STSL 15/16 H:29 | Sivasspor 1-2 Beşiktaş | M.S | 16 Nisan - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:29 | Sivasspor 1-2 Beşiktaş | M.S | 16 Nisan

Şikeciler yarın kiminle oynuyor? Böyle biterse 8 puan olacak. Yarın ciddi ciddi bitebilir lig

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gomez gelsin en az 20 gol atar dediğimde transfer nöbetinde laf yediğim doğrudur

Futbola dair yanılmadığım nadir konulardan biri

Bilmiyorum ben mi abartıyorum ama bu Aatif bize ve kargalara karşı g..tünü yırtıyor ama şikecilere karşı sahada otluyor...

Ciddi söylüyorum 1 değil 2 değil

Sent from my iPhone using Tapatalk

Helal olsun Beşiktaş'a, ben bu maçta takılırlar diye düşünüyordum yine sonuna getiremez bunlar diyordum ama bu maçtan sonra artık şampiyonluğu kuşlara vermezler.

Sivas ta kümeye düşsün hiç sevmem.

Şükrü kardeş kanat yoksunu bir takımda kim iş yapababilir ki zaten? Çok üst düzey meziyetleri yoksa? Kanatların çalışırsa ve düzgün bir takımın olursa forvetin de coşar. Bu kadar basit.

Biz bu kategoriye ait degiliz işte

Bu takimin daha çok Elmander tarz oyuncuya ihtiyaci var, oyuna katkisi olan bir forvete ihtiyaci var.

Transfer yaz döneminde Gomezi begenmeyenler bu tarz oyuncu olmadigi için begenmedi genelikle

İkiside benim için aynı karaktersiz küçük şikecide büyük şikecide ikiside beter olsun besıktasada arenada koyalım çünki bunlarda az karaktesiz değiller.

Biz bu kategoriye ait degiliz işte

Bu takimin daha çok Elmander tarz oyuncuya ihtiyaci var, oyuna katkisi olan bir forvete ihtiyaci var.

Transfer yaz Gomezi begenmeyenler bu tarz oyuncu olmadigi için begenmedi genelikle

Yooo o dönemi kesinlikle hatırlıyorum ben. Burada Gomez'i istemeyenler oyun tarzından dolayı değil direk kalitesini eleştirip çöp muamelesi yaptılar. Dedik işte bu adam sakalatlanmazsa kral olur diye. İşin ilginci daha gerçek bejekeli olmadı zaten. :asd22:

Üst Alt