STSL 15/16 H:31 | Fenerbahçe 3-0 Gaziantepspor | M.S | 1 Mayıs - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:31 | Fenerbahçe 3-0 Gaziantepspor | M.S | 1 Mayıs

Orta saha'lari oturmadigi vakit Kjaer rezilleri oynuyordu. Topal ve Josef ikilisi oturdugundan itibaren takim halinde iyi savunma yapmaya basladilar ki bir cok macta yine sacmaladi.

Bilemiyorum her maci izledin mi ama yorum abarti olmus. Kjaer standart bir stoperdir.

Hemen her maçını izledim Kjaer oldukça iyi bir stoper bence. Biizim lig için de fazlasıyla iyi. Pozisyon almayı bilmesi, gereksiz riske girmemesi ve hem havada hem yerde yıkılmadan sağlam ikili mücadele vermesi çok iyi. Tabiki takımın geneli bir stoperi iyi ya da kötü gösterebilir ama benim söylediğim bireysel kalite ile ilgili şeyler pek değişmez. Kjaer bence standardın üzerinde stoper. Şu an ligin en iyisi.

Bjk bizden daha hırslı olacaktır şüphesiz,tek farklı Bjk galibiyeti bekliyorum ben o maçtan.

İçerdeki Gençler maçı da hiç kolay olmayacak Fener'in.Ayrıca Fenerbahçe'den bahsediyoruz loserların kralından,bugün bile puan bırakabilirler hiç belli olmaz. :D

rakipler fb'ye karsı genelde korkak oynuyor, özellikle kadıköyde resmen gel tek kale oyna diyorlar fb'ye. fb mallıgına atamaz ise puan kaybediyor, yoksa rakibin direncinden falan degil.

bugün ilk 30 dakika fb'de bi bk olmamasına rağmen antep'in fb'yi zorla üstüne çekmesi sonucu gol geldi.

lig çok vasat çok. diyorum ya şu kadromuza sağlam bir santrafor ve stoper bulabilseydik +melo gönderilmeseydi bu senede işi götürebilirdik.

Antep in puan alma sansi var mi?

bunun icin bir çabaları yok. bekledigim gibi yenilmeye gelmişler.

bu anadolu takımları bize oynadıkları topu fb'ye oynayamıyor diyorum, hani tamam bizim takımda sorun cok ama artık bizden korkmuyorlar mı ne ediyorlarsa bize karsı hepsi aslan kesilip fb karsısında ayakları titriyor.

rakipler fb'ye karsı genelde korkak oynuyor, özellikle kadıköyde resmen gel tek kale oyna diyorlar fb'ye. fb mallıgına atamaz ise puan kaybediyor, yoksa rakibin direncinden falan degil.

bugün ilk 30 dakika fb'de bi bk olmamasına rağmen antep'in fb'yi zorla üstüne çekmesi sonucu gol geldi.

lig çok vasat çok. diyorum ya şu kadromuza sağlam bir santrafor ve stoper bulabilseydik +melo gönderilmeseydi bu senede işi götürebilirdik.

Götürebilirdik ama olmadı,bu sene olan oldu artık.Kupayı alıp gelecek sene çalışmalarına başlamak lazım şimdiden.

Üst Alt