STSL 15/16 H:30 | Akhisar Belediyespor 3-3 Beşiktaş | M.S | 23 Nisan

Altan Günaydın

MİKSER ALTAN
Yönetici
Moderatör
Altan Günaydın
bjknin de hayli igrenc bir muessese oldugunu aklimizdan cikarmadan asli cabamizin adinin FB DUSMANLIGI oldugunu vurgulayalim

Mehmet Arslaner

Tablet Kılıfları Uzmanı
GalataSarayı Efendileri
Mehmet Arslaner
Maddi açıdan fayda mı sağlıyor?
Adam ödenilmeyecek seviyede borça soktu kulübü ve bide hiç bir tane tapulu malları yok üstelik bizim gibi.
Dünya spor tarihindeki en büyük şike olayını gerçekleştirdi üstelik. En çok şampiyonluğu biz onun döneminde yaşadık. Gitmesini yinede istiyorum bende tabiki çünkü pislik resmen ve ülke sporun kanseri
Maddi açıdan hem kendisi katkı sağlıyor, hem de zengin fb'li işadamlarından yardım alabiliyor.

Fener stadyum yaptı, uzun süreler doğru düzgün rekabet edemedik adamlarla (kadro kalitesi, maddi güç vs) sadece şu son yılları baz alma yani... Başarılıdır, başarısızdır o ayrı mevzu. Ama fener hiç bir dönem bizim çektiğimiz maddi sıkıntıları çekmedi bu da bir gerçek.

Fatih Hacı

Baba Gündüz
Fatih Hacı
Sponsorluklar falan Aziz ve şürekası hibe ediyor Fener'e paraları.
Stadın sponsoru aziz ile ilgisi yok. fenerli Ülker grubun gayreti.
Yinede sportif aş. Bölümünde açıkladılari 1milyar küsür TL borçları var ve gizlenen bir okadar borçları var diğer şirket bölümünde. Başarı desen sıfır bukadar borça göre.

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
Sarper Yıldırım
bjknin de hayli igrenc bir muessese oldugunu aklimizdan cikarmadan asli cabamizin adinin FB DUSMANLIGI oldugunu vurgulayalim
Asıl çabamızın Galatasaray olduğunu vurgulamak isteyelim dedin herhalde Hayri.Bjk şampiyon olsun diyorsak Fener'in şampiyonluk sayısından dolayıdır.Fener'in atıyorum 15 şampiyonluğu olsaydı,hiç önemli olmazdı hangisi şampiyon olmuş.

Koray Akgerman

Aslan Üye
K
Bu salaklar galiba yine sampiyon olamayacak.

Bu nasil bir loserlik arkadas?

Ömer Tuğrul Yılmazer

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Ömer Tuğrul Yılmazer
Ne zaman fener - bjk yarışsa ve biz yarıştan kopsak tuhaf duygular içine giriyorum. Bir yandan FB'nin 4. yıldızı takmamasını istiyorum sonra aklıma biz fb ile çekişirken bjk ile yaptığımız maç geliyor (Kabzenin sondakika gol attığı) o tribünlerin i... cimbombom olamazsın şampiyon diye tezahurat etmelerini hatırlıyorum ve diyorum ki ''ulan şunları yensekte şampiyonluktan etsek''... :D

İki ucu b.klu değnek yani çokta şey yapmamak lazım, bekleyelim görelim sonuç ne olursa olsun her türlü üzülecez nasılsa.
Ben de aksine rahat oluyorum. İnan zerre umrumda olmuyor abi kimin olduğu. Ben rekabeti öyle nefret seviyesinde yaşamadığımdan da kaynaklanıyor bu. Aslında ülkede rekabet adam gibi olsa bu tür durumlar bizi kamçılar. Yani birisi iyi yaptığında öbürü daha iyisini yapmayı denemiyor ülekde. Kişiler arası da böyle futbol takımalrı arası da. Birbirimizin başarısına çamur atıyoruz, paçamızdan tutup aşağıya çekiyoruz. Adam ben de Avrupa'dan kupa alayım diyeceğine tesaadüf diyor mesela. Almanya'da da Bayern rakipsiz kalmayayım diye Dortmund'a yardım ediyor. Aradaki fark da malum. Bayern hep iyiydi ama Dortmund'un yükselişi Bayern'i mükemmelleştirdi.

Sinan Bilgin

Şef Gümüş Kıvrım
Sinan Bilgin
Bir de CL katilimi var. Ben fenerin CL de yer almasindan rahatsiz olurum acikcasi , yaklasik 10 senedir fenersiz bir CL gayet guzel gidiyor , bjk CL de olmus olmamis cok umrumda degil

Mustafa Ünal

10 Numara!
M
Gerçek Galatasaraylılık, FB'den ölümüne nefret etmeyi de gerektirir renkdashlar. BJK'nin şampiyon olması hangi açıdan bakarsanız bakın yararımıza.

