STSL 15/16 H:13 | Beşiktaş 0-2 Akhisar Belediyespor | M.S | 29 Kasım - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:13 | Beşiktaş 0-2 Akhisar Belediyespor | M.S | 29 Kasım

8taş rakibimiz değil olamaz da ....şu leş kadromuz bile bu kargaları lig sıralamasında altına alır .asıl mesele ezikleri ekarte etmek .

Tabi haklısın ama Akhisar'ı rezil ettiği doğru değil bana göre.

bence de dogru degil ama simdiki takimin üstünde hala emegi vardir diyen fanatikler görüyorum. bu yanlis iste. bruno ve güray disinda aldirdiklari adamlarin hicbiri kadroda artik yok.

hamza'dan sonra akhisar bir daha toparlayamaz diyenler bile oldu. ortada bir basari varsa akhisar yönetiminindir. ayagini yorganina göre uzatan akhisar yönetimi mra ve carlos gibi hatalari tercihlere ragmen takimi ayakta tutabildi. yas ortalamasi bir hayli yüksek akhisar'in ama bonservissiz iyi futbolcular buluyorlar. 30 yasindaki lukac bjk'nin milyon eurolar verdigi tolga malindan bin kat daha iyi kaleci. sirbistan liginden bulup getirmisler. :hat:

Bizim takim kötü ama rakiplerin halini görmüyoruz!

Hep kendimizi kötülüyoruz, mesela Gomez oldu Lewandowski, Podolski oldu cöp bazilari icin!!

Gomez forvet olmasina ragmen 13 mac 9 gol, Podolski kanat oynamasina ragmen 12 mac 6 gol

Tamam bende katiliyorum avrupada tirt oldugumuza ama Turkiye liginde sampiyon olmamak icin hic bir sebep yok!! Hemde evlatci denge capsizoglu'dan kurtulmusken!

Haydi aslanlar!!! Kasimpasayi dagitalim 3 puani cebe atalim

Böyle olacağı belliydi. Beşiktaş'ın oynadığı o aşırı tempo futbolu mesela Turnuva için çok uygun bir oyun formatı ama uzun Maratonlarda hem mental hemde fizik olarak yorgunluk yapar

besiktas 2 tane iyi pozisyon buldu belki ama oyunun kontrolü hep akhisar'daydi. ikinci yari 70'ten sonra pas yapmaya bile baslamislardi. topa basan her akhisarli neredeyse topu kazandi. fizik olarak ezdiler kargalari. rodallega ikinci yarinin basinda 3-0 yapsa tarihi fark bile olabilirdi.

çekişmeli sayılacak bir maç oldu. bu iki ekip tarzı takımlar lige gerçekten renk katıyorlar. uefa ya katılma yarışı bugünde gördüğümüz gibi baya çekişmeli olacak. bu rekabette bugün kaybetsede lig sonunda uefa amacı doğrultusunda averajlada olsa bjk gülecek diye tahmin ediyorum. 3.lük konusunda uzman bir camia genleri sayesinde istediklerini alacaklrdır.

neyse şenol zırlamaya başlar birazdan ozamana kadar biraz denizli 11ıne salydıralım. iyi forumlar

Ya bunlar şampiyon olması çok zor. Bjk kimyasında yok. Bak kuşlar olabilir ama bunlar olamaz

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CU_uCOkWIAAhoie.jpg

AslanStatistics@StatisticsGS 13 dk.13 dakika önce
Besiktaş'ın şampiyonluğa en yakın olduğu yer :)

bu Akhisar'ın başkanı kim, yöneticisi kim, bir gün bile çıkıp ortalıkta göremezsin. Adamlar konuşmuyor, çalışıyor. Anadolu'da koca koca şehirler çıkamazken bir ilçe takımını süper lige çıkarıp senelerdir orada tutmak büyük başarı. Hem de kadroları 2-3 sefer silbaştan olduğu halde. Demek ki keramet Hamza hocada değilmiş

Üst Alt