STSL 15/16 H:2 | Galatasaray 1-2 Osmanlıspor | M.S | 24 Ağustos - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:2 | Galatasaray 1-2 Osmanlıspor | M.S | 24 Ağustos

selcuk takımın en iyisi, neden kesecen ? bu kadar mı futbol biliyon ?

selcuk'tan sonra en iyiside sabri'ydi.

rogrigez cıkana kadar ii ydi.

3 tane 4'üncü yok. gerisi leshti.

Selçuk takımın en iyisi mi ? Biz bu futboldan gram anlamıyoruz o zaman..

Selçuk dediğin adam önünden geçen adama ayağını bile uzatmaz oldu..

Gol attığına falan ne aldanıyorsunuz adamın yürümeye adam geçmeye mecali yok..

Şampiyon olamayız diyenler defolsun lütfen! hamzaya rağmen oluruz yine dün çok kötü oynamadık ama Hamza leş burak çıkmaz oyundan

Selçuk takımın en iyisi mi ? Biz bu futboldan gram anlamıyoruz o zaman..

Selçuk dediğin adam önünden geçen adama ayağını bile uzatmaz oldu..

Gol attığına falan ne aldanıyorsunuz adamın yürümeye adam geçmeye mecali yok..

adam sürekli ceza sahası icine top tasıyıp takımı posizyona sokmaya calıstı.

sneijder-poldi-burak-umut yatınca selcuk birseyler yapmaya calıstı. bu kadar insafsız olmayın.

selcuk'a halen daha gecen sezon üzerinden sallıyorsunuz.

selcuk takımın en iyisi, neden kesecen ? bu kadar mı futbol biliyon ?

selcuk'tan sonra en iyiside sabri'ydi.

rogrigez cıkana kadar ii ydi.

3 tane 4'üncü yok. gerisi leshti.
selçuk iyiyse hakikaten futbolu bilmiyorum. Size göre gol atarsa iyi futbolcu değilse kötü.
sabri eyvallah bugün fena değildi ama onu da asist yaptığı için övdün sanırım.

ortasahamızın her maç çöktüğü ortamda selçuk mu iyi? Selçuk rakip futbolculara refakatçilik yapmaktan başka bi işe yaramıyor.
geçen seneden ders almamışsınız bizde ortasaha yok. Yine 5 saniyede geçecekler ortasahamızı.

selçuk iyiyse hakikaten futbolu bilmiyorum. Size göre gol atarsa iyi futbolcu değilse kötü.
sabri eyvallah bugün fena değildi ama onu da asist yaptığı için övdün sanırım.

ortasahamızın her maç çöktüğü ortamda selçuk mu iyi? Selçuk rakip futbolculara refakatçilik yapmaktan başka bi işe yaramıyor.
geçen seneden ders almamışsınız bizde ortasaha yok. Yine 5 saniyede geçecekler ortasahamızı.

gol atmasına neden takıyorsunuz ? adam cabalıyor kardesim. bakıyor 4 tane hücumcuda birsey edemiyor mecburen ileri cıkıp takımı posizyona sokmaya calısıyor.

ortasahaya boydan boya duvar kurup tek basına oyunu tutmasını bekliyorsunuz, rakip atak gelistiriyor tek suclu selcuk, böyle bir olay yok.

4 forvetinde ileride top tutamıyor, rakip defanstan bol bol dayak yiyor. durum böyle olunca haliye adamlara topla oynama ve atağa cıkma şansı doğuyor.

futbol takım oyunudur. 11-12'de selcuk-melo kariyer zirvesi yaparken ileride top tutan ve rakip savunmayı cıkartmayan bir hücum hattı vardı; elmander-e.colak-engin-necati hepsi arı gibi isliyordu, selcuk-melo'da nefes alıyordu.

dün muslera ve sneijder haric takımın geriye kalanında pek sıkıntı yoktu, zaten muslera 2 tane hatalı yerse birde üstüne sneijder kötü oynarsa olmuyor. burak değişikliği tamamen komedi zaten

dün muslera ve sneijder haric takımın geriye kalanında pek sıkıntı yoktu, zaten muslera 2 tane hatalı yerse birde üstüne sneijder kötü oynarsa olmuyor. burak değişikliği tamamen komedi zaten

umut'u kanatta denemek sacmalıktı. poldi ile sneijder'de cok etkisizdi. burak zaten rakip savunmalar karsısında ezilen bir santrafor. hücumda resmen kitlendik.

su anda transfer politikası tam tersine dönmeli, sağ bek ve stoper yerine kanat-forvet ile santrafor gelmeli.

süper ligde bu savunma ilede idare ederiz ama bu kadar durağan oynayan hücum hattı ile en dandik savunma bile kitler bizi

umut'u kanatta denemek sacmalıktı. poldi ile sneijder'de cok etkisizdi. burak zaten rakip savunmalar karsısında ezilen bir santrafor. hücumda resmen kitlendik.

su anda transfer politikası tam tersine dönmeli, sağ bek ve stoper yerine kanat-forvet ile santrafor gelmeli.

