STSL 15/16 H:27 | Eskişehirspor 4-3 Galatasaray | M.S | 2 Nisan - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:27 | Eskişehirspor 4-3 Galatasaray | M.S | 2 Nisan

ne maçı izledim ne maçtan sonra golleri izledim ne spor yorumcularını okudum maçın gidişatını televizyonun sağ üst köşesinde başka bir yayını izlerken takip ettim es 4 gs 2 yazdığında buna bile dayanamadım televizyonu kapattım ! !

Bu takım maç filan alamaz sezon sonuna kadar okadar berbat durumdayız... Yönetim yok hoca yok futbolcu yok o yüzden herşeyi normal karşılaşıyorum...

bu sezon zaten bitti. Beni asıl korkutan bu kadro ve bu yönetimle gelecek sezon da gidecek. Çöpleri göndermek için para lazım. Hiçbiri bizde aldığı paranın başka yerde yarısını bile bulamaz. onun için de gitmez. Yönetim desen arkasında kapı gibi liseci dedeler var, canı istemezse hiçbiyere gitmez. Bunların alacağı topçu da , hoca da kendilerine benzer. Kaliteli transfer yapacak olsak bile UEFA tepemizde, izin vermez.

Gerçekten Türkiye'de bu paralara değeceğini düşünebileceğimiz çok az futbolcu var, halı sahadaki dayıdan farkı olmayan herifler yıldız kategorisinde bu ülkede

bu sezon artık bitti. 5.olmuşuz 10. olmuşuz bu saatten sonra farketmez. Kemikleşmiş, ruhsuz adamlarla top oynamaktansa, formayı hak eden 5-6 kişinin yanına koy 16-17 yaşında adamları ruhuyla oynasınlar.

Üst Alt