STSL 15/16 H:27 | Fenerbahçe 0-0 Osmanlıspor | M.S | 3 Nisan

Ergün Yılmaz

Aslan Üye
Hahaha Melih Gökçek'e giydirmiş 12 numara.Herifler ağlak çocuk gibi.Sürekli bi yerlere saldırıyorlar.Zavallılar.

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri

:D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Aynen taraftar olarak maalesef Türkiye'deki vasat oyuncu sevdasından vazgeçemedik.

Yeterince dersimizi aldığımızı düşünüyorum onca çöp TR ligi transferlerinden sonra.

Not: Normalde bende hiç TR liginden oyuncu istemezdim ama nasıl olduysa bende Donk transferini desteklemiştim ama feci yanıldım ama bir daha asla...

Yani tamamen Trükiyeden oyuncu istememek yanlis olur bence ama istersen de en iyilerini isteyeceksin. Mesela gecen sezon alinabilecek Bakambu vardi Bursa'dan.

Hepsi cöp degil ama genel olarak bakinca büyük bir kismi yetersiz. Umarim artik Donk transferinden sonra millet anlamistir bunu. Ama ne yazik ki taraftarimizin akillandigini düsünmüyorum. 3-4 macini izlerler (genelde 3 büyüklere karsi oynadiklari maclari), buna göre de oyuncuyu pohpohlaya pohpohlaya bitiremezler.

Kazik abi cogu oyuncu kazik. Aralarinda bir kac tane iyi olan ise yarayabilecek olan var ama büyük resimde neredeyse hepsi yetersiz bizim icin. Donk icin mesela "elimizdekinlerden kötü olamaz" diyenler vardi, abi kötü iste. Öyle Kasimpasa da at kosturmak Galatasaray da oynamaya benzemez.

Osman SEDEN

İvan Bebek, Damir Javor,
Taçsız Kral
rvp gerrardın ayarından sonra kendini dağıtmıştı zati

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Büyük sikeciler yine aglamaya baslamis. Kücük sikeciler yarin kazanirsa ne güzel olur be.

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Erman: Volkan Şen Braga maçından sonra açıklama yapıyor "ben böyle hakem görmedim"...

Erman: Sen senelerdir böyle hakem görmediğin için mac kazanıyorsun...

Yürrüüü
Son senelerde sanirim Aziz denen köpege en cok laf sokan 2 adamdan biridir Erman. Digeri de Aysal'dir diye düsünüyorum.

Gökhan Topuz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Azize gündemi değiştirdi mi?

Osman SEDEN

İvan Bebek, Damir Javor,
Taçsız Kral
Bunun samimi olduguna inanmiyorum ben. Hükümete yakin bir adam ne de olsa.

Daha cok camiasina ve Trabzon halkina yaranmak adina bosbos konustugunu düsünüyorum.
hükümete yakın tabii ama 2005 den beri azizin peşinde sürekli konusup duruyordu ona karşı

Üst Alt