STSL 15/16 H:31 | Bursaspor 1-1 Galatasaray | MS | 29 Nisan - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:31 | Bursaspor 1-1 Galatasaray | MS | 29 Nisan

Iste aslinda bu sunu gosteriyor, oyuncularin saha icinde is ahlaki olmadigi zaman ,sabote ettikleri zaman olan budur. Buna yonetimler caresiz kaliyor malesef, cete gibiler

Ya parasini odemeyi goze alip atacaksin takimdan, ya da katlaniyorsun .. Burada tek care antrenor. Donk zarar verdi kesti takimdan ,dogru .. Yasin icin dusuncesi onemli , ben sahsen kac mactir hic bir son hareketi yapamayan bu adami daha 11 de dusunmem.

Bu kısıma katılmıyorum zira bizim yönetim kadro dışı bırakıp ceza vermek yerine, övgü, gaz, sözde motive gibi eylemlere girişiyor. Onlar senin takımını sabote ediyorlarsa sen de onları taraftarın, basının önüne atacaksın. Hakedene hakettiği gibi (bknz. adalet) davranılsa ortada çete falan da kalmaz.

Koskoca Galatasaray'ın düştüğü duruma bakın, forvet Umut. Umut çıkıyor genç tecrübesiz Volkan giriyor. O da kendisini belli ki hazır tutmamış sakatlanıyor ve yerine Tarık adında sağ bek olarak aldığımız 2. lig topcusu giriyor, ve skor 1-1 GS'ya gol gerekiyor. Durum çok feci, öyle böyle değil!

Bu kısıma katılmıyorum zira bizim yönetim kadro dışı bırakıp ceza vermek yerine, övgü, gaz, sözde motive gibi eylemlere girişiyor. Onlar senin takımını sabote ediyorlarsa sen de onları taraftarın, basının önüne atacaksın. Hakedene hakettiği gibi (bknz. adalet) davranılsa ortada çete falan da kalmaz.

Ben de katilmiyorum , ama bana degil yonetime katilma , ben olani soyluyorum , yoksa olana ben de katilmiyorum .. Ama hukuken caresizler bu kesin. Yasinin sozlesmesi bitiyorsa yenilemeyeceksin , o da boyle bir takimda oynama sansini kaybettigini bilecek

Fakat su da var ,antrenor ona sorunca "yoo elimden gelen bu , ne kastim olabilir" diyecektir, yonetim rapor istediginde de olumlu verebilir antrenor , iste futboldan anlayan adam gerekliligi burda devreye giriyor

terimli , albayrakli , durustlu bir ekipte yapsin yasin bu simarikliklari bakayim

Takimin yuruycek hali yok.

Hamza prandellinin essek gibi kondisyon yukledigi takimla 3 kupa aldi.

Prandelli de "Video izlemezuk" diyen yerli çete tarafindan her mac sabote edildi garibim. Yani adam asla bizdeki o berbat sonuclari hak etmemisti.

Bu sene bursa yine ertugrul ile kondisyon aldi. Hamzadan 100 kere iyi. Seneye Bursa daha rezil olacak.

Bizde once dursun sonra yerli ceteyi yollamamiz gerekiyor . Bu yerlilerin son kullanim tarihleri doldu.

bu takıma değil luce kim gelirse gelsin tümden değişmeli
nasıl yaparlar bilemem ama yasine zam yapan bir zihniyetle bu işler zor

Gecmise donmeden bu olayi aciklayamiyoruz iste. Malesef futbolcular arasinda ucret dengesizligi yarattigin zaman sonucu bu oluyor . Simdi o lanet olasica yasin ciksa dese ki "benim 3,5 kazananlardan ne farkim var , baslarim yabanci limitinize ben alacagim paraya bakarim" ,hic bir sey diyemez bu yoneticiler , aralarinda "hakli" derler , gider ona da zam yaparlar

kiziyoruz ama isler malesef bu sekilde ilerliyor ... ya zam yapmayacak ama oynatmayacaksin ya da katlanacaksin haline dusuruyor is ahlaki olmayan oyuncular seni boyle

Yöneticiler cevap olarak youtubeyi açıp, onlar

şunu yapıp
Wesley Sneijder "the sniper" 2 goals Galatasaray 2-1 Fenerbahce - YouTube
Bazen Sadece Bakarsın Selçuk İnan Fenerbahçeye Frikik Golü Tribün Çekimi - YouTube
ve
214/215 Beşiktaş-Galatasaray dakika 9 gol Burak Yılmaz Ligtv.com.tr

maçı kesip alırken

sen

Watch Twitter: @GSVine_'s Vine "Yasin, uygun durumdaki Podolski'ye pas vermeyince Podolski sinirlendi."

şunu yapıyorsun der.

M11.jpg

Bununla final yaparım.

Riekerink: "Bugün tüm oyuncularımız kazanmak için elinden geleni yaptı ama olmadı. Ligi 5. tamamlamak için tüm puanları almamız gerekiyor."
Riekerink: "Oyuncularımız sadece maçta değil, antrenmanlarda da büyük sorumluluk hissediyorlar. Hedeflerimizin önemli olduğunu biliyorlar."
Riekerink: "Her ne kadar skora üzülsem de sahada mücadele eden daha iyi bir takım var. Bu görüntüyü vermek beni mutlu ediyor."

@Tuna

Anlamiyorsun ,o dedigini ben de diyorum ama yonetim de dese aynen aziz babanin dedigi gibi yasin bacak bacak ustune atar ,elinde twit , ne diyorrsunuz arkadas taksidimi yatirin der

futbolcu tayfasi boyle malesef ,yahu inanin bana boyleler , o yuzden baslarinda onlari afedersin guden bir adam olunca basarili oluyorlar, terim gibi ...

bazi antrenor vardir, yasin boyle oynar, ertesi mac yine kadroda olur yine boyle oynar

bazi antrenor vardir, yasin boyle oynadi mi bir daha oynatmaz

bir de bazi antrenor vardir, yasin bir sonraki maca cikar ama bambaska oynamak zorunda kalir , sonra da hemen x-silin laflari dolasir

Podolski: "1-1'lik sonuç bizim için çok kötü bir sonuç. Kazanmak istiyorduk ama olmadı."
Podolski: "Son haftalarda daha fazla pozisyona giriyoruz ama bugün şanssızdık. 2 puan kaybettik, ligin sonu için iyi değil bu."
Podolski: "Yasin'le ilgili bir sıkıntımız yok, maç içinde anlık duygusal tepkiler olabiliyor."

Üst Alt