STSL 15/16 H:24 | Galatasaray 3-3 Başakşehir | M.S | 6 Mart - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:24 | Galatasaray 3-3 Başakşehir | M.S | 6 Mart

Selcugun 3
Umutun 2 net aldığı ortamda, sneijder 10da kazansa sesini cikaramazsin. Hala dunyanin sayılı topcularindan, kariyerini konuşmaya hiç gerek yok zaten.
Adaletsizlik varsa başka yerlerde var onları konuş bence.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Haklısın renktaş, zaten ilk yazımda da söyledim. GS'da hak ettiği paranın 3-4 katını alan futbolcular var.

Yanlış anlama ama Sneijder'in oyun tarzı modern futbolda kalmadı. Dünyanın en iyi oyuncularını örnek vermek gerekirse, Bknz: Messi, C.Ronaldo, Robben, Eden Hazard, Gareth Bale, Neymar, Raheem Sterling, Gokhan Töre... ve sayre. Hepsinin ortak yanı dikine oynayıp adam eksiltmek. Sneijder gibi saga pas, sola pas, arada bi şut çekmek.. bence yetersiz. Selçuğun 2 gömlek üstü bi futbolcu. Sneijder'd Çin'den başka bi kulüp bu paraları vereceğini sanmıyorum.

Sent from my A0001 using Tapatalk

Haklısın renktaş, zaten ilk yazımda da söyledim. GS'da hak ettiği paranın 3-4 katını alan futbolcular var.

Yanlış anlama ama Sneijder'in oyun tarzı modern futbolda kalmadı. Dünyanın en iyi oyuncularını örnek vermek gerekirse, Bknz: Messi, C.Ronaldo, Robben, Eden Hazard, Gareth Bale, Neymar, Raheem Sterling, Gokhan Töre... ve sayre. Hepsinin ortak yanı dikine oynayıp adam eksiltmek. Sneijder gibi saga pas, sola pas, arada bi şut çekmek.. bence yetersiz. Selçuğun 2 gömlek üstü bi futbolcu. Sneijder'd Çin'den başka bi kulüp bu paraları vereceğini sanmıyorum.

Gökhan toreyi en iyi listende tutman şaşırtıcı :)
Bjk lilere sormak lazım bir sneijder için kaç tore feda ederlerdi acaba? :)
Teşekkürler başka sorum yok. ;)
Sneijder gibi işine saygılı profesyonel oyuncular 10 senede geçse iş yapar.
Oyun gorusu kalitesiyle.

sağlam bir stoper ve ön libero ile necati ayarında bir santrafor olsa bu sezonda şampiyon olabilirdik.

en azından bu kadar rezil duruma düsmez, sonuna kadar sampiyonluk yarısının icinde olurduk.

hani Galatasaray'ın bu kadar vasat takım savunması olmamalı.

anadolu takımları resmen icimizden geciyor, durum bu kadar aciz.

takım savunmasını ciddi anlamda toparlayacak, bizi juventus-a.madrid vari bir takım edecek hoca gelmeli.

1-0 abi, en temiz skor, rakibin moralini alt-üst eden skor, 50 gol at 10 gol ye, her sene sampiyonsun :)

2007-2008 hatırla işte,1-0 1-0 1-0 şampiyon olduk. :)

Gökhan toreyi en iyi listende tutman şaşırtıcı :)
Bjk lilere sormak lazım bir sneijder için kaç tore feda ederlerdi acaba? :)
Teşekkürler başka sorum yok. ;)
Sneijder gibi işine saygılı profesyonel oyuncular 10 senede geçse iş yapar.
Oyun gorusu kalitesiyle.

:)))) yok ya Töre'yi o oyuncularla aynı seviyede tutmadım, olamaz zaten :) Sadece oyun stili olarak, rakibin üstüne giden anlamında.

Yaşını bilmiyorum ama, Hagi dönemini hatırlarsan Super Kupa finalinde Roberto Carlosa yaptığı bi hareket vardı, çok iyiydi. Yani demek istediğim, o paraları alıyor, eyvallah, ama biraz daha oyun kazandırıp maç almalı. Yoksa kötü futbolcu değil kesinlikle.

Düşünebiliyormusun, sen Umut Bulutsun, ve Sneijder gibi oyun kurucu bi adamla oynuyorsun, forvetsin, ama ne golün var, ne assistin, nede şutun (sanırsam bitane şut çekti hafta içi kupa maçında). Bu adam neden hâlâ oynar anlmıyorum, çıkart alt yapıdan oyuncu, olmadı 1 4 6 oyna, olmadı Poldiyi forvete çek, neden bu ısrar anlayamıyorum.

Diğer futbolcular ile ayni seviyede olmiyabilir ama Gökhan Töre kaliteli bir futbolcudur. GS'a gelse kim istemez ergenler dışında. Yorum yaparken okuduğumuzu anliyalım. Sende beni güldürdün rafık :)

Yorum da bulunurken bu ayrintiyi dile getirmen diger okuyucular icin onemli olabilir lakin kimse seni bilmiyor ve kafanin icine bakamayacagi icin ne demek istedigini koklayamaz demi? ;)

Once yorumu okumani tavsiye ederim sonra ''cevapla'' tusuna basman senin icin daha iyi olur nacizane tavsiyem. Gokhan Tore bu takimda tabiki oynar, takimin genel kalitesi ortada. Ama kimse Sneijder in yerine Tore yi tercih etmez eden varsa da agir maldir yani.

