STSL 15/16 H:2 | Rizespor 1-1 Fenerbahçe | M.S | 23 Ağustos - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:2 | Rizespor 1-1 Fenerbahçe | M.S | 23 Ağustos

bjk bizden iyi değil

töre dışında alayı fos

biraz sosa var ve cenk var

gomezi de görücez

töre'dende bir yol olmaz. kücük macların büyük topcusu.

fiziksel özellikleri ii oldugundan süper ligde iş yapıyor. mental olarak yetersiz bir topcu.

gomez form tutarsa süper ligin en kral santraforu olur, gomez'in performansını bende merak ediyorum.

11892068_1095854503793366_1806864469404437453_n.jpg

:asd:

haftaya antalya'ya 4-5 atar bir hafta gündem olurlar.

josef de souza lampard,

ozan gerard,

fernandao'da trezeguet ilan edilir.

Gibeyim böyle şansı ilk yarının hakkı 3-0 rizeydi sinirden kapadım maçı .. Adamlar tek atakta gol yedi.Hele kaçan penaltı var akıllara ziyan volkanın kucağına attı resmen..Öküz herifler bize olsa vazır vuzur atar köşelere..

şikeciler 2. yarı iyiydi diyorlar izlemedim ama ilk yarı ki futbollarına bakarsak bunlardan bir cacık olmaz.. Umarım feghouliyi almazlar nani-sow -alper ellerindeki kanatların hepsi leş gibi oynuyor...

haftaya antalya'ya 4-5 atar bir hafta gündem olurlar.

josef de souza lampard,

ozan gerard,

fernandao'da trezeguet ilan edilir.

donanımhabere falan da takılıyorum ben hayatımda joseph kadar abartılan bir topçu görmedim adam bildiğin odun gibi fiziği iyi boyu uzun iyi top çalıyor başka bir numarası yok..Ama saflar kendilerini öyle bir kandırıyor ki yok süpermiş yok takımın can damarıymış.Topal bunu top diye oynar..
Nani desen çalım atmaya korkar olmuş bruma vol. 2 .. rvp bitirciliğini muhakkak fazlasıyla kullanacaktır ama fizik olarak çok geride..
Şikecilerin 4 maçını izledim en iyi transferleri fernandao ve biraz da kajer..fernandao gol atmasa bile çok faydalı tabi lig için konuşuyorum avrupada yetersiz kalır..

donanımhabere falan da takılıyorum ben hayatımda joseph kadar abartılan bir topçu görmedim adam bildiğin odun gibi fiziği iyi boyu uzun iyi top çalıyor başka bir numarası yok..Ama saflar kendilerini öyle bir kandırıyor ki yok süpermiş yok takımın can damarıymış.Topal bunu top diye oynar..
Nani desen çalım atmaya korkar olmuş bruma vol. 2 .. rvp bitirciliğini muhakkak fazlasıyla kullanacaktır ama fizik olarak çok geride..
Şikecilerin 4 maçını izledim en iyi transferleri fernandao ve biraz da kajer..fernandao gol atmasa bile çok faydalı tabi lig için konuşuyorum avrupada yetersiz kalır..

fb'nin gecen seneden tek artısı rvp ve kadro derinligi. rvp yatsada zekası ile bu ligde daima fark yaratır.

kadro derinligi ise oyuncuları tetikliyor. mesela nani dün it gibi kostu, fb'nin en fazla mücadele eden oyuncusuydu. kosmak zorunda aksi halde sow var, volkan var, hani alper'de kanatta is yapar. 3 tane ciddi tehdit.

diğer mevkiler icinde durum bu. caner-gg-josef-topal-rvp-volkan-kjaer-diego v.s. hepsi kesik yiyebilir, cünkü alternatifleri var.

tabi bu kadar derin bir oyuncu toplulugunun getirdigi risklerde var. fb'de yedek kaldıgı zaman huzursuzluk cıkaracak ve bireysel olarak kendini hocanın üstünde görecek cok topcu var.

fb'nin gecen seneden tek artısı rvp ve kadro derinligi. rvp yatsada zekası ile bu ligde daima fark yaratır.

kadro derinligi ise oyuncuları tetikliyor. mesela nani dün it gibi kostu, fb'nin en fazla mücadele eden oyuncusuydu. kosmak zorunda aksi halde sow var, volkan var, hani alper'de kanatta is yapar. 3 tane ciddi tehdit.

diğer mevkiler icinde durum bu. caner-gg-josef-topal-rvp-volkan-kjaer-diego v.s. hepsi kesik yiyebilir, cünkü alternatifleri var.

tabi bu kadar derin bir oyuncu toplulugunun getirdigi risklerde var. fb'de yedek kaldıgı zaman huzursuzluk cıkaracak ve bireysel olarak kendini hocanın üstünde görecek cok topcu var.

kardeş nani bir b.k yiyemediği için koşuyor baktı ne çalım ne birşey var biraz göz boyayım dedi..Yoksa naniyi -rvpyi falan kesemez hoca.. diğer bölgelerde haklısın rekabet oyuncuyu tetikler

kardeş nani bir b.k yiyemediği için koşuyor baktı ne çalım ne birşey var biraz göz boyayım dedi..Yoksa naniyi -rvpyi falan kesemez hoca.. diğer bölgelerde haklısın rekabet oyuncuyu tetikler

bana da öyle geldi ama neticede korktugu icin kostugu gercegi degismiyor.

yedekte bu kadar sağlam kanatlar olmasa cokta tın der yatar.

dün rvpnin golünü cok acayip fantastik diye anlatiyorlardi
daha demin gördüm golü ne var ki olm bunda basit bir gol atmis iste
zenci stoper mal gibi hamle yapmasa alirmis topu

biz kendi isimize baklamıyız. fb'yi bozan adam diego. diego'yu satarlarsa toparlarlar, cünkü ellerinde kalite bir oyuncu toplulugu var.

bizim acilen kalite bir sağ bek, stoper ve hayvani bir santrafor almamız gerekiyor. hatta para yeterse birde yetenekli kanat forvet..

Üst Alt