STSL 15/16 H:31 | Bursaspor 1-1 Galatasaray | MS | 29 Nisan - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:31 | Bursaspor 1-1 Galatasaray | MS | 29 Nisan

Carole 3 maçtır üzerine koyarak oynuyorken Olcan aynı şekilde geriliyor ve oyunda kalıyor. Al Joseyi sağ kanatta dene zaten üretken adam. Olcan ve Yasin iyi oynayan takımı bitirdi resmen. Selçuk' un da hakkını teslim etmek gerek ilk yarı mükemmel oynadı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

21B9YA.png

Sırf şu mallık için bile kadro dışı bırakılır 30 yılda futbolda öğrendiğin bu mu lan senin
Resimi büyüt bir bak kafası nerde. Devamlı topta yasinin kafası. Almanya'da alt yapısı görmüş bide sözde.
Burda adama ilk kafan devamlı yukarıda olmalı diye öğretilir. Becerenler sınıf atlar beceremeyenler yallah türkiye ye işte

Hamza Hamzaoğlu: "Güzel bir maç oldu. İki takım da kazanmak için oynayacaktı. GS'ın UEFA hedefi devam ediyor ama bizim hedefimiz kalmadı."
Hamza Hamzaoğlu: "Galibiyete yakın olan taraf bizdik, girdiğimiz pozisyonları değerlendiremedik. Oyuncularımı tebrik ediyorum."
Hamza Hamzaoğlu: "Galatasaray hakkında konuşmak istemiyorum Bursaspor'un hocasıyım ama yükselişe geçtiler. Riekerink'i tebrik ediyorum."

Hamza Hamzaoğlu: "Güzel bir maç oldu. İki takım da kazanmak için oynayacaktı. GS'ın UEFA hedefi devam ediyor ama bizim hedefimiz kalmadı."
Hamza Hamzaoğlu: "Galibiyete yakın olan taraf bizdik, girdiğimiz pozisyonları değerlendiremedik. Oyuncularımı tebrik ediyorum."
Hamza Hamzaoğlu: "Galatasaray hakkında konuşmak istemiyorum Bursaspor'un hocasıyım ama yükselişe geçtiler. Riekerink'i tebrik ediyorum."
Biraz eksik olmuş. Yükselişi kendisine de prim çıkartı adam:)
Sezon başındaki çalışmaları şimdi görülüyor demez mi:)

Rıdvan Dilmen: Podolski'nin Yasin'e yaptığı futbolculuk etiğine aykırı. Hadi yapsana Selçuk'a. Selçuk da vuruyor, ona yap da görelim.

Resmen şeytan bu herif ya, tiksinç.

Emre Çolak: "Avrupa'ya gitme şansımız azaldığı için herkes şu an daha fazla mücadele veriyor."

sezon başından vereceksiniz o mücedeleyi zibidi defolup gidin hepiniz

Ben gecen hafta burda Podolskiye yasin kasitli olarak pas vermiyor kasimpasa macinda poldinin yildizlasmasi yasin olmadigi icin, dedigimde burda renkdasin biri bana cemkirip ""Poldi ile yasin kanka yok böyle birsey"" demisti... yasin takim oyuncusu falan degil , onun egosu GALATASARAY in üstünde, o yüzden en kisa zamanda defolmasi dilegiyle... yaninda sabri-emre-semih-hakan ve umutuda alsin..

Lan maç mı vardı bugün?
Kopmuş um ben ya

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Rıdvan Dilmen: Podolski'nin Yasin'e yaptığı futbolculuk etiğine aykırı. Hadi yapsana Selçuk'a. Selçuk da vuruyor, ona yap da görelim.

Resmen şeytan bu herif ya, tiksinç.

sadece ridvan degil tvde ne kadar eski topcu gerzekler varsa yabanci oyunculara vede özellikle GALATASARAY li yabanci oyunculara , karsi inanilmaz irkcilik yapiyorlar..

Yasin defolup git bu takımdan, egoist herif !
Beyfendi kendini Neymar falan zannediyor.
Ulan dingil, sen topa o şekilde kavis verip gol atabilseydin bugün Barcelona'da oynardın.
Egoistliğin yüzünden Podolskinin golünü yedin. Üzerine artistleniyo Podoloski'ye, yemin ediyorum Podolski bu hıyarı ciddiye alsa yığar.

Son düzenleme:
Futbol olarak son 2 haftadır iyiye gidiş var, bjk için şanssızlık oldu bu. Bizi rahat yenerler diyordum ama şimdi biz yeneriz gibime geliyor. Biz yükselişteyiz onlar düşüşte.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt