STSL 15/16 H:23 | Gaziantepspor 2-0 Galatasaray | M.S | 28 Şubat - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:23 | Gaziantepspor 2-0 Galatasaray | M.S | 28 Şubat

12799111_1210146662364149_1043004212396589737_n.png
Tarzını sevmesemde Soner çocukluk arkadaşımdır iyi Galatasaraylıdır,Ömer Onan da yine çocukluk arkadaşımdır ayrıca eski takım (Çukurova) arkadaşımdır o da hep fenerliydi bu arada Soner ve Ömer aynı okuldandır (Toros Koleji)

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozeti izledim simdi kotu oynamamisiz sanki,antep iki kez gelmis gol yapmis

Mücadele sıfır. Istek azim sıfır. Ilk golü yiyince biraz yüklendiler. Ama yine de Antep'in 2. golü atacağı o kadar belli ki, daha fazla ileri gidemediler. Sonra 2. golü yedik zaten.

Maçın başından sonuna Antep'in üstünlüğüyle geçen bir maçtı. Çok rahat bir galibiyet oldu onlar için.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Iyi ki maci izlemedin. Iskence gibiydi.

Mac adina bence tek güzel sey Carole'un top ile Zidane dönüsü yapip güzel orta kesmesiydi. Keske Yasin kazmasi o topu gol yapabilseydi muazzam asist olacakti.

Carole'ün o harikulade asistini de yediler ya, sağlam küfür ettim o an. Yasin'in sakalından, Umud'un keline kadar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Iyi ki maci izlemedin. Iskence gibiydi.

Mac adina bence tek güzel sey Carole'un top ile Zidane dönüsü yapip güzel orta kesmesiydi. Keske Yasin kazmasi o topu gol yapabilseydi muazzam asist olacakti.
Cok iyi kesmis ortayi yasinde kotu vurmamis aslinda,ilk yari yasinin sutu,selcukun volesi ,bilal ortaya kiz gibi kafa vurusu pozisyonda bulmusuz aslinda,ozetten cikardigim sonuc sanki antep buyuk takim biz anadolu takimiyiz iki kez gelmisler gol yapmislar.

Antep biraz daha kassaydi ve biraz daha baskili istekli oynasaydi rahat 1-2 gol daha bulurlardi.

Rezil ederlerdi bu rezil ötesi takimi dün. Dün IBB falan olsaydi affetmezdi. Doka Balta'nin icinden gecerdi.

Ozeti izledim simdi kotu oynamamisiz sanki,antep iki kez gelmis gol yapmis

Kotu oynamak tam anlamiyla dogru yorumlamiyor.. Cok gucsuz ve isteksiz bir oyun vardi ortada. hangi pozisyon olursa olsun 4 secenek varken her defa en kotu 2 secenekten biri secildi.
Isteksiz, gucsuz, cok basit bireysel hatalar ve buldugumuz pozisyonlar sahsen sanstan dolayi.

Futbolcular zaten hayata kusmus, hoca da kabullenince hersey bitiyor malesef.

Kotu oynamak tam anlamiyla dogru yorumlamiyor.. Cok gucsuz ve isteksiz bir oyun vardi ortada. hangi pozisyon olursa olsun 4 secenek varken her defa en kotu 2 secenekten biri secildi.
Isteksiz, gucsuz, cok basit bireysel hatalar ve buldugumuz pozisyonlar sahsen sanstan dolayi.

Futbolcular zaten hayata kusmus, hoca da kabullenince hersey bitiyor malesef.
Klasik bilgimiz Gs iste, iyiki izlememisim ligtv tahattutum olmasa iptal edicem de ceza odeyecegim bu sefer.

Üst Alt