STSL 15/16 H:33 | Akhisar Belediyespor 1-2 Galatasaray | M.S | 15 Mayıs | Lig TV 4 - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:33 | Akhisar Belediyespor 1-2 Galatasaray | M.S | 15 Mayıs | Lig TV 4

Açıkçası izlemedim. Bjk - Osmanlı maçının duraksadığı anlarda çevirdim kanalı bizim maça. Nasıl oynadık bilmiyorum ama eminim yine rezil bir oyun ortaya koymuşuzdur. Bu sene acı biçimde sonlandı maalesef. Önümüze bakacağız artık. Seneye transferden, hocadan, her şeyden önemlisi, başımızdaki naylon başkandan kurtulmak. Gerisi gelecektir.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son hafta Akhisar Osmanlıyı yenerse Kasımpaşa da Trabzon da puan kaybederse avrupaya Akhisar gider maça asilirlar gibi

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sirf özet izledm, akhisar ilk yari deli goller kacirmis, hakemin de penalti anlayisi biraz farkliydi heralde , ikiside bence penalti degildi.rodallega midir nedir bizim defansi iyi dagitmis

maçı bende izlemedim özetlere bile bakmadım bunlar için megabayt harcamaya değmez !! ama burada yazılan yorumlara göre yine her zaman ki gibi iğrenç bir maç çıkarmışlar kupa finalinde bakalım ne yapacak bu evlatgiller

Üst Alt