STSL 15/16 H:13 | Kasımpaşa 2-2 Galatasaray | M.S | 29 Kasım - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:13 | Kasımpaşa 2-2 Galatasaray | M.S | 29 Kasım

Jose ile selcuku niye kiyasliyorsunuz ? Su ortamda ikisi oynamali zaten, devre arasi transfer yapilir jose rotasyonda kullanilir

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jose İniestanın veliahtı hatta İsco,Fabregas,Mata gibi adamlar korkudan titriyorlar Jose geliyor arkadan diye bu adam eleştiriye kapalı 1.Jose 2.Sneijder gelir takımda.

İyi topçu olacak iyi topçu değil bu adam 20 yaşında. Biraz gençlere destek çıkalım.
iyi olan gence sahip çıkılır şu futbolcu yetiştiremiyoruz kompleksinden kurtulun artık

ümit milli takımda oynamış olmasını kriter belirlemişsin gidiyorsun

zamanında brezilya ümit milli takım kaptanı pinto vardı bizde

öyle olmuyor bu işler

milli takım golcüsü guiza misal

Kevini bilmiyorum sezonun ikinci yarısında oynamaya başladığında nedir ne değildir görürüz lakin onun dışında? As takım için Muslera, Sneijder, Podolski dışında ben sadece Chedjou ve Denayer'i sayabilirim. Etti 5 :red: Yani bana göre bu takıma en az 6 tane taze oyuncu lazım. Taze oyuncu derken Bilal, Jem vs... gibi ne idüğü belirsiz oyunculardan bahsetmiyorum kaliteli oyuncular olmalı diyorum.

Bana göre takımdaki oyuncuların birçoğu antremanla iyi çalıştırılmayla vs. düzelmez. Hele sarbi, semih, umut, burak, selçuk gibi adamların düzelmesi mümkün değil. Burak ve Selçuk belki ara ara saman alevi gibi parlar ama bu saatten sonra bunlardan da istikrarlı bir şekilde verim alabileceğimize ihtimal vermiyorum.

Yani sonuç olarak tablo bence kara bir tablo :( Bu tablo ancak söylediğim şekilde düzelir ama bunu yapabilecek bir yönetime sahip olduğumuzu düşünmüyorum bu saatten sonra da sahip olabileceğimize ihtimal vermiyorum.

Burak umut zaten forvet. 1. Ihtiyac bolgemiz. Sag bek yine transfer sart. Selcuk bence bu yil iyi. Ama yaninda ne kadar begensem de rodriquez aslinda Selcugun yedegi. Adam 20 yasinda. Bugun de %90 uzerinde hem de ileri pas yuzdesi ile oynadi. 2. Golden once selcugun onune kafa ile indiren de oydu.Ama su an icin Selcugun yedegi. Selcugun verimi artmasi icin yanina Melo gibi oyunu 2 yonlu oynayabilen bir on libero sart.

Bu da 3. Transfer oldu.

Kevin bence katki saglar sag acikta. Yasini de gomuyoruz. Ben cok formsuz oldugunu kabul ediyorum ama inanin ne sneijder ne muslera formda. Bunun tek sebebi kotu calistirilmislar, herkes cop gibi gozukuyor. Ama gercek bu degil.

Bir de bence takimdaki yerli sayisi hizla azaltilmali. Takimi cogu sabote ediyor gibi. Ozellikle Trabzon tayfasindan tek Selcuk tutulup kalani yollanmali bir sekilde.

Son düzenleme:
jose kötü topçu degil ama topu bazen çok kolay kaybediyor.. sorun burada

Takımda hangi oyuncu top kaybetmiyor? Gereksiz uzun paslar, gereksiz şutlar, geç verilen plansız paslar, kafa topunu rakibe vermek, topu almadan önce çevre kontrolü yapmayıp ne yapacağını bilmemek, tek pas yapılacağı yerde, topu gereksiz kontrol etmek. Muslera'nın gereksiz kafa topunu almasını bilmeyen oyunculara attığı degajlar. Bunlarda hep top kaybı.

Ben denizliden 11 ve sistemde değişiklikler bekliyorum. Mutlaka yapması gerekenler.
1- yasin asla 11 oyuncusu değil. Sol açık oynsyınca takım savunması default
2- podolski 60 dan sonra düşüyor. Takım savunması default oluyor. Zaten açık oynayamıyor
3- hakan sol bek olmaz
4- sabri 11 oynayamaz çok açık veriyor, takım savunması default.
5- semih stoper olmaz
6- ön libero selçuk olmaz takım savunması default

Elimizde kanst oyuncusu yoksa, takım savunması için 4-3-1-2 oynamamız lazım.
Muslera
Semih chedju hakan olcan
Selçuk jose emre
sneijder
Podolski. Burak

Böyle bişey eldekilerle en iyisi bu olur

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

................Muslera...............
Xxx...Chedjou...Hakan...Olcan
...............Jem.P.K................
.........Selçuk.......Bilal..........
...Podolski..Burak..Sneijder....

Kadroyu hu şablona göre oturtmamız lazım.. Takımda ön libero yok hala orta sahada 2 li oynamaya çalışıyoruz. Donk resmen rezil etti bugün selçuğu emreyi joseyi. Sneijderide biraz sol tarafa atıp markajdan kurtarmak ve şut açısı yaratmak lazım. Mancini sezonunda sol winger olarak iyiydi baya

Takımda hangi oyuncu top kaybetmiyor? Gereksiz uzun paslar, gereksiz şutlar, geç verilen plansız paslar, kafa topunu rakibe vermek, topu almadan önce çevre kontrolü yapmayıp ne yapacağını bilmemek, tek pas yapılacağı yerde, topu gereksiz kontrol etmek. Muslera'nın gereksiz kafa topunu almasını bilmeyen oyunculara attığı degajlar. Bunlarda hep top kaybı.

Öyle, ama josénin kaybettigi toplar sayesinde rakip (basit) gol şansi bulabiliyor

geçmişte bir kaç kez oldu, bugünde oldu

Muslerayıda anlamıyorum arkadaş. Yahu bi kerede hızlı sok şu topu oyuna.Hadi onu geçtim her topu degaj yapıyor.ilerde top indirmesini bilmeyen bi ton özürlü var niye atıyon abi ısrarla

''Sezon başı kadro mühendisliği baştan sona hatalı; 4. Yıldız da kısıtlı kadroya rağmen birkaç oyuncunun üstün performansıyla gelmişti.''

İşte ana hatlarıyla Galatasaray'ın mevcut durumunu özetlemek bu olsa gerek.

Bizden bu saatten sonra bi yol olmaz. Hiç boşuna devre arası transferlerine bel bağlamayın. Bi kevin gelir bitanede forvet alırlar kötü bişey. İşte 2. olursak öpüp başımıza koyalım iyidir

Bize en az iki transfer lazım. Bundan da önemlisi Selçuk, Sabri, Burak, Umut gibilerin acilen uzaklaştırılması lazım ki takıma dirlik gelsin. Ayrıca orta sahaya kesin bir DMC lazım. Alınamayacaksa Chedjou orda tek ön libero oynamalı. Melo gibi. Şu kadro kurulursa ne ala yoksa geçmiş olsun.

------------Muslera----------
Gross-Denayer-Balta-Carole
-------------Chedjou----------
--------Jose------Snijder------
Podolski--Transfer-Transfer

Üst Alt