STSL 15/16 H:24 | Galatasaray 3-3 Başakşehir | M.S | 6 Mart - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:24 | Galatasaray 3-3 Başakşehir | M.S | 6 Mart

Simdi özeti izledim, penalti cok tartisilir bence.

Gecen demistim, haksiz penalti oldu mu Selcuk gol sonrasi sevinmiyor. Bir iki hafta önceki Trabzon macinda da öyle olmustu, Burak'in geldigi ilk sezonda Besiktas ile 3-3 kaldigimiz macta da.

Güzel bir bahar gününde maça gidelim dedik. Her zamanki gibi hüsrana uğradık. Bana biri açıklar mı acaba Tarık Çamdal neden girdi?

Ulan şu Denayeri artik defansta oynatmayin, medyanin şişirmesi 2. Lig futbolcusudur. Gerçi defans hattının topunu kovalamak gerek. her maç bukadar gol yenirmi ulan sen Galatasaraysın, yuhhh sizin aldığınız paralar haram olsum

Sent from my A0001 using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ulan şu Denayeri artik defansta oynatmayin, medyanin şişirmesi 2. Lig futbolcusudur. Gerçi defans hattının topunu kovalamak gerek. her maç bukadar gol yenirmi ulan sen Galatasaraysın, yuhhh sizin aldığınız paralar haram olsum

Eleştirilecek en son adamları başta eleştirmekte Galatasaray taraftarına has bi olay olsa gerek.
Balta hakkındaki goruslerini de öğrenmek isterim?

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sağlam bir stoper ve ön libero ile necati ayarında bir santrafor olsa bu sezonda şampiyon olabilirdik.

en azından bu kadar rezil duruma düsmez, sonuna kadar sampiyonluk yarısının icinde olurduk.

hani Galatasaray'ın bu kadar vasat takım savunması olmamalı.

anadolu takımları resmen icimizden geciyor, durum bu kadar aciz.

takım savunmasını ciddi anlamda toparlayacak, bizi juventus-a.madrid vari bir takım edecek hoca gelmeli.

1-0 abi, en temiz skor, rakibin moralini alt-üst eden skor, 50 gol at 10 gol ye, her sene sampiyonsun :)

Eleştirilecek en son adamları başta eleştirmekte Galatasaray taraftarına has bi olay olsa gerek.
Balta hakkındaki goruslerini de öğrenmek isterim?

Hemen söyliyeyim güzel kardeşim. Hakan Balta'da GS da oyniyacak seviyede değildir. Hakan sol bek oyuncusudur, ama ne hikmetse herkeste olduğu gibi o da mevkisinde oynamamaktadır. Hakan Baltadan iyi bir yedek olur. GS sağ ve sol bek sıkıntılarına yıllardır çözüm bulamamıştır. Denayer ve Carol kesinlikle GS'yın futbolcusu değildir. Benim bunları söylememe gerek yok, zaten her maç 3-4 yiyen bir defans hattı.

Bana göre Sneijder de şişirilmişmiş bir balondor. Kötü futbolcu değil, GS'da ilk 11'de de oynar, AMA yıllık 3-4 milyon garanti parayı hak edecek ne tekniğe, ne hıza, ne top taşıma, ne hava topu hakimiyeti ne de press yapıp top çalma özelliğine sahiptir. Gerçi GS'da herkes hak ettiğinin 3-4 katını kazanıyor, o ayrı mesele.

Ben bu takımda sadece Muslera, Sneijder ve Podolskiyi tutardım, ama bu paralara değil renktaş. Birde Sinan Gümüş, kabilet var, şans verilmesi ve destek olunması gerek. En azından Umut kazmasına verilen sabır Sinana'da verilmeli. Yasin'den sadece yedek olur, hamle oyuncusi. Bitiriciliği sıfır

Son düzenleme:
Hemen söyliyeyim güzel kardeşim. Hakan Balta'da GS da oyniyacak seviyede değildir. Hakan sol bek oyuncusudur, ama ne hikmetse herkeste olduğu gibi o da mevkisinde oynamamaktadır. Hakan Baltadan iyi bir yedek olur. GS sağ ve sol bek sıkıntılarına yıllardır çözüm bulamamıştır. Denayer ve Carol kesinlikle GS'yın futbolcusu değildir. Benim bunları söylememe gerek yok, zaten her maç 3-4 yiyen bir defans hattı.

