yeni jenerasyonu anlamiyorum!! :)

Basketbolda Banvit, Futbolda Beşiktaş. Bunlar daha uzun yıllar ne yaparsa yapsın Şampiyon olamaz. Bunu geçen sene de söyledim ama herkes taş gibi oynuyorlar vs. demişti yine aynısı söyleniyor. 3 maçtır formu düştü bjk'nin.

Görüşüne saygım var. Ama şu son cümle bence onlar için gayet olumlu. Adamların formu düştü ama kazanıyorlar. Kadro olarak bundan sonraki haftalarda oyuncular bu düşüşe karşı bir reaksiyon verir ve toparlarlar.

Yahu bunları real Madrid bilmem Bayern yapmıyoruz ama Türkiye ligin üstünde oynadıkları bir gerçek. Bide iki en ciddi rakipleri her an puan kaybı yaşayacak şekilde oynuyor. Bu sene şampiyon olamaz ise bunlar bidaha uğraşmasınlar boşuna bidaha

Bjk macinda alacagimiz maglubiyetle hamza aglayarak gider.Hamza'nin son maci olacak

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kasımpaşa ve BJK yi yendiğimiz an devre arası 2-3 takviyeyle biz şampiyon oluruz.İddasına girmek isteyenle de her türlü iddasına girerim.Ama transfer olacak devre arası :D bu kadroyla şampiyon olursak zaten forumu terk edelim topluca

Üst Alt