STSL 15/16 H:14 | Gaziantepspor 2-2 Fenerbahçe | MS | 6 Aralık - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:14 | Gaziantepspor 2-2 Fenerbahçe | MS | 6 Aralık

aziz yuzsuzu konusacak falan dıyorlar. yemedıklerı kırmızı kartlara bakmaz sneijder neden kart gormuyor ceza almıyor dıye zırlar banko.

ee tabi romantık objektıflerde aaa evet yaa derler hemen.

Fb de en uyuz olduğum şahsiyet Gg dir Belözoğluna bu kadar gıcık değilim.
Katılıyorum. Emre'nin en azından ne mal olduğunu herkes biliyor, (biraz beyni olan) kendi taraftarları bile.

Ama bu Gökhan çok sinsi biri, işin acı tarafı buna adam gibi adam diyen Galatsaraylılar var bir de. En büyük sahtekarların biridir Gökhan hıyarı.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Son düzenleme:
Avrupa Birliği ve insan hakları ve saire varken bir şey olmaz. Sana zaten bir şey olmaz Leo
Bana bişey olmaz biliyorumda bir sürü kağıtsiz kaçak yaşayan Türk var tuttuklarını atarlar. Yardımlar kısıtlanır devlet işlerinde yabancılara soğuk bakılır. Bir sürü şey var ama bir yandan adamlara hak veriyorum yabancılar yan gelip yatıyor devlet parasıyla geçiniyor, yabancı zenginler vergi kaçırmaktan başka bişey yapmıyor üstüne birde adamların bu terör olayları çıktı. Bu sağ parti başa gelirse mesala okullarda helal et verilmeyecek bir sürü böyle ırkçı şeyler var

Envoyé de mon Sony Z3

aziz ne yüzle çıkıpta konuşacakmış. ulan şeref yoksunları tam değil,azıcık tarafsız bir hakem olsa maçı 9 kişi tamamlayıp son dakka o penaltıyla yenilip gelirdiniz

adamlar gol yemiyor kaç haftadır farkında mısın? fener her mac bir şekilde gol atıyor bence bu tehlikeli bişey bugun 90+2 fernandao vurdu direkte patladı atsalar yeniyorlar 10 kişi kadroları iyi demiyorum bu lig için baya iyi diyorum bu da benim fikrim

ayrıca mac boyunca kjaer ve alves kafa topu vermedi
Kafa topu vermedi mi her duran topta antepliler vurdu.

bravo lan aziz :D en azın köpek değil gördüğünü söylüyor

Futbol Arena ‏@FutbolArenaTR şimdi12 saniye önce
Aziz Yıldırım: "Hakem iki taraf için de kötü yönetti. Caner'in son dakikadaki hareketi penaltı mesela"

Aziz Yıldırım: Hasan Ali'nin pozisyonu kırmızı kart değil. Hasan Ali dokunmuyor. Üstelik Gökhan Gönül de yetişiyor.

ABV böyle futbolun ya kimlerle uğraşıyoruz arkdaş

Bana bişey olmaz biliyorumda bir sürü kağıtsiz kaçak yaşayan Türk var tuttuklarını atarlar. Yardımlar kısıtlanır devlet işlerinde yabancılara soğuk bakılır. Bir sürü şey var ama bir yandan adamlara hak veriyorum yabancılar yan gelip yatıyor devlet parasıyla geçiniyor, yabancı zenginler vergi kaçırmaktan başka bişey yapmıyor üstüne birde adamların bu terör olayları çıktı. Bu sağ parti başa gelirse mesala okullarda helal et verilmeyecek bir sürü böyle ırkçı şeyler var

Envoyé de mon Sony Z3
Helal et olayını bilmiyorum. Almanya'da öyle uygulama zaten yokdu hiç bir zaman ama Avrupa birliğinin insan haklarına haykırı bir hamle olur bu.
Din ve inançları özgürce yaşaya bilmeli insanlar diye madde var. Fransa buna uyumalı normalde. İzinsiz ve kaçak yaşayan kim olursa olsun atılmalı bence.
İllegal durumlara ve vergi kaçakçılığıni desteklemiyorum ama bu tabiki sadece kendi fikrim. Bu konularda Almanya evelden beri sert ve disiplin tutumu sergiliyor zaten. Doğrusu da bence bu.
System ve düzeni bozarsan system er yada geç çöker bir devletin.

duran toplardan bahsetmiyorum akan topların hepsini stoperler aldı biz bu iş tam tersi
Akan top yoktu ki isin ozu antep korku futbolu oynayip durdu.
Ayrica adamlar orta sahayi gectigi anda topal denen kickboks sampiyonu tarafindan indirildi.

Fener gol bulmuyor aslinda az atiyor az yiyor akilli bir takim puan alir bunlardan.
Bizim durum aslinda daha tehlikeli biz surekli atiyoruz defans sorununu halledersek anadolu takimlarina puan vermeyiz.
Bu isi su anda en iyi besiktas yapiyor atiyor oyunu sogutuyor macin sonuna dogru bir tane daha atip fisi cekiyor.

Biz anlamsiz sekilde defansa cekildigimizden yiyoruz golleri. Rakip tac kullanirken besiktasta fenerde adam adama markaj uyguluyor ta rakibin sahasinda. Biz birakiyoruz 11 kisi defansa gomulup gel abi diyoruz. Pres sorununu cozersek herseyi cozmus oluruz pres yapamamamizin nedenide gucumuzun olmamasi.

Ahh hamza ahh. Su takim bu sene cok rahat sampiyon olurdu yapilmayacak herseyi yapti

eger bjk akhisar ve kayseri'yi yenersek varya, kanatlarin heryeri tutusur. Adamlar zaten korkuyorlar, bizim geri dönmemizden. Bjkyi yenelim hatta

Şampiyonlar ligine gitse senede 25 milyon euro kazanacakmış ahahahaahaha.Hiç gitmediği için bilmiyo herif kaç lira alacağını denyo :D

Üst Alt