STSL 15/16 H:3 | Konyaspor 1-4 Galatasaray | M.S | 29 Ağustos - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:3 | Konyaspor 1-4 Galatasaray | M.S | 29 Ağustos

İyi oynamadık.Fakat 10 kişi kaldıktan sonra bilhassa emre ve jose girdikten sonra takımı daha iyi buldum.Carole nin ilk sarısı hatalı karar.Fırat artislik yapacağım diye adamı haksız şekilde 10 kişi bıraktı.Fenerin maçlarında fıratı çok daha dikkatli izleyecegim.Bakalım kasap alvesin bileklere dalmasına tak diye sarı çıkarabilecekmi.

Footbalista ‏@footbalista_ 12 sn.13 saniye önce Konyaspor Başkanı Ahmet Şan: "Fırat Aydınus'un böyle yönettiği maçlar devam ederse Türk futbolu bir yere varamaz"
0 retweet 0 favori

haydaa.. aykutta benzer şeyler söyledi. arkadaş bu maçıda mı hakemle kazandık. açıkcası herkesten beklerdımde enzor gunlerımızde hep yanımızda olan aykut hocadan bu lafları beklemezdım

Adam bizi biçti falan dememiş ki,kötü yönetti anlamında demiş de olabilir ki,gerçekten de kötüydü.

Umut tercihi ile başlaması hataydi
Wes ile Poldi kendi mevkilerinde oynamadilar. Bu oyuncuların verimini de etkiliyor. Özellikle Poldi berbattı.
Yasin ile baslamamasinin nedeni farklı sanki. Burak benzeri bi problem olabilir.
Sabri'nin bu formu yaniltmamali. Tüm sezon ve ŞL sabri ile gitmez. Onun kademesine koşarken adelesi çekti Ched'in.
Muslera hala formsuz. O frikigi yememeliydi.
Melo hazır değil. Carole muhteşem. Deneyim kazanması gerek. Acemice atıldı.
Denayer'den sonra Kuba'da gelirse sağ öne muazzam. Bir de sağ bekle milli maç arasından daha iyi dönebiliriz.

tapatapatuuu

O değilde bu Meha muslerayı bu kadar zorladığına göre ayıya jeneriklik goller atar :D
Aykut o adamı sırf bu kurşun gibi olan duran topları yüzünden almadıysa bende birşey bilmiyorum.

Bu Meha hem kendi atar hemde attırır duran toplarda, uzaktan da ne biçim vuruyor herif. Geçen sezon Bundesliga dada dikkatimi çekmişti bu herif.

Dediğin gibi ayının yukarı köşelere giden toplara zaafı var:D

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Maçın skor dışında geçen yıl ıkına ıkına kazandığımız maçlardan hiçbir farkı yoktu.Konya çok kötü bir takım mı,değil.Bulduklarımızı attık sadece hepsi bu.Defans halen sos veriyor.Carole iyiydi.Podolski'nin zamana ihtiyacı var.

Aykut o adamı sırf bu kurşun gibi olan duran topları yüzünden almadıysa bende birşey bilmiyorum.

Bu Meha hem kendi atar hemde attırır duran toplarda, uzaktan da ne biçim vuruyor herif. Geçen sezon Bundesliga dada dikkatimi çekmişti bu herif.

Dediğin gibi ayının yukarı köşelere giden toplara zaafı var:D

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Dün Konya çok pozisyon bulamasa da 3-2 bile kazanabilirdi şaşırmazdım.Meha çok iyi şutör.

Üst Alt