STSL 15/16 H:32 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 8 Mayıs - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:32 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 8 Mayıs

Asıl acı olan sezonu 6. Bitireceğin bir zamanda evinde kargalara karşı derbi kaybediyorsun ve maç sonu bir tane bile yönetim istifa sesi yok...

Yazıklar Olsun böyle taraftara

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ilk yari iyi oynamadigimizi tek ben düsünüyorum galiba.

Besiktas bizi oynattirdi ikinci yari icin.

Biz ise buna ragmen plansiz organize olmadan, amatör takimi gibi pat küt top oynadik. Hangi yönden begendiniz? Sadece cok kostuk.
3 pas zor yaptik.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Biz ise buna ragmen plansiz organize olmadan, amatör takimi gibi pat küt top oynadik. Hangi yönden begendiniz? Sadece cok kostuk.
3 pas zor yaptik.

Bence fena oynamadık ama ileride forvet namına birşey olmadığı için pozisyon yaratamadık

3 pas zor yaptik.

ilk yarı mücadele bakımından iyiydik.2.yarı saldık kendimizi..bjk de rahatladı.kolay girdi pozisyona.

Yarışta olmadığımız şu sezonda Fenerden 4 puan çaldık ve bejekeye 6 puan verdik olum çokmu çok kötüyüz ya adasaadass :asd:

3 pas zor yaptik.

3 pas zor mu yaptık? 2. yarı bile en az 3 defa 10 un üzerinde pas yaptık. Nereye kadar 18 in önüne kadar adam gibi golcün olmazsa getirir getirir geri dönersin.

Beraberlik hoş olacaktı ama yapacak bir şey yok, Fenerin milyon eurolar döküp dördüncü yıldızı alamayacak ve şampiyonlar ligine yine katılamayacak olmasına değer.

{taptap}

Yarışta olmadığımız şu sezonda Fenerden 4 puan çaldık ve bejekeye 6 puan verdik olum çokmu çok kötüyüz ya adasaadass :asd:

Bu adam icin....

1555997_h.jpg

53616-icerik.jpg

Büyük Baskani üzdüler

f6258.jpg

CgVBYXFWcAAN14k.jpg

matkap fikretten nefret etmeme ragmen adam dansozluk etmiyor ,bizce cirkin ama inandigini soyluyor , kardesim bunlar sike yapti diyor , inandigi bu , bize elbette antipatik geliyor ve gelecek de

ama aziz efendi biraz ihtiyaci oldu ya hemen yumosa bagladi ,gorursunuz 2 gun sonra azizi

yapilacak sey basit , camialarin basindakilerle alay etmek

azize diyeceksin sana ne kardesim istedigime istedigim sekilde oynarim , sonra fikoya doneceksin , enayilik etmeyip sen de devlete caksaydin stadi diyeceksin .. sinirlenmek bir seyi cozmez .. alayci olacaksin , inceden isi gotureceksin , delirteceksin

yapilacak sey basit , camialarin basindakilerle alay etmek

azize diyeceksin sana ne kardesim istedigime istedigim sekilde oynarim , sonra fikoya doneceksin , enayilik etmeyip sen de devlete caksaydin stadi diyeceksin .. sinirlenmek bir seyi cozmez .. alayci olacaksin , inceden isi gotureceksin , delirteceksin
Allah akıl fikir versin.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Galatasarayli bir taraftara kendi evinde besiktasa yenilmek nasil koymaz anlayamiyorum ben herhalde frekanslar farkli. Besiktas gol attiginda GOOOOL yazanlar mi dersin, domaldik bekliyoruz diyenler mi dersin. Bu maci unutmayacagim ben

Üst Alt