STSL 15/16 H:32 | Başakşehir 2-1 Fenerbahçe | M.S | 9 Mayıs - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:32 | Başakşehir 2-1 Fenerbahçe | M.S | 9 Mayıs

Aziz bizde olsa şov yapardı bu transferlerle ama fenerde karabasan var olmuyo be kardeşim ben olsam pes ederdim artık ceketimi asardım :D

Aziz bizde olsa şov yapardı bu transferlerle ama fenerde karabasan var olmuyo be kardeşim ben olsam pes ederdim artık ceketimi asardım :D
Adam ceket astı mı bile başkan seçiliyor :D

Hepsi müstehak bunlara, adam resmen diktatör gibi oldu 20 yıldır. Biat etmenin sonuçları bunlar. Bizde olsa er ya da geç ayağını kaydırırlardı Azizin, 3 yılı bile göremezdi.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Adam ceket astı mı bile başkan seçiliyor :D

Hepsi müstehak bunlara, adam resmen diktatör gibi oldu 20 yıldır. Biat etmenin sonuçları bunlar. Bizde olsa er ya da geç ayağını kaydırırlardı Azizin, 3 yılı bile göremezdi.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk
Adamı söylemlerinden dolayı sevmiyorum ama Van persieyi alıyo rezil oluyo naniyi alıyo rezil oluyo En büyük eğlence Fenevbahçe dün manyak bir günü geride bıraktık bunların suratını görmek isterdim :)

Adettendir:

e%C5%9F%C5%9Fekler-adam-olur-fener-adam-olmaz_173763.jpg

ROK dün beyaz futbolu salladı delirtti adamları

fatih bana benziyor o adamin mantigi (davranislari degil) , ben de biz yaristan kopar kopmaz hemen anti fenerli oluyorum ,o da devre disiysa hemen anti bjk .. geri kalanlar arasinda bir yarissa da duruma gore anti x oluyorum

fakat bana yarari dokunacaksa hemen sari laciverte burunurum , umrum olmaz fenermis degilmis ... benim orda dusuncem hem cikarciliktir , maddi manevi !

bir tek bjk ile sivas arasindaki sene kararsiz kalmistim , bjk pek sessiz sakindi , mecnun da baya salliyordu bize , o donem bjk olsun demistim sivas antipatik gelmisti bulent uygun filan

ama onun disinda ersunlu senede bjk karsisinda ne fenerli olmustum son 1-1 lik macta belli degil .. sow un golu bizi CL ye gondermisti , bjk kazansa puan farki 4 oluyordu , ben simdi neden orda anti fenerli olayim ?

rok da aynen boyle , biz bosuna bjk yi desteklemedik haftalardir , bakin fener gitgide nasil karisiyor simdi , paha bicilemez ..

Biraz insan psikolojisinden anliyorsam bu sevincler oyle avrupaya gitme ,maci kazanma sevinci degil .

Basaksehir fb ile eski ismi ve yeni ismi ile oynadigi 8 ic saha macinda 6 galibiyet 1 beraberlik 1 maglubiyet almis (1 sezonda da kume dustugu icin oynamamis)

O 1 beraberlik gecen sene bizim sampiyonlugu garantiledigimiz 2-2 lik mac , ki hem 2-0 dan 2-2 ye getirdi fener, hem de basaksehir penalti kacirdi

Tek yenilgileri hangi sezon sizce ? 2010-2011

fatih bana benziyor o adamin mantigi (davranislari degil) , ben de biz yaristan kopar kopmaz hemen anti fenerli oluyorum ,o da devre disiysa hemen anti bjk .. geri kalanlar arasinda bir yarissa da duruma gore anti x oluyorum

fakat bana yarari dokunacaksa hemen sari laciverte burunurum , umrum olmaz fenermis degilmis ... benim orda dusuncem hem cikarciliktir , maddi manevi !

bir tek bjk ile sivas arasindaki sene kararsiz kalmistim , bjk pek sessiz sakindi , mecnun da baya salliyordu bize , o donem bjk olsun demistim sivas antipatik gelmisti bulent uygun filan

ama onun disinda ersunlu senede bjk karsisinda ne fenerli olmustum son 1-1 lik macta belli degil .. sow un golu bizi CL ye gondermisti , bjk kazansa puan farki 4 oluyordu , ben simdi neden orda anti fenerli olayim ?

rok da aynen boyle , biz bosuna bjk yi desteklemedik haftalardir , bakin fener gitgide nasil karisiyor simdi , paha bicilemez ..

