STSL 15/16 H:29 | Antalyaspor 4-2 Galatasaray | M.S | 16 Nisan - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:29 | Antalyaspor 4-2 Galatasaray | M.S | 16 Nisan

bu adamlar ölmeden gitmez

öyle bir gönüllü cıkıp bunlara 2-3 tane sıkarsa anca ozaman giderler yoksa imkanı yok kongre zaten göndermiyecek

%C3%B6zbek.jpg

Topluca takımın anasını bellediler.

Antalyaspor´un attigi ilk iki golde nizami degil. Herseye ragmen iyi bir Galatasaray, bu Antalyaspor´a 5 tane atmasi gerekir. Donk gecen hafta Volkan´a yapacagi hareketi, bugün gariban bir zenciye yapti, yakistiramadim.

Ulan balta misin ne haltsın allahindan bul emi karektersizler toplulugu ayrica istanbulda oturup da galatasarayliyim deyip floryayi basmayan havaalanini basmayan taraftar size soyluyorum birazcik sevginiz varsa o floryayi otelleri baslarina yikarsiniz ama hic sanmiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
taraftardaki beynin yarısı koskoca camiada yok. dursun geldiğinde ilk gün bi çok taraftar tepetaklak aşağı gideceğimizi dile getirdi ki bunu şampiyon olduğumuz zaman söyledik düşünün.

Son düzenleme:
tarartardaki beynin yarısı koskoca camiada yok. dursun geldiğinde ilk gün bi çok taraftar tepetaklak aşağı gideceğimizi dile getirdi ki bunu şampiyon olduğumuz zaman söyledik düşünün.
mükemmel tespit forum arşivine bakılsın 7 ay öncesine bu takımın rezil olacağını soytarı olacağını hep anlattık bu durum asla sürpriz değil

Üst Alt