süper ligde bu savunma ilede idare ederiz ama bu kadar durağan oynayan hücum hattı ile en dandik savunma bile kitler bizi

poldinin alıp gittiği topu sürüp karsı karsıya kaldığı pozisyonlar falan vardı, ortasahada basıp top da kazandı kötü değildi dün aksam biraz daha uyum sağlarsa iyi olur, umutu kanat oynatmak ise tamamıyla intihar ama o da geriye gelip toplar kazandı beklemediğim şekilde tabiki bunu yaptı diye seviniyoruz onun için iyi bir iş bu :D

muslera acilen toparlanmalı sneijder her kaleyi gördüğünde vurmamalı artık, burak satılıcak diyolar oraya huntelaar yada Llorente tarzı bir adam alırsak belki birşeyler değişir yoksa atalım bu sezonu

poldinin alıp gittiği topu sürüp karsı karsıya kaldığı pozisyonlar falan vardı, ortasahada basıp top da kazandı kötü değildi dün aksam biraz daha uyum sağlarsa iyi olur, umutu kanat oynatmak ise tamamıyla intihar ama o da geriye gelip toplar kazandı beklemediğim şekilde tabiki bunu yaptı diye seviniyoruz onun için iyi bir iş bu :D

muslera acilen toparlanmalı sneijder her kaleyi gördüğünde vurmamalı artık, burak satılıcak diyolar oraya huntelaar yada Llorente tarzı bir adam alırsak belki birşeyler değişir yoksa atalım bu sezonu

hücumun arı gibi işlemesi rakip defansın basını döndürmesi lazım. bunu yapamıyoruz. durağan oynuyoruz.

llorente tüm şartlar zorlanarak alınmalı artık. kanat forvet olarak yetenekli bir oyuncu daha lazım.

komple bir santrafor ile stoper alınmayacaksa hicte ii olmadı, bu puan kayıplarını mevcut kadromuz ile telafi edemeyiz.

hatta hareketli birde kanat-forvet lazım.

Ben bu sezon için demiyorum zaten. Bu sezon zaten öldü. Yani takımda istek yok. Bunun nedeni kulübün bakkal dükkanı gibi yönetilmesi, yerli oyunculara yapılan yüksek zamlar ve transferlerin yeterli olmaması.

Ben bu sezon için demiyorum zaten. Bu sezon zaten öldü. Yani takımda istek yok. Bunun nedeni kulübün bakkal dükkanı gibi yönetilmesi, yerli oyunculara yapılan yüksek zamlar ve transferlerin yeterli olmaması.

insallah kasım'da erken secim olurda aklı basında bir yönetim gelir.

gelecek sezonun kadrosunu kuracaksak simdiden kalite bir alman hoca ile anlasmamız gerekiyor. keza sportif hocalıgıda kurt bir alman şart.

bu sezon scout'lar bol bol oyuncu arayacak, devre arası bir kısım takviyeler yapılır geri kalan yaz döneminde.

bu dakikadan sonra önemli olan gelecek sezon icin kaliteli gencler yetistirmemiz. tabi bunun icin derhal kalite yabancı bir hoca lazım..

insallah kasım'da erken secim olurda aklı basında bir yönetim gelir.

gelecek sezonun kadrosunu kuracaksak simdiden kalite bir alman hoca ile anlasmamız gerekiyor. keza sportif hocalıgıda kurt bir alman şart.

bu sezon scout'lar bol bol oyuncu arayacak, devre arası bir kısım takviyeler yapılır geri kalan yaz döneminde.

bu dakikadan sonra önemli olan gelecek sezon icin kaliteli gencler yetistirmemiz. tabi bunun icin derhal kalite yabancı bir hoca lazım..

Aynen vizyonu olan bir yönetim ve td şart. Kesinlikle ırçkı yabancı düşmanı hamzadan ve bu yönetimden kurtulmalıyız. Adam yerli diye formda olan yabancı futbolcuları oynatıyor. Bunu sen ben değil bazı futbolcularımızda görüyor..

Dünkü maçtaki oyuna ve skora şaşırdığımı söyleyemem. Bu kadro ve hocadan başka türlüsünü beklemek oldukça saçma olurdu. Ancak taraftarın neredeyse hiç tepki vermemesi beni çok şaşırttı ve sinirlendirdi. Açıkçası ilk kötü giden maçta ciddi tepki bekliyordum, yanıldım.

ah ah o kadar çok hatası varki hocanın hangi birini söylesek bilmiyorum. daha kötüsü bu hataların kendide farkında değil.
bir kere sneijder ve podolski geri koşmaktan o kadar çok yoruldularki ileride hiç etkin olamadılar. onların yerine dahi hocamızın ileriye koyduğu muhteşem ikili!!! hiç etkili olamadı. umut çok koşuyormuş! koşsa ne olur boş hiçbir işe yaramayan pas alıp veremeyenbir adamdan ne beklenir. zaten hani çok koşmuş adam ilk 5 te bile değil. podolski umuttan çok koşmuş oılabilir merak ettim şimdi. şimdi baştan çıkardığı kadro çok hatalı eyvallah diyelim yaptığı değişiklikler daha bir skandal. kazma umut yerine burak çıkıyor, sahanın en çok koşan en iyi oyuncusu jose çıkıyor melo giriyor, dökülen teles yerine carolu düşünmüyor. oysa umut-yasin, teles-carole değişikliği bile daha mantıklıydı. Birde maç sonu açıklamaları varki evlere şenlik, bu röportajı ile de yaptığı hataların üzerine bayrak dikmiş oldu.

bulduk güçsüz takımı 4-5 tane atar kendimizi kandırırdık diyordum ne hale soktular. Geçmiş yorumları okumadım ama topla oynama oranımızı gösterip iyiye gidiyoruz diyen varsa beni ondan uzak tutun

Üst Alt