STSL 15/16 H:17 | Kayserispor 1-1 Galatasaray | M.S | 27 Aralık - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:17 | Kayserispor 1-1 Galatasaray | M.S | 27 Aralık

yere yatmaktan bikmadan yilmadan sacma sapan bir sekilde yerlerde kalan gozune komur kacip kor olmayip basimiza bela olan semih kaya YETHER !

LUTFEN DELIKANLI OL VE CEK GIT INTERmi MARDINmi neryee gidersen git !!!!!!!!

SEMIH KAYA OPROTTEN

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben teknik adam olsam tarığın umutun filan lisanslarını yırtar kapıya koyarım Halı saha da maç izlesen bunlardan daha kötüsünü bulamazsın bu ülkede bu kadar gerizekalılık olamaz arkadaş görmek istemiyorum bu adamları

Galatasaray Futbol Takımı, Süper Lig’in 17. haftasında Kayserispor ile karşılaştı. Kayseri Kadir Has Stadı’ndaki mücadele, 1-1'lik beraberlik ile sonuçlandı.

Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasında Kayserispor'a konuk olan Galatasaray, sahadan 1-1'lik beraberlik ile ayrıldı. Ev sahibi ekibin golü 16. dakikada Mabiala'dan gelirken, Galatasaray'ın golü 61. dakikada Sinan Gümüş'ün ayağından geldi.

Karşılaşmada skor eşiliği 16. dakikada ev sahibi tarafından bozuldu. Kayserisporlu savunmacı Mabiala köşe vurunda kafa vuruşu ile skoru 1-0'a getirdi. Gol dakikasından sonra rakip kalede ataklarını sıklaştıran Galatasaray, ele geçen pozisyonları gole çeviremedi.

Karşılaşmanın ilk yarısı ev sahibini 1-0'lık üstünlüğü ile sonuçlandı.

İkinci yarıya baskılı başlayan Galatasaray'da, teknik direktör Mustafa Denizli Bilal Kısa ve Sinan Gümüş'ü oyuna sürdü. Lukas Podolski'nin sakatlığı sonrasında oyuna dahil olan Sinan Gümüş sert bir vuruşla skora 1-1'lik dengeyi getirdi. Sinan'ın gol vuruşunda Kayserispor savunmasının da müdahalesi bulunurken, genç yıldız Galatasaray formasıyla bu sezon ilk golüne imza atmış oldu.

Mücadelenin kalan dakikalarında Umut Bulut ve Yasin Öztekin ile fırsatlar yakalayan Galatasaray, tabelayı değiştiremeyince karşılaşma 1-1'lik skorla sonuçlandı.

Biz almadık, Kayseri verdi zaten o puanı her anadolu takımı gibi golden sonra geri çekilerek.
Kafa yok bunlarda oysa normal oyunlarını oynasalar 3-4 olacak maç.Öyle bir algı oluşturuldu ki Burak,Sabri,Umut,Yasin,Semih çok iyi topçularmış gibi sürekli pohpohlanıyor.Amaç tabi Gs'ın kötülüğü.Tabi bu yüzden rakiplerimizde bile halen daha korku var.Şu futbolcuların olduğu takımdan hiç bir takım korkmamalı.

Maçın hakkı kayserisporundu bu kadar açık konuşuyorum. Hee umut kaçırmasaydı alabilirdik ama günü kurtarırdık en fazla.
Mustafa denizli ile zaten şampiyonluk hayalim yoktu ama şimdi ikinci bile olamayız. Herkes beşiktaşı şampiyon yaptı bizi de yapar
diye baktı ama geçti o tren.

sezon benim için bitmiştir.

umut nasıl bir adam ya kafasına vura vura bile futbolu öğretemezsin sadece bir gölgeden ibaret Keza Yasinde öyle.. go home Yankees

Üst Alt