STSL 15/16 H:27 | Fenerbahçe 0-0 Osmanlıspor | M.S | 3 Nisan - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:27 | Fenerbahçe 0-0 Osmanlıspor | M.S | 3 Nisan

kuş musun gardaş

Evet,şahinim ben.

%C5%9Fahin-11.jpg

bu adamlar sampiyonluktan uzaklastikca ,puan kaybettikce ,kendi durumumuza olan uzuntum gercekten yok oluyor

karnimdan konusamam , durustcesi bu

Aynen taraftar olarak maalesef Türkiye'deki vasat oyuncu sevdasından vazgeçemedik.

Yeterince dersimizi aldığımızı düşünüyorum onca çöp TR ligi transferlerinden sonra.

Not: Normalde bende hiç TR liginden oyuncu istemezdim ama nasıl olduysa bende Donk transferini desteklemiştim ama feci yanıldım ama bir daha asla...

Yani tamamen Trükiyeden oyuncu istememek yanlis olur bence ama istersen de en iyilerini isteyeceksin. Mesela gecen sezon alinabilecek Bakambu vardi Bursa'dan.

Hepsi cöp degil ama genel olarak bakinca büyük bir kismi yetersiz. Umarim artik Donk transferinden sonra millet anlamistir bunu. Ama ne yazik ki taraftarimizin akillandigini düsünmüyorum. 3-4 macini izlerler (genelde 3 büyüklere karsi oynadiklari maclari), buna göre de oyuncuyu pohpohlaya pohpohlaya bitiremezler.

Kazik abi cogu oyuncu kazik. Aralarinda bir kac tane iyi olan ise yarayabilecek olan var ama büyük resimde neredeyse hepsi yetersiz bizim icin. Donk icin mesela "elimizdekinlerden kötü olamaz" diyenler vardi, abi kötü iste. Öyle Kasimpasa da at kosturmak Galatasaray da oynamaya benzemez.

Üst Alt