İşte Galatasaray senin gibi mantığa sahip üyelerden oluştuğu için bu haldeyiz.
Paranız var şekliniz var ama kafanız çalışmıyor maalesef.Mesela birisi başkan ben bırakıyorum adayım başkan yardımcım ihsan diyor.
Kimse sormuyor demiyorki bu arkadaş kim ne projesi var klübe parayı nerden bulucak futbol takımı amatör şubeler küçülecek mi yoksa büyümeye yönelik atılım mı yapılacak.
Ne oldu biliyormusun sinan evlat seviciler yüzünden 4 tane iyi transfer yapmadılar sonuç
Avrupadan her halükarda ceza aldık lig 5.liği tehlikede kupa finalinide kaybedersek cezamız olacak 2 yıl.

İşte mantıksız verilen sorgulamadan verilen oy siz genel kurulda 3-5 bin kişi şarap viski içip pilav yerken taraftarlar ceremesini çekiyor.
Bak basketbolda 35 bin tl den satışa sunuldu kombineler hangi vicdana sığar.Lebron james'i filan mı alıcaklar ne yapıcaklar mesela hoş parayı versen alsan bile o kombineyi bu yönetim onunda içine eder ben notrum biz olamadık beşiktaşı yensek çok eğlenecektim fenev şampiyon olamadı yine eğlendim.
Ama hiç bir zaman tinerciler şampiyon olsun yada fenev olsun demedim diyememde.

Sezon başında 4 tane adam alınsa melo gitmese biz şampiyonduk güle oynaya.Siz ve sizin gibi düşünen kongre üyeleri yüzünden bu gün bu haldeyiz.
uA forumu trolledin 2024'e kadar bastılar sana cezayı burda snnle tartışıp sınırsız ceza almayacağım.Umarım bir kaç aklı selim vardırda imza filan toplayalım şunları şutlayalım der.

Yoksa gelecek sezonda böyle kırgın sıkkın bıkkın kızgın bir şekilde sağa sola saldırır aaa şunlarda ne iyi oynadı diye yorumlarız.

onumuze sunulan baskan adayi dursundu , oy verirsen 2000 , vermezsen 1999 oyla o secilecek zaten , bu bir , ikincisi imza verin deseler veririm gitsin diye , ama biliyorum ki gelen de bir sey degistiremeyecek

35 binlik fiyat sadece cok ozel 84 tane saha icinin ici koltugun 2 senelik fiyati , bunu bir genelleme olarak sunmak dogru degil , simdi ise ogrenciye 300 liraya kombine var, ben de onu soyleyim o zaman ... ki baska baslikta ,once yuzde bilmem kac yuz zam yapip sonra dalga gecer gibi 1 gun kala 50% ye dusurduk demek yonetim acz ini gosteriyor

pilav ,icki muhabbeti cok manasiz bir saldiri ,girmiyorum ona , uA forumunda akli selimlerle duzgun tartisirken kufur kiyamet edenler ve sonunda ben de gonderildim ,cok normal ,oradaki yonetim kademesi adaletli davranmadigi icin .. burda da aynisi olursa burda benzeri olur , surda senin yaptigin alintida bile benim kimsenin kisiligine yonelik saldirim yok ,ama sen cevabini yine kisiler uzerinden verecek sekilde duzenlemissin

melonun gitmesini isteyen kim , ben sneijder gitsin ama melo gibi ruh , muslera gibi duvar kalsin dedim her ortamda , sadece melo ve emrenin artik cok mimlendigini , final yaptiklarini , devam ederlerse ikisinin de 2 macta 3 macta bir atilacagini savundum

hamzayi , yonetimi , sabri umut hamit gibileri hic bir zaman savunmadim , coktan postalanmalari gerektigini hep soyledim ,hala daha da soyluyorum , sneijder disinda forumun ekseriyeti ile ters dusmuyoruz zaten oyuncular konusunda

diger yandan biz olabileceksek kimi tutacagim ,biz olamiyorsak kimi tercih edecegim beni ilgilendirir ,kongrede bir baska adamin bjk ye gicigi vardir fener olsun ister , baskasi hic umursamaz , sen farkli dusunuyorsun diye dusunce pratigimi sana gore mi dizayn edecegim

benim yorumlarim ,stilim ,tarzim beni ilgilendirir

Üst Alt