STSL 15/16 H:34 | Galatasaray 6-0 Kayserispor | M.S | 19 Mayıs - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:34 | Galatasaray 6-0 Kayserispor | M.S | 19 Mayıs

6. Olmuşuz . Zevk alın diyorlar , tribündeki bazı insanların Sabri umut gibi adamaları ıslıklamaması da bu tür zihniyetlerden sanırım . Bu takım en çok maaş ödeyen takım ve 6. . Şey etmişim onların müthiş oyununa . 15 0 olsa ne olur .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Riekerink Hoca'nın hamleleri mutlaka bazı şeyleri değiştirdi ama son haftalarda topçuların kendilerini kurtarmak için yırtındığını görmek zor değil.

trabzonda bizim forma yakıldıktan sonra iyice profesyonel hayat takımı oldu.
küme düşecekleri günleride göreceğiz inş.

yasinin bursada podolskiye vermediği pas yasinin GS'dan ayrılma sebebi oldu.bi de bu açıdan bakın.kupayı alıcaz inşallah.

yüzmeden yeni geldim maçı kazanacağımızı bekliyordum da yemeden 6 tane atacağımızı ummuyordum . sezon sonu herkes poposunu kurtarma peşine düşüp maça asılmış demek ki. ulan sene başında ortasında aklınız nerdeydi ? yumurta kapıya dayanınca ateş düştü değil mi ?yazık geçmiş olsun ilk beşe giremedik .
sen fenere bu sene dört puan hasar verip şampiyonluktan etmişsin o da senden intikam almak isteyecektir elbette.
tek umut ziraat kupası kaldı aksi halde iki senede maddi manevi yıkım yaşarız.

d49fdfff81a3f5e57a9a41f3587d742b.gif

Üst Alt