STSL 15/16 H:26 | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe | M.S | 13 Nisan

Léo Güney

Şef Gümüş Kıvrım
Ilk kez bir derbi kaçırdım nasıldı la ezildikmi

Envoyé depuis mon Galaxy S6 Edge

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Bu Alex serefsizinin sikeli sezonda da vukuati vardi.

Sinan Bilgin

Cezalı
Beyler podolski atilabilirmis tekrar izledim basmasini, atesle oynamis resmen , cok gaddarca basmis .. diger yandan musleranin pozisyonu temiz, bizim penalti bekledigimiz ceza alanindaki pozisyonda da el yok

ofsayt pozisyonu temiz ,fakat ayni hakem ikinci yari volkan sen in deparinda da ayni hatayi yapmis , volkan topu surse onda da ortada bom bos adam var fenerli, esitlemis hatalari

sneijder in ve nani nin sari kartlarini atlamis. sabriye verdigi sari bence hatali

en buyuk iki hatasi ise , bizim lehimize verdigi serbest vurustaki avantaji kesmesi , ve fenerin bir kritik cikisinda topun carpip taca gitmesi

Cengizhan Kaya

10 Numara!
şikecilere bir sezon da 2 maçıda kaybetmediğimiz yıl hangi yıldı acaba? Ölü halimiz ile yine bunlara çelmeyi taktık vala en azından teselli bu,3 gün sonra etoo üstümüzden geçer zaten..

Sinan Bilgin

Cezalı
bir sey dikkatimi cekti, ofsayt pozisyonu ilk yarida oldu, ikinci yarida bu pozisyonu tekrar mi gosterdi televizyon ? cunku sol ustte dakika 51 gorunuyor

bu da ilginc geldi bana

Çağrı Yüce

10 Numara!
Çok adi bi maç oldu fbli topçular az becerikli olsa fark bile olabilirdi. Sahasında bu kadar ezik bi görüntü çizen ligde muhtemelen ilk5e bile giremeyecek bir takım. Buyönetimi destekleyen arkasında duran genel kurul üyeleri vicdanen ne hissediyor acaba?

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alp Tuğcan

Kırmızı Üye
.............................Muslera................
............Denayer...Chedjou...Hakan.....
Linnes...........Selçuk......Bilal...........Olcan
............................Sneijder.....................
..................Umut................Podolski.........

Kadro bile kurulmuyor adam akıllı , yeteneksizler ordusu

Serkan G. Şafak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Su 6 mac bitsede kurtulsak ruhsuzlardan

Mert Keskek

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Son 10 macta 1 galibiyetimiz var sadece. Bu kadro evet cok kotu ama bu kadar da degil kusura bakmasin hic kimse. En azindan 3 galibiyet al lan ne bileyim.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Selcuk Serin

Aslan Üye
semih gene katliam yaptı defansta neyseki fb liler beceriksizdi

Alex Kuckov

Kırmızı Üye
arkadaş ben 2. yarı kapattım izlemedim yahu orta sahayı geçemediğimiz bi derbi hatırlamıyorum ben ... arenada nasıl böyle oynarız ... takım kötü olabilir ama press yapmama mucadele edememe .. bunların izahı yok ... gol yemediysek ALLAH ın lütfu ... başka birşey değil

Fatih Liman

Parçalı Üye
Yazık statta bile beraberliğe sevinen vardı.
Üzüldüm kendi adıma kahroldum.Kim şampiyon olmuş kim ligi kazanmış bize ne kardeşim.Çıkıpta şu maçı yenemedikten sonra hiç bir önemi yok.
3 arkadaş gittik kahrolduk döndük son yıllarda izlediğimiz en aciz Galatasaray'ı izledik beraberliğe razı korkak sinmiş bir takım.
Ve beraberliğe sevinen renkdaşlar.

Neresinden tutsam elimde kalan bir akşam.Evlada çoluğa çocuğa anlatılacak kadar kötü bir sezon Allah daha kötülerini yaşatmasın.
Dursun gibiler Özhan gibiler AdnanS gibiler girmesin bir daha bu klüpten içeri.Şikebahçeli embesillerden daha kötü kongre üyelerimiz var.

Siktir olun gidin kardeşim bu klüpten pilavınızı başka yerde yiyin zehir zemberek geçti koskoca sezon koskoca yıl.Yatacak yeriniz yok.Şu sezon harcadığım paralar haram zehir zıkkım olsun.1 maç istedik be onu bari alsaydınız ruhsuz köpekler yeniliriz berabere kalırız ama inanın kasımpaşa gençlerbirliği vs vs ligdeki her takım bizden iyi futbol oynuyor.

Kadromuz kötü tamamda bu kadar ruhsuz onursuz oynamaya hakkımız yok oyuncular bile maç sonu beraberliğe sevindi resmen sahada.İçim kan ağlıyor.

Alp Tuğcan

Kırmızı Üye
* İnter çok büyük ihtimalle Canerle anlaştığı ve Nagatomoylada sözleşme yenilediğine göre Alex Telles geri dönecek sene sonunda .
* Bruma nında opsiyonu kullanılmaz çok büyük olasılıkla .
* Şuan en az 7-8 oyuncunun transferine ihtiyaç var ama bazı bölgeler varki olmazsa olmaz.

.........................Muslera.................. ...
Linnes.......Chedjou.......xx1xx.......Telles
..................xx2xx.......Selçuk............. ..
....Sinan.............Sneijder..........Bruma....
............................xx3xx................. ...

* Ne yazıkki şu yukarıdaki ki 11 den Muslera , Sinan , Sneijder haricinde 11 de olmayı hakedecek adam yok.

Şu bedava adamlarlada güzel kadro olabilirdi. ama çapsız başkandan beklemediğimiz için öyle birşey.

............................Muslera............... ......
Vanderwiel......Nkolou.....Caceres....Caner
.......................Topal.....Selçuk.......... .....
.......Feghouli.........Sneijder.......Ben Harfa....
............................XXXXX................. ......

* Sene sonu bonservisi elinde forvet adamakıllı birtek İbrahimovic var. Onuda alamayacağımıza göre parayı birtek buraya bascaz. Selçuk da o paralara ne yazıkki sittinsene yedek kalmaz

Volkan Kara

Şef Gümüş Kıvrım
Besiktas forumuna bir goz attim adamlar bildigin 90dk icin hasta Galatasaray'li olmus :D

Su girsin , bu ciksin falan puhaha

Yalniz soyle bir yorum gordum ve icim daraldi yeminle. Adam sonuna kadar hakli...

"bu gs'nin ne berbat kadrosu var arkadaş! ilk kez alıcı gözle bakıyorum da yedek kulübesindeki isimleri görünce içim daralıyor."

Bunlari bile boyle konusturan yoneticilerin , futbolcularin abv

Hidayet Sarıdağ

Nerede kalmıştık...
Şef Gümüş Kıvrım
Besiktas forumuna bir goz attim adamlar bildigin 90dk icin hasta Galatasaray'li olmus :D

Su girsin , bu ciksin falan puhaha

Yalniz soyle bir yorum gordum ve icim daraldi yeminle. Adam sonuna kadar hakli...

"bu gs'nin ne berbat kadrosu var arkadaş! ilk kez alıcı gözle bakıyorum da yedek kulübesindeki isimleri görünce içim daralıyor."

Bunlari bile boyle konusturan yoneticilerin , futbolcularin abv
Adam haklı biz kadro kuramıyoruz doğru düzgün bırak yedekleri sağa çevir sola çevir bizim kalitemizde max 6 oyuncu sayarsın gerisi 22 tane çöp.

Üst Alt