STSL 15/16 H:3 | Fenerbahçe 2-1 Antalyaspor | MS | 30 Ağustos - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:3 | Fenerbahçe 2-1 Antalyaspor | MS | 30 Ağustos

Transfer sezonu yarın kapanıyor yapılan transferlere bakılırsa şampiyon olurlar yada olmazlar o ayrı konu ama Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzon ve hatta Bursaspor bile Lig Şampiyonluğu'nu Galatasaray'dan daha fazla istiyor diye düşünüyorum. Bu sene Galatasaray'ın çöpe attığı bir senedir. En büyük hedef her zaman Lig olmalıyken Lig Şampiyonluğu geliri ve direkt Şampiyonlar Ligine katılım ücreti neredeyse 35 milyon Euro gibi bir rakam.. Bu sene Galatasaray ruhen havlu atmıştır arkadaşlar. En büyük suçlu Hamza hoca felanda değildir. En büyük suçlu Devekuşu Kabare : Dursun Özbek ve Yönetim Kuruludur. Dönemsel başarı olsa dahi her maç istifaya çağırılmalıdırlar. Aslında bu yönetimi seçenlerinde derhal üyelikten ihraç edilmesi de bana göre şart oğlu şarttır. Ben bu denli kötü bir yönetim görmedim arkadaş. 4. yıldızı takarken geldiler, öyle bir ölü toprağı serdiler ki sanki mahkeme kararıyla tüm kupalarımıza el koymuşlar gibi hissediyorum. Yazıklar olsun !

ulan satılmış kadir

bizim maçlarda busquest gibi oynarsın bugün her topu rakibe verdin

bi de güzel maç olduğunu düşünüyorum diyor

serdar özkan ın son atak sırasında yapmaya çalıştığı neydi öyle. o kadar kişinin arasına çalım atcam diye girmeyip çizgiye inse, o top faul noktasına kadar gelmicekti gerzek herif

11960027_1102355396476610_3377838896490266808_n.jpg

rakipler anlamsız yere fb'den korkuyor. gecen hafta rize'dede son saniyelerde atıyorlardı.

rakipler fb'den bu kadar tırsarsa fb 90+(extra+)'larda cok mac kazanır.

"%1000 FAUL"

Mücadele sonrasında değerlendirmelerde bulunan Rıdvan Dilmen ise, "Diego'nun faulünün tekrarını gördüm. Evde izlerken faul değil diyebilirsin ama Bülent Yıldırım'ın gördüğü açıdan "% 1000" faul" ifadelerini kullandı.

:asd22:

Transfer sezonu yarın kapanıyor yapılan transferlere bakılırsa şampiyon olurlar yada olmazlar o ayrı konu ama Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzon ve hatta Bursaspor bile Lig Şampiyonluğu'nu Galatasaray'dan daha fazla istiyor diye düşünüyorum. Bu sene Galatasaray'ın çöpe attığı bir senedir. En büyük hedef her zaman Lig olmalıyken Lig Şampiyonluğu geliri ve direkt Şampiyonlar Ligine katılım ücreti neredeyse 35 milyon Euro gibi bir rakam.. Bu sene Galatasaray ruhen havlu atmıştır arkadaşlar. En büyük suçlu Hamza hoca felanda değildir. En büyük suçlu Devekuşu Kabare : Dursun Özbek ve Yönetim Kuruludur. Dönemsel başarı olsa dahi her maç istifaya çağırılmalıdırlar. Aslında bu yönetimi seçenlerinde derhal üyelikten ihraç edilmesi de bana göre şart oğlu şarttır. Ben bu denli kötü bir yönetim görmedim arkadaş. 4. yıldızı takarken geldiler, öyle bir ölü toprağı serdiler ki sanki mahkeme kararıyla tüm kupalarımıza el koymuşlar gibi hissediyorum. Yazıklar olsun !
Galatasaray,bu sene diğer senelere göre daha rahat şampiyon olacak.

fb oynamadan kazanma derdinde. neticede rvp-nani gibi usta ayaklarımız var diyorlar.

deplasman takımları akıllı olsun, mactan önce bassınlar sahaya suyu, skp bıraksınlar fb'yi.

neticede taktiksel savas bu, morinho'nun barca macı öncesi stamford'u sulattıgı günleri unutmadık :)

Üst Alt