STSL 15/16 H:27 | Eskişehirspor 4-3 Galatasaray | M.S | 2 Nisan - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:27 | Eskişehirspor 4-3 Galatasaray | M.S | 2 Nisan

Forumda Muslera'ya sövenlerin hesapları incelenmeli... Kuş olmaları yüksek ihtimal..

Takımda Defans yapan oyuncu yokken, Muslera'ya sövmek mantık işi değildir... Tamam Muslera bu sezon formsuz kabul... ama önce adamın önündeki oyunculara bakın sonra Muslera'ya laf atın !!!!
Barça koyacak mi Hala ya ?

Gesendet von meinem Nexus 6P mit Tapatalk

semihin oynadığı bir defans sürekli ısrar edilen oyuncular her zaman söylüyorum takımda maça umut ve semihle başlarsan kafadan 9 kişi olarak başlarsın bunu göremeyen adamlar nasıl bu takımda hocalık yapıyorlar.

Çok kesin bir şekilde galatasaray öyle bir pisliğin içine bulaşmış durumdaki derhal bu pisliklerden arınılmalıdır.

Neyse Adem,sohbet sanki ben Dursunu savunuyorum durumuna geliyor.Zaten sen bile mesajında Hamzanın yetersiz olduğunu kabul etmişsin.En kötü kendisini şampiyon yapan kadroyu korumasını bilecekti veya istifayı basacaktı.

Disariyi yönetebilecek karakter yapisina, ve tecrübesine sahip olmayan bir adam olarak görüyorum kendisini... Eger bu bir sikinti ise, bu konuda yönetim destek olmasi gerekir. Garip bir sekilde, özellik ile Dursun bu eksiginin üzerine oynadi...

Rijkaard döneminde de benzer birsey yasadik. Onun ile de baya kötü basladik. Acikca söylemek gerekirse de, kadroya harcanan paraya göre, cok basarisiz bir profil cizdi. Ama buna ragmen bile onu göndermek yanlisti sezon ortasinda. Daha kötü olamayacagini düsünüyoruz hep. Ama Rijkaard kalsaydi takim o sene ilk 5´de bitirirdi belki yine en azindan. Böyle rezil olmamiza gerek yoktu...

Aziz Yildirim bile son yillarda bizim kadar destructive bir sekilde Teknik Direktör harcamiyor... Ki insan harcamasinin kitabini yazmis adam... Artik genellik ile sezon bitince harciyor o bile... Bu güne kadar yarattigi yikimi geriye getirmiyor tabi...

Komple gençlerle ciksan hepi topu alacağın sonuç aynısı olurdu. Ek olarak tarıki oyuna sokan herkimse gün yüzü goremesin

Dursun özbek selçuk inan wesley sneijder istifa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6de7f8592c1f52d35141f23a35c18659.jpg

Katiliyorum. Gecen sene ayakta duran nadir isimlerden biriyken bu sezon o da tamamen takima ayak uydurdu.

Ben gayet normal karsiliyorum Muslera'nin halini, o da insan sonucta makina robot falan degil. Her mac önünde baska adamlar oluyor, her mac zibilyon tane top geliyor kalene, her mac gol yiyoruz gol yemedigimiz mac yok. Bu adam da ancak bir yere kadar ayakta durabilir.

26 hafta-40 gol.Böyle bir istatistik hiç görmedim daha önce bizim için.

O lanet olasi 2010/11 sezonundan bile daha kötü durumdayiz, bunu sana demistim yanilmiyorsam bir kac zaman önce.

50+ golü yüzdeyüz yeriz sezon sonuna kadar ve negatif bir rekor kirariz.

Şu anda daha kötü durumda değiliz de,sene sonu daha kötü olma ihtimalimiz hiç de az değil.

Kupa da kupa diye boşuna demiyorum,lig maçlarınının pek bir önemi yok bu saatten sonra.Osmanlı'ya içerde dışarda kayıbız ikili averaj onlarda,Akhisar'la dışarda oynayacağız.Şu anda ligde 7. yiz pratikte.

