STSL 15/16 H:21 | Mersin 2-1 Galatasaray | M.S | 13 Şubat - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:21 | Mersin 2-1 Galatasaray | M.S | 13 Şubat

Bu sonuçlar önemli değil. Hamza gitti bazı Almancıların içi rahatladı. Önemli olan gözlüklü Almancıların içinin rahat olması.

Çare Haluk ULUSOY. Futbolu, futbol dünyasını, Galatasarayı bu kadar iyi tanıyan, başşikeciyi püskürtecek tek kişi var camiada ama niyeyse çıtı çıkmıyor. Ne bekliyorsun daha, ne bekliyorsun çık artık ortaya.

35be6b1e915a3ad5a93490f783e8afa3.jpg
işlerine gelmeyince engelliyorlar

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Su Umut kazmasi ve onu oynatan Bunak denizli yüzünden ceza yedim ya en cok o koyuyor bana :( ama sövdügüm icin hic pisman degilim..hatta bir kez daha sövüyorum............ ama icimden...

2010-2011 sezonu bu sezon o yüzden boşa kendimizi üzmeye değmez. yeni yönetim ve yeni t.direktör gelmeden bu takım asla toparlanmaz. 2011 revizyonu şart

Cumhur Önder Arslan: Adana Havaalanı'nda bir grup Galatasaray taraftarı, futbolculara tepki gösteriyor. Futbolculara küfürlü tezahüratlar yapılıyor.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Bu takım oynarsa 3-5-2 oynar. Podolski bilal sneijder gibi oyunculara paso ceza sahası dışından şut çektireceksin.

Bunlar karaktersiz dursun mustafa umut semih selcuk olcan bunlar adam degil haram zikkim olsun aldigi paralar ve daha nicesi

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt