STSL 15/16 H:2 | Beşiktaş 1-2 Trabzonspor | M.S | 22 Ağustos - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:2 | Beşiktaş 1-2 Trabzonspor | M.S | 22 Ağustos

Ben bizim bu forumdan bişey anlamıyorum :D maçtan önce trabzon leş gibi takım bjk 5 atar paspas yapar maçtan sonra trabzon taş gibi takım :D hangisi artık bi karar verin :) :asd22:

Dur bak şimdi R. Madrid maçında Jose yerlere göklere sığdırılamadı, ama ligde tökezlerse aynı kişiler 180 derece dönecek. Temkin sıfır bizim taraftarda. Günlük fal yorumu gibi :D

Son düzenleme:
Querasma resmen takımını sabote etti. İyi de oldu :D Beşiktaş çok kırılgan bir takım. Sertliğe hiç gelemiyorlar. Topla oynamayı seven çok oyuncu var ve çok top kaybediyorlar. Olimpiyat onlar için deplasmandan da öte :D

Bjk erken puan kaybetti. Taraftarı en az bi 5-6 hafta şampiyonluk şarkısı söylemesi lazımdı.

lan yoksa sonradan mı açılacaklar, bu sene şampiyon bjk :eek:ley:

Trabzondan bir cacık olmaz..

Derbi maçlarının konsantrasyonu ayrıdır. Oyuncular ayrı bir motivasyonla oynar . Daha fazla koşar...

Ama diğer maçlarda rölantiye almaya devam eder...

Şota gittiği her takımda ilk haftalar iyi gibi görünür sonra tel tel dökülür...

Umarım ben yanılırım ama şotanın hocalığına güvenmiyorum . Trabzondan uzun vadede bir cacık olmaz...

Beşiktaş desen artık ev sahipliğini unuttu . O takım stadları açılmadan kendine gelemez.
Takım sanki başında sarhoş şoförün olduğu gibi bir o yana bir bu yana gidiyor.

Biz çok eksiğimize rağmen şu kadroya 2 tane çok adam alsak şampiyonlugun yine en büyük adayı oluruz.

1 i mutlaka çok iyi uzun boylu sert bir stoper.
2 dikine yardırabilen topluda topsuz da iyi olan bir sağ açık..

Geçen sefer de yazdım. N'Doye, Mbia, Cavanda bu 3 maliyeti büyük olmayan futbolcuyu biz transferi etsek, hem dengemiz bozulmazdı, hem de nokta atış transferler yapmış olurduk.

Üst Alt