STSL 15/16 H:31 | Fenerbahçe 3-0 Gaziantepspor | M.S | 1 Mayıs - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:31 | Fenerbahçe 3-0 Gaziantepspor | M.S | 1 Mayıs

Ee her maç şike mi yani?O sezon bir naneler yendi örtbas edildi diye paranoyak olduk hepimiz. 2007'den beri Başakşehir'i sadece 1 kez deplasmanda yenebilmiş Fb.
ligin ilk haftalarinda oynanirsa kimse kimseye mac satmaz tabiki...ben burda takimlardan bahsetmiyorum zaten, ben kisilerden bahsediyorum bazen kaleciyi satin alirsin , bazen bir stoperi,bazen bir forveti , Sizin mantiginiza göre Aziz yildirim sike yapmadi...Mecnun Odyakmaz sütten cikmis akkasik...göksel gümüsdag masum...celal dogan temiz.. (feneve 3-0 dan mac satip 5. üstüste sampiyonlugumuzu engelleyen dingil) Ya antrönürüne bu takimi senmi sampiyon yaptin saniyorsun diyen..maclarin sahada kazanilmadigini baskanligimin 2. senesi ögrendim diyen , sike yaptiysam kendim icin yapmadim diyen bir kulüp baskani var ve biz paranoyakiz öylemi?? neyse isteyen istedigine inansin..

Başak içerde bunlara bayadır maç vermiyor ben yinede güvenmiyorum çelmeyi deli ibo takarsa takar yoksa takılacak maçları yok bana göre iş tinercilerde bitiyor

emre b sakatlık numarası yaparak oyundan çıktı bu hafta

fb maçında oynasa olmaz oynamasa olmaz

abdullah avcı için adamlık testi olacak nazarımda

Basaksehir bunlardan en çok puan kapan Anadolu takımı belkide:)

Yanilmiyorsam IBB Besiktas'in belalisiydi, yani en cok onlardan puan kopariyorlardi :D

Not: Baktim simdi 3 büyüklere karsi böyle istatistikleri.

Galatasaray 3G/4B/9M
Besiktas 4G/9B/5M
Fenerbahce 5G/2B/9M

Yani en cok Feneri yenmisler, ama en cok puani da Besiktas'dan almislar.

Yanilmiyorsam IBB Besiktas'in belalisiydi, yani en cok onlardan puan kopariyorlardi :D

Not: Baktim simdi 3 büyüklere karsi böyle istatistikleri.

Galatasaray 3G/4B/9M
Besiktas 4G/9B/5M
Fenerbahce 5G/2B/9M

Yani en cok Feneri yenmisler, ama en cok puani da Besiktas'dan almislar.
Aşağı yukarı aynı işte.

Edit : 11 puanlık fark varmış. bjk a daha çok koymuşlar desek de can alıcı puanları fenerden almışlar diye biliriz. bjk sonuçta son yilarda pek yarış içinde olamadı

Son düzenleme:
Üst Alt