Yorum da bulunurken bu ayrintiyi dile getirmen diger okuyucular icin onemli olabilir lakin kimse seni bilmiyor ve kafanin icine bakamayacagi icin ne demek istedigini koklayamaz demi? ;)

Once yorumu okumani tavsiye ederim sonra ''cevapla'' tusuna basman senin icin daha iyi olur nacizane tavsiyem. Gokhan Tore bu takimda tabiki oynar, takimin genel kalitesi ortada. Ama kimse Sneijder in yerine Tore yi tercih etmez eden varsa da agir maldir yani.
Hadi bakalım öyle olsun. Ama ince ayrıntılara takılmamak gerek, o kıyaslamayı yaparken oyun stillerinden bahsediliyordu, yoksa tabiki Töre sayılan oyuncuların yanından bile geçemez.

Sneijderin yerine diye bi kelime yazılmadı zaten, ki ikisi de ayrı tip oyuncu. Sneijder 10 numara, Töre daha çok 7 numara oyuncusudur. Buarada Töre'nin kişiliğinide pek sevmem, sadece dikine oynayıp adam eksiltebilen bi oyunci olduğu için adı geçti birader, hayranı olduğum için değil.

Hadi bakalım öyle olsun. Ama ince ayrıntılara takılmamak gerek, o kıyaslamayı yaparken oyun stillerinden bahsediliyordu, yoksa tabiki Töre sayılan oyuncuların yanından bile geçemez.

Sneijderin yerine diye bi kelime yazılmadı zaten, ki ikisi de ayrı tip oyuncu. Sneijder 10 numara, Töre daha çok 7 numara oyuncusudur. Buarada Töre'nin kişiliğinide pek sevmem, sadece dikine oynayıp adam eksiltebilen bi oyunci olduğu için adı geçti birader, hayranı olduğum için değil.

O halde bu dediklerin benim dusunduklerim ile ayni. Tore bencede Besiktas in en iyi oyuncusu, zaten onun gibi bir oyuncu suan bizim takimda daha cok is gorurdu. Malesef zamaninda Olcan mi Tore mi derken cogu kisi Olcan diyordu burada, bende Tore yi cok istemistim ama malesef kendisi Besiktas i tercih etmistir. Tore yi daha detayli analiz edersek oyun icinde kopuk kopuk oynamasi, ve topsuz alanda duran bir topcu oldugunu gosteriyor. Bu da onun eksikleri diyelim yoksa zaten Besiktas da isi olmazdi.

O halde bu dediklerin benim dusunduklerim ile ayni. Tore bencede Besiktas in en iyi oyuncusu, zaten onun gibi bir oyuncu suan bizim takimda daha cok is gorurdu. Malesef zamaninda Olcan mi Tore mi derken cogu kisi Olcan diyordu burada, bende Tore yi cok istemistim ama malesef kendisi Besiktas i tercih etmistir. Tore yi daha detayli analiz edersek oyun icinde kopuk kopuk oynamasi, ve topsuz alanda duran bir topcu oldugunu gosteriyor. Bu da onun eksikleri diyelim yoksa zaten Besiktas da isi olmazdi.
Evet, aynen öyle. Kaliteli ama istikrarlı değil. Türkiyede yeterli ama avrupada o da eksik kalıyor gibi. Bir an düşündüm, Yasin mi Gökhan mı diye, ikiside benzer oyuncu ama sanki Gökhan bir gömlek üstte.

İnşallah bu sene bi şekilde avrupaya gideriz de cezamızı çekmiş oluruz. Aksi takdirde gelecek sene de amaçsız, heyecansız olur diye düşünüyorum renktaş lig şamliyonluğu dışındı.

Evet, aynen öyle. Kaliteli ama istikrarlı değil. Türkiyede yeterli ama avrupada o da eksik kalıyor gibi. Bir an düşündüm, Yasin mi Gökhan mı diye, ikiside benzer oyuncu ama sanki Gökhan bir gömlek üstte.

İnşallah bu sene bi şekilde avrupaya gideriz de cezamızı çekmiş oluruz. Aksi takdirde gelecek sene de amaçsız, heyecansız olur diye düşünüyorum renktaş lig şamliyonluğu dışındı.

Insallah en kotu Turkiye kupasini aliriz hem cezamizi cekmis oluruz hemde kotu bir sezonu yinede bir kupa ile kapatmak guzel olur. Artik seneye de yeniden yapilanmamiz gerekir ama bu yonetim aklima geldikce bunun cok zor olacagini da biliyorum. Allah yardimcimiz olsun.

2007-2008 hatırla işte,1-0 1-0 1-0 şampiyon olduk. :)

güzel bir örnek.

topal-servet-e.güngör-h.balta ile gayet kaliteli bir müdafa hattımız vardı.

her zaman derim bu 4 adam sakat sakat euro 2008'de oynatılmasa 08-09 ile 09-10 sezonlarında acık ara şampiyon olurduk.

+u.ucar'ın konya'da sezonu kapatması.

ciddi anlamda şansız bir takımız.

Üst Alt