STSL 15/16 H:3 | Konyaspor 1-4 Galatasaray | M.S | 29 Ağustos - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:3 | Konyaspor 1-4 Galatasaray | M.S | 29 Ağustos

Footbalista ‏@footbalista_ 12 sn.13 saniye önce Konyaspor Başkanı Ahmet Şan: "Fırat Aydınus'un böyle yönettiği maçlar devam ederse Türk futbolu bir yere varamaz"
0 retweet 0 favori

haydaa.. aykutta benzer şeyler söyledi. arkadaş bu maçıda mı hakemle kazandık. açıkcası herkesten beklerdımde enzor gunlerımızde hep yanımızda olan aykut hocadan bu lafları beklemezdım

bi de şu podolski ligi dağıtmaya başlasa tam olacak..

Abi bence Poldi daha uyum sorunu yasiyor gibi sanki biraz, epey de dogru dürüst futbol oynamadi. Istek var ama daha tam olarak performansina aktaramiyor bunu.

Biraz daha zaman tanimak lazim bence. Poldi bos adam degil. Ayni Sneijder gibi hirsli bir futbolcu, bir macta patlayacak dur bakalim :)

Abi bence Poldi daha uyum sorunu yasiyor gibi sanki biraz, epey de dogru dürüst futbol oynamadi. Istek var ama daha tam olarak performansina aktaramiyor bunu.

Biraz daha zaman tanimak lazim bence. Poldi bos adam degil. Ayni Sneijder gibi hirsli bir futbolcu, bir macta patlayacak dur bakalim :)

ben de öyle düşünüyorum.. inşallah bol bol patlar bu sene :)

Podolski'yi düzgün kullanamıyor Hamza, Sneijder'i de. Doğru sistemde iki oyuncunun verimi de ikiye üçe katlanır. Sistemi bu 2 oyuncuya odaklı düzenlemek gerekiyor, özellikle Sneijder'e göre. Çünkü Sneijder'in iyi oynaması demek, galibiyet demek.

Abu subuk Umut fantazileri yüzünden 2 tane futbolcuyu etkisiz hale getiriyor. Hadi Umut süper futbolcu olsa belki bir nevi anlarim, ama ne mal oldugu apacik ortada.

Bu yüzden bu zihniyet deki bir antrenörü cogu kisinin Galatasaray basinda görmek ISTEMEMESI tamamen normal ve dogaldir.

Footbalista ‏@footbalista_ 12 sn.13 saniye önce Konyaspor Başkanı Ahmet Şan: "Fırat Aydınus'un böyle yönettiği maçlar devam ederse Türk futbolu bir yere varamaz"
0 retweet 0 favori

haydaa.. aykutta benzer şeyler söyledi. arkadaş bu maçıda mı hakemle kazandık. açıkcası herkesten beklerdımde enzor gunlerımızde hep yanımızda olan aykut hocadan bu lafları beklemezdım

hakem düdüğün içindeki leblebinin yarattığı manyetik alanın verdiği, şehvet mi diyelim buna bilmiyorum , insanı kendine çeken duygu ile düdüğünü öttürdüğünden böyle oldu

---------------Muslera------------
Transfer Chedjou Denayer Telles
-------------Melo Jose------------
--Transfer Sneijder Podolski-----
-------------Transfer--------------

No evlat, no pain.

Ulan nasıl skor odaklı bir medyamız var ya. Yok çok iyi oynamışız da yok bu maçı çok önemsemişiz de.. Bırakın kardeşim bu işleri resmen şans ile kazandık maçı. Kalecinin Semih'e çarptırdığı topu bir kenara bırakıyorum, 2-1'ken top direkten dönmese hayatta kazanamazdık maçı.

Abi şu Umutu oynatma lanet olsun oynatma ya. Açık ve net adam geriye götürüyor bizi. Sneijder ve Podolskiyle oynama bu kadar zevk mi alıyosun adamları etkisizleştirmekten..

Beyler takımın hali pek iyi değil, umarım milli maç arasında toparlarız. Yoksa bu sene kanser oluruz gibime geliyor. Yarın umarım fener puan kaybı yaşar

Ulan nasıl skor odaklı bir medyamız var ya. Yok çok iyi oynamışız da yok bu maçı çok önemsemişiz de.. Bırakın kardeşim bu işleri resmen şans ile kazandık maçı. Kalecinin Semih'e çarptırdığı topu bir kenara bırakıyorum, 2-1'ken top direkten dönmese hayatta kazanamazdık maçı.

Mac esnasinda bende yazmistim, Konyanin eli ayagi biraz daha düzgün olsa bizi yenerdi bugün. Yine mac skoru herkesin gözünü boyadi.

Hamzanin da boyamis ki, mac sonu basin toplantisinda yine bos bos konusmus.

Üst Alt