STSL 15/16 H:28 | Konyaspor 2-1 Fenerbahçe | M.S | 9 Nisan - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:28 | Konyaspor 2-1 Fenerbahçe | M.S | 9 Nisan

Fener şampiyon olursa bizim camianın reaksiyon gösterme ihtimali daha fazla.

Beşiktaş olursa 4 yıldız sadece bizde havasına girebilirler yine.
Şikecilerin başında aziz ve şurekası (mahmut vs...) olmasa ben de şampiyonluk yolunda işte tam da bu senin söylediğin mevzudan dolayı şikebahçe derdim lakin mevcut durumda değil şampiyonluk herhangi bir maçta galibiyet dahi almalarını istemem.

Size tüm samimiyetimle birşey yazayım..

Torku Arena'da normalde toplu küfür edilmez .. hemen susturulur..

İnmanın tek bi maçta kimse kimseyi susturmaz şikeciler geldiğinde

Vitor Pereira: "Bir pozisyonda rakibimizin ceza sahası içinde elle oynadığını düşünüyorum. Bize karşı olsaydı penaltı verilirdi."

:(

Sezon başında "Pereira'yı almaları kötü oldu Mourinho ekolünden bir isim" diyen FB'li forumdaşlarımız onlayn mı?

2.yarının bugüne kadar olan maçlarını kazansaydık neydi durum

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayni bizim Poldi gibi bir kac macta gol atti, oyunun icinde sifirlar resmen ikiside.

Poldi'nin katkisi biraz daha fazla olabilir Nani'ye göre belki ama genel anlamda ikisi de ayni yola cikiyor.

Podolski´nin oyun yapisi zaten bu... Podolski bir forvet, skora katkisi olan bir oyuncu daha dizmek icin, Wenger oralarda kullandi onu... Yoksa en optimal forvet arkasi, yada forvet oynayacak bir oyuncu. Orada bir pas yapip, iceri kat edecek, karambolden pozisyona girecek bir oyuncu...

Nani´de olay biraz farkli. Nani´den beklenti yardirmasi, orada calim calim rakiplere ekarte etmesi. Bu beklentileri zerre karsilayamadi. Simdiye kadar düsündügümden cok bile katkisi oldu kendisinin skora, ama onun disinda bekleneni veremiyor... Ideenlos bir adam var sahada.

Üst Alt