Bana göre Sneijder de şişirilmişmiş bir balondor. Kötü futbolcu değil, GS'da ilk 11'de de oynar, AMA yıllık 3-4 milyon garanti parayı hak edecek ne tekniğe, ne hıza, ne top taşıma, ne hava topu hakimiyeti ne de press yapıp top çalma özelliğine sahiptir. Gerçi GS'da herkes hak ettiğinin 3-4 katını kazanıyor, o ayrı mesele.

Ben bu takımda sadece Muslera, Sneijder ve Podolskiyi tutardım, ama bu paralara değil renktaş.

.
Balta yaşı ve kendine bakmamasindan dolayı da sol bekte iş yapamıyor bu yüzden stoper oynatılıyor ve en doğru kararlardan biri bu. Cuvallasada bu zamanlar.
Semih oynayacağına o oynasin. Bence yakından takip etmiyorsun takımı.

Aldığı para tartışılır lakin teknik taktik yönden sneijderi elestiriyorsan konuşacak biseyim yok kardeş seninle

.
Balta yaşı ve kendine bakmamasindan dolayı da sol bekte iş yapamıyor bu yüzden stoper oynatılıyor ve en doğru kararlardan biri bu. Cuvallasada bu zamanlar.
Semih oynayacağına o oynasin. Bence yakından takip etmiyorsun takımı.

Aldığı para tartışılır lakin teknik taktik yönden sneijderi elestiriyorsan konuşacak biseyim yok kardeş seninle

Ne yani Hakan'ın stoperde daha verimli oldugunü mü düşünüyorsun? Defansın durumu ortada, yediği gol sayısıda ortada, bu durumu normal karşılayıp yapacak başka birşey yok diyersen bende seninle futbol konuşmam, kusura bakma. Semih konusunda sana katiliyorum, o da yetersiz.

Sneijdere kötü demedim, ilk 11 oyuncusu dedim, ama o paraları hak edecek bir oyuncu değil. İki şut çekip, ara pası yapan adama 3-4 milyon yıllık garanti para verilmez bence. O yüzden kulüplerimiz batıyor.

Son düzenleme:
Ne yani Hakan'ın stoperde daha verimli oldugunü mü düşünüyorsun? Defansın durumu ortada, yediği gol sayısıda ortada, bu durumu normal karşılayıp yapacak başka birşey yok diyersen bende seninle futbol konuşmam, kusura bakma. Semih konusunda sana katiliyorum, o da yetersiz.

Sneijdere kötü demedim, ilk 11 oyuncusu dedim, ama o paraları hak edecek bir oyuncu değil. İki şut çekip, ara pası yapan adama 3-4 milyon yıllık garanti para verilmez bence. O yüzden kulüplerimiz batıyor.

Selcugun 3
Umutun 2 net aldığı ortamda, sneijder 10da kazansa sesini cikaramazsin. Hala dunyanin sayılı topcularindan, kariyerini konuşmaya hiç gerek yok zaten.
Adaletsizlik varsa başka yerlerde var onları konuş bence.

Ki sahada gtunu yırtıp birşeyler yapmaya çalışan adam da bu.
Sanki 20 yasında kendini gostermesi gereken genç topçu edasiyla.
Ama kariyerinde en büyük başarısı Türkiye şampiyonluğu olan adamlar avrupa da kazanmadik kupa kalmamış gibi GT göklerde hareket edip taraftara atar gider yapıyor.

Üst Alt