STSL 15/16 H:12 | Beşiktaş 2-0 Sivasspor | M.S | 22 Kasım - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:12 | Beşiktaş 2-0 Sivasspor | M.S | 22 Kasım

Gucu aldin ya arkana senol denen karaktersiz, mac sonu hakem art niyetli olsaydi maci erken keserdi dedi.

Birde mac icerisinde "A... Kod...n cocugu demis yedek kulubesine" neyse ki rakip takimin yareimci hocasina demis sikinti yok cunku o buna terbiyesizlik yapmis mimik yapmis hareket yapmis

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya adam gol attı diye oğuzhana iyi demişsiniz bakın bu macı kastediyorum rezildi bjk takım halinde rezildi hakemle birlikte sivasta guzel ekmeğine yağ sürdü oay basit 70 ten sonra pilleri bitiyor.

Hakemi veya pozisyonları tartışmayacağım çünkü her takımın taraftarı aynısını söylüyor. Beşiktaş senelerdir bizi doğuruyorlar diye ağlıyor Fenerbahçe zaten 3 Temmuz diye delirdi. Beşiktaş ile bizim aramızdaki en büyük fark inanmışlık. Adamlar gaz da oynuyor. 90+2 veya 3'tü Atiba hala pres yapiyor. Saha için de iyi anlaşan bir takım var Beşiktaş'ta ve bu da oyunculara yansıyor. Maç sonu birbirlerine saydırmıyorlar.

Kusura bakma ama renkdas ama mac hiçte öle değildi inanmıslıkmıs falanmıs filanmıs değil bjknin su oynadıgı topa cok iyiler deniyorsa bu lige kilit vursunlar..

Medya yine Besiktasi sisire sisire bitiremiyor. Devre arasina kadar her maci alirlar diyorlar.

Biz bunlara cakarsak yine felekleri sasar.

Ya adam gol attı diye oğuzhana iyi demişsiniz bakın bu macı kastediyorum rezildi bjk takım halinde rezildi hakemle birlikte sivasta guzel ekmeğine yağ sürdü oay basit 70 ten sonra pilleri bitiyor.
Oğuzhan gol atı diye övmedim şahsen. Gol atınca yazdım doğru ama.
Bence muhazam pas tekniği ve saha görüşü var bu çocukta. Paslarda zamanlaması çok iyi genelikle. Eksikleri var mesela savunma anlamında ama beğendiğim oyuncu hucum anlamında kesinlikle.

Üst Alt