STSL 15/16 H:27 | Eskişehirspor 4-3 Galatasaray | M.S | 2 Nisan - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:27 | Eskişehirspor 4-3 Galatasaray | M.S | 2 Nisan

tek çare var taraftar kongre tesis basıp yakacak yıkacak ama bu ultraslan denen grup satılmış paralı köpeklerden oluşuyor

yakma yıkma zaten olmaz ama kongre bastılar geçmişte. Özhan Canaydın'ın seçildiği seçimlerden birinde oldu işe yaramadığı gibi olay meydan okumaya dönüştü seçim sonunda Özhan Canaydın tezahuratlar ile omuzlarda liseden ayrıldı.

4 - Galatasaray bu sezon ligde üç veya daha fazla gol attığı 10 maçın dördünü kazanamadı (6G 2B 2M). Müsrif.

bizi şampiyon yapan fatih hoca gönderilirken göbek atıyordunuz,

bizi şampiyon yapan hamza hoca gönderilirken göbek atıyordunuz,

bu takım size müstehak çok bilmişler.

hadi şimdi tekrar sıralayın gönderilecekler listesini hep beraber tartışalım.

Ulan futbolcular gayet mutlu be, biz yerin dibine girdik, üzüntüden kanser olacaz adamlar gayet cool ve rahat tavırlardalar. Ne başkan var ne hoca var futbolcuda biliyor nasılsa kadro dışı falan yok ohhh mis ye paraları yat.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Terim Abdurrahim varken.. Abdurrahimden utanıyorum, Terim defolsun yabancı gelsin diyen aydın kesim nerde lan? Nerdesiniz çıkın piyasaya bişey söyleyceğim.

Disariyi yönetebilecek karakter yapisina, ve tecrübesine sahip olmayan bir adam olarak görüyorum kendisini... Eger bu bir sikinti ise, bu konuda yönetim destek olmasi gerekir. Garip bir sekilde, özellik ile Dursun bu eksiginin üzerine oynadi...

Rijkaard döneminde de benzer birsey yasadik. Onun ile de baya kötü basladik. Acikca söylemek gerekirse de, kadroya harcanan paraya göre, cok basarisiz bir profil cizdi. Ama buna ragmen bile onu göndermek yanlisti sezon ortasinda. Daha kötü olamayacagini düsünüyoruz hep. Ama Rijkaard kalsaydi takim o sene ilk 5´de bitirirdi belki yine en azindan. Böyle rezil olmamiza gerek yoktu...

Aziz Yildirim bile son yillarda bizim kadar destructive bir sekilde Teknik Direktör harcamiyor... Ki insan harcamasinin kitabini yazmis adam... Artik genellik ile sezon bitince harciyor o bile... Bu güne kadar yarattigi yikimi geriye getirmiyor tabi...
Sezon ortası hoca gönderilmesine ben de karşıyım,o olay başka bir konu.

Fatih Terim Abdurrahim varken.. Abdurrahimden utanıyorum, Terim defolsun yabancı gelsin diyen aydın kesim nerde lan? Nerdesiniz çıkın piyasaya bişey söyleyceğim.

Bitmeyeceksiniz değil mi?

"Xxx gitsin diyenler şimdi nerede? yyy diyenler ortalıktan kayboldu. İstediğiniz bu muydu?"

İnsanlar birilerinin gitmesini şu andakilerin gelmesi için mi istiyordu? Az düşünün sonra millete laf atın.

Üst Alt