STSL 15/16 H:28 | Galatasaray 1-1 Rizespor | M.S | 9 Nisan - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:28 | Galatasaray 1-1 Rizespor | M.S | 9 Nisan

Olur yaw sıkıntı yapma fener maçı kilid burda

Hocam bugun Cengiz Ozyalcin soyledi iste mactan sonra. Taraftar istedigini soylesin akliselim yonetim kurulu ibra etti bizi dedi. Haftaya istifa etsinler forumdaki uyeligimi silmezsem

allah belami versin. O kadar netim. Onlara gore her sene sampiyon olmak zorunda degiliz.

bu sezon gitti peki önümüzdeki 2 sezon nolacak

bu maymunlar nasıl gidecek işimi gerçekten allaha kaldı

çünkü bunları taraftar filanda gönderemez

galatasaraydan-burak-yilmaz-aciklamasi-175867.jpg

E Melo da gitsin deniliyordu, sonuc?

Burak gitsin diyenler hakli. Ama gitsin de yerine kimse gelmesin mi dediler? Yerine daha cok oyuna katkisi olacak forvet istendi. Almayanlar utansin.

Selcuk'u elestirenler ideal kadro'nun icerisinde elestiriyordu. Gecen seneden beri. Net bir sekilde yetersiz. Simdi 10 adim geriye gittik ve Selcuk'a sira gelmez, gelmemeli.

Ben Yasin, Olcan gibi her atagin icine eden oyuncu varken Selcuk'u niye elestireyim arkadas, manyak miyim? Belki anlik elestiri olabilir ama komple fotografa bakip elestirmek aptallik.
Sanki yerine daha iyi oyuncun var, sanki öncelik sorun Selcuk'un olup olmamasi.

Ben zaten bunu en başından beri söylüyordum ki

Selçuk'a hunharca eleştirenlere iyisi varsa alınsın dedim.Çoğunluğa göre takımdaki tek sorun bunu sende,bende biliyoruz sözde Selçuk-Burak Trabzon çeteleşmesi :)

Eee Burak gitti Selçuk yok takımda şuan muazzam bir futbol ortaya koymamız lazım yok,yok demek ki sorun o değilmiş

Beyler maç ın full tekrarı nezamand yayınlanacak ?
Teşekürler

Gesendet von meinem Nexus 6P mit Tapatalk

takım bitmiş adamlar hala selçuk burakı tartışıyor. burak gitmeden önce de takım berbat halde bitmişti uyandırayım. sorun burakın gitmesi değil takımın forvetinin olmaması. sıradan bi anadolu forveti bile burakın boşluğunu rahatça doldururdu ama dursun sağolsun takımı forvetsiz bıraktı

Zoruma giden insanlarin ifade ettigi konulari evirip cevirip farkli sekilde anlatmak.

Ben genel bir degerlendirme yapiyorum. Bir ilk yazdigin cevap'a bak istersen tekrar.
Bunla admin olmamın bağlantısı ne peki? Neden bahsetme ihtiyacı duydun? Bu da şu anda ürettiğin bi bahane aslında. Ya cidden bi derdin var, söylemekten yana değilsin. Ya da sadece saldırma amaçlı admin olmamın üzerine odaklanıyorsun ikidir, üzerime "zorba" yaftasını yapıştırmaya çalışıyorsun.
_
Genel değerlendirmede katılırım, ki öyle zaten. Bu sezon yediği ve hatalı olduğu gollerin büyük kısmı etrafındaki oyuncu grubu ve içinde bulunduğu psikolojik halle açıklanabilir. Senin mesajın da bugün yediği hatalı golle alakalıydı (o esnadaydı yani), doğal olarak da cevap ona geldi. Ve bugün yediği gol için "psikolojik" demek çok ucuz. Hatası herhangi bi hata değildi, tecrübesi yeterli. Vakti var, hızlı gelişen bi pozisyon değil. O topun nasıl geleceği de aşağı yukarı belli...

Neyse.

Burak'ın dehlenmesi bu sezonun en doğru hamlesidir.Sağ arka adalesi yalama olmuştu.Kalsaydı ne olacaktı sanki?

Ben zaten bunu en başından beri söylüyordum ki

Selçuk'a hunharca eleştirenlere iyisi varsa alınsın dedim.Çoğunluğa göre takımdaki tek sorun bunu sende,bende biliyoruz sözde Selçuk-Burak Trabzon çeteleşmesi :)

Eee Burak gitti Selçuk yok takımda şuan muazzam bir futbol ortaya koymamız lazım yok,yok demek ki sorun o değilmiş

Yönetimin malın önde gideni olup adam gibi birini almaması yapılanmaya gitmemesi selçuğun ruhsuz bir kaplumbağa olmadığı anlamına gelmiyor Aydın.

Burak'in gitmesine üzülenler bazi seyleri ne cabuk unuttu.

Gönderilmesi en dogru karardi, gec gönderip yerine adam almamak ve bizi Umut'a emanet etmek yanlis karardi.

Burak'ın dehlenmesi bu sezonun en doğru hamlesidir.Sağ arka adalesi yalama olmuştu.Kalsaydı ne olacaktı sanki?

Burak´in gönderilme karari yanlis degil, ama yapilan lincin yarisi bile dogru olsaydi, takim gittiginden sonra bu halde olmazdi... Burak gittikten sonra, takima verdigi zararlarin hepsi durdugu gibi kaldi, bir de daha kötü hale geldi hersey...

Üst Alt