Mehmet Arslaner

Tablet Kılıfları Uzmanı
GalataSarayı Efendileri
Mehmet Arslaner
Maddi açıdan hem kendisi katkı sağlıyor, hem de zengin fb'li işadamlarından yardım alabiliyor.

Fener stadyum yaptı, uzun süreler doğru düzgün rekabet edemedik adamlarla (kadro kalitesi, maddi güç vs) sadece şu son yılları baz alma yani... Başarılıdır, başarısızdır o ayrı mevzu. Ama fener hiç bir dönem bizim çektiğimiz maddi sıkıntıları çekmedi bu da bir gerçek.
Ha bu arada yazmayı unuttum; biz de birlik yok anasını satayım bir sürü zengin adam var ama en ufak faydaları yok... Yok liseli-alaylı, yok bilmem ne falan filan bölük pörçük bir camiayız ne yazık ki.

Fenerde böyle bir durum yok, en azından bizimki kadar derin değil o yüzden bir anda 3-4 işadamı toplanıp Sow'u hediye edebiliyor.

Fatih Hacı

Baba Gündüz
Fatih Hacı

hesap kitapsız parayı sokağa atarsan hiç ileriyi düşünmeden tabiki para sorunu yaşamazsın. Adamlar teknik iflas durumda. Daha geçen gün sermaye artırımı ile borç ödemek zorunda kaldılar ama medyamız pek üstünde durmuyor tabiki onlarda bu tür konularda.
Öyle artık iş adamları ile çözülecek bir borç değil onlarda ki ffp de izin vermiyor buna artık.

Hidayet Sarıdağ

Nerede kalmıştık...
Şef Gümüş Kıvrım
Hidayet Sarıdağ
Ha bu arada yazmayı unuttum; biz de birlik yok anasını satayım bir sürü zengin adam var ama en ufak faydaları yok... Yok liseli-alaylı, yok bilmem ne falan filan bölük pörçük bir camiayız ne yazık ki.

Fenerde böyle bir durum yok, en azından bizimki kadar derin değil o yüzden bir anda 3-4 işadamı toplanıp Sow'u hediye edebiliyor.
Bizde para vermek yerine para söğüşlemeyi tercih ediyolar.

Refik Y. AKKÜLAH

Baba Gündüz
R
asıl çabamızın adı gençlerbirliği sananlara kapak yağmış

Osman SEDEN

İvan Bebek, Damir Javor,
Taçsız Kral
Osman SEDEN
yeaaw bu çocuğun bitiyorum bu tür shovlarına ilk tepkide olayı siyasallaştırır aynı siyasi tartışmaları seven arkdaşları toplamak için baktı olaya girmiyolar bukez hemen gidip mahalle arası bebesi gibi abi toplamaya başlar takdir edilesi hiç şaşmayan bi durum.
ulan bjklısın demedim sana keke sempatizanısın dedim ki bjklılık > sempatizanlılıktn. eleştirim yukleseni çarsı gillerden olman.

canımın içi bahsettiğin diziyi izlemedim ama laz ziya adamdır.

bak sana net anlatıyım. fener şampiyon olamaz ise ekonomik anlamda çökerler vs muhabbeti efsane. sana bana olan ffp muhabbetleri bunlara işlemiyor işte iki fenerli iş adamının sponsorluğuna bakıyor olay. biz şampiyon olamazsak bu bizi etkiler ama onları etkilemez örnek geçtiğimiz yıl.yanı bahanen bu olmasın şekerim.
yani kusra bakma bağlayamıyorum anlattıklarını birbirine tansiyonun yükselince okadar çok gülücük ifade falan kullanıyorsunki metnine veremiyorum kendimi.

neyse yeterli showunu yaptıysan bidahaki hafta olmadı arenadaki maçta yine kapısırız. çabuk sinirleniyosun ama daha sakin bilirdim sen,.

Selcuk Serin

Aslan Üye
S
şenol alışık son maç şampiyonluk vermeye

Mehmet Arslaner

Tablet Kılıfları Uzmanı
GalataSarayı Efendileri
Mehmet Arslaner
hesap kitapsız parayı sokağa atarsan hiç ileriyi düşünmeden tabiki para sorunu yaşamazsın. Adamlar teknik iflas durumda. Daha geçen gün sermaye artırımı ile borç ödemek zorunda kaldılar ama medyamız pek üstünde durmuyor tabiki onlarda bu tür konularda.
Öyle artık iş adamları ile çözülecek bir borç değil onlarda ki ffp de izin vermiyor buna artık.
Bir noktayı kaçırma Fatih, adamlar senelerdir iyi kadrolar kuruyor. Meşhur tabir ile ''winner'' olmadıkları için kopup gidemediler, oysa 2001-2010 arası ciddi şekilde domine edebilirlerdi ama edemediler, biz 2 sene büyük paralar harcadık afedersin g.tü başı dağıttık.

Ha bu da tamamen camiaların yapısından kaynaklanıyor bana göre, bir önceki mesajımda bahsettiğim alaylı-liseli durumu falan filan...

Kulüp bir halka açılsa bu anlamda feneri geçeriz bence.