Tesadüf ki o seneden sonra Avrupa'ya gidememiştik,seneye de yokuz.Umarım şampiyon oluruz seneye doğru bir yapılanma ile. :)

Şu anda daha kötü durumda değiliz de,sene sonu daha kötü olma ihtimalimiz hiç de az değil.

Kupa da kupa diye boşuna demiyorum,lig maçlarınının pek bir önemi yok bu saatten sonra.Osmanlı'ya içerde dışarda kayıbız ikili averaj onlarda,Akhisar'la dışarda oynayacağız.Şu anda ligde 7. yiz pratikte.

Tesadüf ki o seneden sonra Avrupa'ya gidememiştik,seneye de yokuz.Umarım şampiyon oluruz seneye doğru bir yapılanma ile. :)

Genel olarak bakarsak bence daha kötü durumdayiz, belki lig tablosunda daha iyi yerde olabiliriz ama o sezon bile bu kadar vurdumduymaz degildi futbolcular, resmen sallamiyorlar hic bir sekilde sahada olan bitenleri. Biz deliriyoruz, isyan eden adam yok sahada.

Sabri'ye o kadar laf ediyorum falan ama o bile bu kadar ruhsuz ruhsuz gezmiyor sahada. Bitsin de gidelim havasinda hepsi.

Genel olarak bakarsak bence daha kötü durumdayiz, belki lig tablosunda daha iyi yerde olabiliriz ama o sezon bile bu kadar vurdumduymaz degildi futbolcular, resmen sallamiyorlar hic bir sekilde sahada olan bitenleri. Biz deliriyoruz, isyan eden adam yok sahada.

Sabri'ye o kadar laf ediyorum falan ama o bile bu kadar ruhsuz ruhsuz gezmiyor sahada. Bitsin de gidelim havasinda hepsi.

O dönemki kadroda hiç iş yapacak topçu yoktu,çok çok az Pino.Bu kadroda en azından Snider,Poldi falan var. :D Ama şunu diyorum,ben o sezon bile 8 hafta kala matematik olarak şampiyonluk şansımızın bittiğini görmemiştim.Şimdi matematik olarak şampiyonluk şansımız kalmadı,biliyor musun?Sene sonu 10. falan olursak şaşırmam o konuda katılıyorum,takım ligde maç alamaz hale geldi çünkü...

Muslera, Linnes, Donk, Semih, Carole, Bilal, Jose, Emre, Yasin, Umut, Podolski bu takimdan birsey beklemek mucize beklemektir.
Maalesef yedekte daha kaliteli isim yok. Riekerink en ideal kadroyu çikardi diyebiliriz ve bu kadrodan bir halt olmaz oda bunu bu aksam anlamistir.
Muslera, Linnes, Podolski ilk 11 Carole, Bilal, Yasin ancak yedek gerisi PTT seviyesindeler.
Gelecek sezon kadromuzda bu isimleri kadromuzdan sutlamamiz gerekiyor: Cenk, Tarik, Chedjou, Donk, Semih, José, Hamit, Emre, Umut.
2016-2017 sezonu için transfer listemizde bu isimler bulunmali :
Kaleci: Onur Kivrak, Volkan Babacan
Savunma: Serdar Tasci, Serdar Aziz, Eren Albayrak, Naldo, Yambéré, Serge Aurier
Orta saha: Mehmet Ekici, Dossevi, Naby Keita, Juan Quintero, Tolga Cigerci, El Ahmadi, Mussonda, Duncan, Ben Arfa
Forvet: Eren Derdiyok, Matias Suarez, Jonatan Soriano, Ibisevic

O dönemki kadroda hiç iş yapacak topçu yoktu,çok çok az Pino.Bu kadroda en azından Snider,Poldi falan var. :D Ama şunu diyorum,ben o sezon bile 8 hafta kala matematik olarak şampiyonluk şansımızın bittiğini görmemiştim.Şimdi matematik olarak şampiyonluk şansımız kalmadı,biliyor musun?Sene sonu 10. falan olursak şaşırmam o konuda katılıyorum,takım ligde maç alamaz hale geldi çünkü...

6 aydir ligde deplasmanda mac alamiyoruz. Bu da tarihimizde bir ilkdir herhalde. En son 3 Ekim de IBB'yi yenmistik, yarin tam 6 ay oluyor.

Üst Alt