STSL 15/16 H:12 | Beşiktaş 2-0 Sivasspor | M.S | 22 Kasım - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:12 | Beşiktaş 2-0 Sivasspor | M.S | 22 Kasım

Beştaş gazla oynuyor ligin sonuna kadar böyle gidebilirmi bilmiyorum. Heran puan kaybı yapacaklarmış gibiler. Fener daha kötü ama sağlam oynuyor kazanacağını daha rahat görüyorsun. Fener ligin sonunu getirir bjk 2. Devre yine düşer bence

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başlarında şenol olmasa bu ezikler yine son haftalarda verir şampiyonlugu derdim fakat şenol o konuda tecrübeli artık.Bu sene olur bu kargalar şampiyon.Ondan sonra 10 sene daha beklerler.:D

Herşeyi geçtim de Atiba'nın pozisyonuna penaltı veren bi hakem (!) İbrahim Akın'ın son dakikada biçilmesine nasıl penaltı çalmaz arkadaş.İnanılır gibi değil.Beynini falan aldırması lazım bi hakemin yada bariz taraf tutma var.Bu kadar da yapmayın be.

Hakemi veya pozisyonları tartışmayacağım çünkü her takımın taraftarı aynısını söylüyor. Beşiktaş senelerdir bizi doğuruyorlar diye ağlıyor Fenerbahçe zaten 3 Temmuz diye delirdi. Beşiktaş ile bizim aramızdaki en büyük fark inanmışlık. Adamlar gaz da oynuyor. 90+2 veya 3'tü Atiba hala pres yapiyor. Saha için de iyi anlaşan bir takım var Beşiktaş'ta ve bu da oyunculara yansıyor. Maç sonu birbirlerine saydırmıyorlar.

Hakemi veya pozisyonları tartışmayacağım çünkü her takımın taraftarı aynısını söylüyor. Beşiktaş senelerdir bizi doğuruyorlar diye ağlıyor Fenerbahçe zaten 3 Temmuz diye delirdi. Beşiktaş ile bizim aramızdaki en büyük fark inanmışlık. Adamlar gaz da oynuyor. 90+2 veya 3'tü Atiba hala pres yapiyor. Saha için de iyi anlaşan bir takım var Beşiktaş'ta ve bu da oyunculara yansıyor. Maç sonu birbirlerine saydırmıyorlar.

Hüseyin Göçekte inanmiş renktaş

Üst Alt