STSL 15/16 H:15 | Fenerbahçe 1-0 Başakşehir | MS | 13 Aralık - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:15 | Fenerbahçe 1-0 Başakşehir | MS | 13 Aralık

Bizim kadro çok kötü eyvallah ama fenerin kadrosu da öyle abartılacak bir kadro değil. Dengesiz saçma sapan bir kadroları var.

Genel olarak bizden 2 gömlek daha iyi kadroları var. Hiç olmadı geniş kadroları var. Yedeklerle as oyuncuların arasında dağlar kadar fark yok. Bu önemli...

Bizde ise sağ bek alternatifi Tarık

Orta saha ölü Bilal forvet ise BULLET

Ama fenerin kadrosunda 2 bölge var ki bizim o bölgelerden en az 5 gömlek daha iyi.

Sağ bek ve sol bek...

Açık ara fark atıyor bizim beklere. Hele hele GG müthiş oynuyor...

Fener'in ekonomik durumu neymiş ya. Herifler Uefadan uyari alip duruyor. Şu azizi öveni gördüm ya ölsemde gam yemem. Ünal aysal bile 2 senede onun 17 sene oldugu yerde avrupada daha fazla başari gördü. Şike yapip tarih yazdi. Bizimkileri eleştirirsin anlarimda aziz denen it nedir ya. Bizim millet ne övmeyi ne yermeyi bilmiyor:DD

CWIKomwWUAARLcY.jpg

Naniyi seven kim

Hahahahahahahah

Yine mi lan ?

Bunlar harbi GAY bir camia...

Topal olma olasılığı yüksek. O sever böyle şeyleri.

Genel olarak bizden 2 gömlek daha iyi kadroları var. Hiç olmadı geniş kadroları var. Yedeklerle as oyuncuların arasında dağlar kadar fark yok. Bu önemli...

Bizde ise sağ bek alternatifi Tarık

Orta saha ölü Bilal forvet ise BULLET

Ama fenerin kadrosunda 2 bölge var ki bizim o bölgelerden en az 5 gömlek daha iyi.

Sağ bek ve sol bek...

Açık ara fark atıyor bizim beklere. Hele hele GG müthiş oynuyor...

İşte onu diyorum zaten... Bizden iyi kadroya sahip olmaları, iyi kadroya sahip oldukları anlamına gelmiyor... Tabiki kadroları bizden iyi.

biz anca bu oyunculara bk atarız. Naniye bile sallayan var. OOO bizim kadro daha iyi yawwwww diye yorum yapanlar yüzünden bu hallerdeyiz zaten.
Her transfer döneminde yönetici şakşakcılığı yaptığımız çin bu haldeyiz.
azizidenen adamı günahım kadar sevmem. Şu an ölse bir gran üzülürsem adam değilim. Ama adam seviyor kardeşim tuttuğu klübü. Her türlü transferinide yapıyor takımının hakkınıda koruyor.

Biz ise zor durumda şu klübü batırıp kaçan adama efsane diyoruz.Hala geri çağırıyoruz.

Şu kadrolara bakarsak aradaki puan farkı az bile..
Aziz sadece kendisini seviyor kendini başarılı yapmak için de her şeyi yapıyor, Aziz ağır hasta akıl sağlığı yerinde değil ama bir gücü var başkanlığı bıraktığı zaman o zaman görürüz feneri seviyor mu sevmiyor mu yeni başkana çok çektirir

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vay be. özelime süleyman sönmez fenerin teki mesaj atmis bana :)

süleyman sönmez ;
Heey gs li Fb aklandı. avrupa uefa tazminat ödeyecek. Samiyenin kapanışını beleştepenin açılışını Fb yaptı.Kadıköyde kupa sökmez bize.

edit: cezayi kapmis hemen zaten galiba

Şu tazminat yalanına gerçekten inanıyor bide mallar

Lan ceza vermesinler diye bir ton sponsor oldunuz adamlara he yavrum he :asd22:

vay be. özelime süleyman sönmez fenerin teki mesaj atmis bana :)

süleyman sönmez ;
Heey gs li Fb aklandı. avrupa uefa tazminat ödeyecek. Samiyenin kapanışını beleştepenin açılışını Fb yaptı.Kadıköyde kupa sökmez bize.

edit: cezayi kapmis hemen zaten galiba

Akli dengesi yerinde olmaya bilir bunun ama ona cep numaramı vercem beni arasın bu cocuga bir ayar bermek lagzım ince ayar yazdım karektersizede geri dönmedi yada dönene kadar adminlar ucurdu onu.

Üst Alt