STSL 15/16 H:15 | Beşiktaş 2-1 Galatasaray | M.S. | 14 Aralık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:15 | Beşiktaş 2-1 Galatasaray | M.S. | 14 Aralık

--
--
--
--
--
--
--
--
--
--
--
--
--
--
--
--
--
--
--
--
--
--
a6752stsllogo.png

b2d5fa7.jpg

e3b4a3a.jpg

Spor Toto Süper Lig 15.Hafta
Beşiktaş - Galatasaray
__
Atatürk Olimpiyat Stadı
14 Aralık, Pazartesi
20:00

v8a20v.png

5 maçtır kazanıyor,10 maçtır yenilmiyoruz.Melo bunlara iyi sokuyordu büyük eksiklik.

Deplasmandaki son 5 maçın 4'ünde Bjk favoriydi ama yenilmedik.
2011-2012 Lig: 10-11 sezonunun etkileri sürüyordu.Bjk favoriydi.Oyun olarak ezildik ama 1 puanla döndük.
2011-2012 Süper Final : Melo-Riera krizi vardı.Favori değildik.Riera ortaladı Melo koydu.Aydın Q7'yi sırtına alarak bombaladı.
2012-2013 Lig: Bu maçta ağır favoriydik ama iyi oynamadık.Burak kendini atarak 1 puanı kurtardı.
2013-2014 Lig: Bjk 4'te 4'le başladı.Biz Real'den 6 yedik.Drogba maçı aldı.Tinerciler kudurdu.
2014-2015 Lig: Bjk yine iyi gidiyordu biz Gençler'le berabere kaldık ama 2-0 koyduk.

Yine favori değiliz bence yine yenilmeyeceğiz ama 5 maçlık seri bozulacak berabere kalacağız bence.

Benim tanıdığım Denizli Yasin'i bu maçta oynatmaz.Jose-Emre'den birini oynatarak orta sahayı sağlam tutar.

O kadar kadıköy derbisi gördüm. Hiçbirinde bu kadar ümitsiz olduğumu hatırlamıyorum. Onca istatistiğe rağmen. 2011 yılında bile bu kadar yavan bu kadar silik bir takım yoktu sahada. Sabri'ye, Umut'a, Burak'a bel bağladık Allah'a emanet gidiyoruz sonumuz hayrolsun.

v8a20v.png

5 maçtır kazanıyor,10 maçtır yenilmiyoruz.Melo bunlara iyi sokuyordu büyük eksiklik.

Deplasmandaki son 5 maçın 4'ünde Bjk favoriydi ama yenilmedik.
2011-2012 Lig: 10-11 sezonunun etkileri sürüyordu.Bjk favoriydi.Oyun olarak ezildik ama 1 puanla döndük.
2011-2012 Süper Final : Melo-Riera krizi vardı.Favori değildik.Riera ortaladı Melo koydu.Aydın Q7'yi sırtına alarak bombaladı.
2012-2013 Lig: Bu maçta ağır favoriydik ama iyi oynamadık.Burak kendini atarak 1 puanı kurtardı.
2013-2014 Lig: Bjk 4'te 4'le başladı.Biz Real'den 6 yedik.Drogba maçı aldı.Tinerciler kudurdu.
2014-2015 Lig: Bjk yine iyi gidiyordu biz Gençler'le berabere kaldık ama 2-0 koyduk.

Yine favori değiliz bence yine yenilmeyeceğiz ama 5 maçlık seri bozulacak berabere kalacağız bence.

Benim tanıdığım Denizli Yasin'i bu maçta oynatmaz.Jose-Emre'den birini oynatarak orta sahayı sağlam tutar.

Süper Final'de nasıl favori değildik yahu,bal gibi de favoriydik bangır bangır top oynuyorduk.

Muhtemelen Besiktas'in yetenekli oyunculari pas manyagi yapar, bizim kamyonlar izler. Yenersek tecrübe farki veya 1-2 oyuncu farki olur ama cok düsük ihtimali.

Yani izlemeyerek protesto edebilirsiniz bu kulübü degisim olana kadar.

Beşiktaş ''Lisbon''maçında ziyadesi ile yıpranır. Zaten düşüş yaşıyorlar. Bizde maçı bir şekilde alır, adet olduğu üzere Beşiktaş'ın şampiyonluk hayallerini suya düşürürüz. Lakin devre arasında ciddi takviye yapılmaz ise, bu durumun bize çok faydası olmaz. Aziz ve şürekasını mutlu mesut eylemiş oluruz.

Üst Alt