STSL 15/16 H:29 | Sivasspor 1-2 Beşiktaş | M.S | 16 Nisan - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:29 | Sivasspor 1-2 Beşiktaş | M.S | 16 Nisan

Bu sezon tek tesellimiz; beşiktaşın sampıyon olup, fenerin 4. Yıldızı takmaması ve Erkek Basketbol Takımımızın EuroCup'ta finale yükselmesi..

79fdfe7e2e487f558b0490adcd5eb182.jpg

Puhahahaha

Sent from my iPhone using Tapatalk

Beşiktaş çok rahat maç çıkardı. Fakat feylezof hoca kaybeden özelliğini bir fırsat bulup ortaya koyuyor. Saçma salak bir son 5 dakika oynadılar.

Gomez ve ön liberoya Donk yerine daha kaliteli birisi gelmiş olsaydı(yada Melo kalsaydı). Başımızda da adam gibi bir hoca olsaydı her türlü şampiyonluğa oynardık.

Takımın gol atma sıkıntısı yokki ama çok kolay gol yiyoruz. Birde yarıştan bu kadar önce kopunca bazı oyncuların oyun içi konsantrasyonu bozulduğundan çok kötü performans sergiliyorlar.

Bence Gomez gelseydi ve Melo gitmesydi şuan şampiyon olma olasılığımız çok yüksekti.

Tabi ki katkisi olurdu benim demek istedigim o degil. Benim demek istedigim Gomez'i besleyecek adam lazim.

Bizde bu besleyici adamlar yok. Tek Sneijder ve belki de biraz Podolski. Yetmiyor abi, cok gol atiyor olabiliriz ama hersey plansiz sekilsiz. Kim ataga cikiyor kim geride kaliyor hic belli degil. Tek adamla ataga cikiyoruz kac defa mesela.

Hamza bir de Gomez Burak ve Umut'a benziyor diye istemedim dedi ya, Allah akil fikir versin. 9 Milyon yalani da cabasi.

Yanlız bu tinerci salaklar şampiyon olunca 1 yıl konuşurlar artık bıdı bıdı.Gtleri kalkmaya çok müsait bir topluluk.Seneye doğru bir kadro planlaması ile seslerini kısarız.Dursun hıyarı b.s.g tabi.

Üst Alt