STSL 15/16 H:34 | Osmanlıspor 1-0 Akhisar Belediyespor | M.S | 19 Mayıs - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:34 | Osmanlıspor 1-0 Akhisar Belediyespor | M.S | 19 Mayıs

En başta hamza, dursun
Sonra milyonluk eşekler
Sonra dangalak paralı ultras'lar

En sonunda yasin öztekin denen tek hücreli organizma'ya bütün küfülerimi sunuyorum.

Ya Sarper sürekli seni mi takip ediyoruz yahu? :) 1-2 kelime yazsan ne olur. Neyse boşver. Ama bak Yasin de kızmış sana :D

Takip etme değil de çoğu konuya yazdım yani,belki gol be yazmamam gerekirdi ama ben orada Osmanlı'nın attığı gole değil,müzemize gelecek olan kupanın habercisi bir gole sevindim.Bu milyonluk eşşekler 5. olursa nasıl olsa Avrupa biletini aldık xD diyip kupa maçında ekstra efor sarfetmeme ihtimalleri yüksek.

akigo dallaması bjk'ye karşı şov yapıyordu, osmanlı karşısında domalmış durumdalar. Gökçekler elini cebine atmış heralde

Defalarca yazdım bunu zaten,açık açık geçen haftaki maçtan sonra 5. olmayı istemediğimi de belirttim,yani bir kez daha tekrar etmeye gerek görmedim ondan. :)

Iyi de kupayi bu esekler alamazsa ve 2 sene avrupaya gidemezsek sence bunun hesabini kim verecek?

Dursunun falan istifa edecegini dusunuyormusun? Cok net soyluyorum 2 sene avrupaya gidemezsek 5 sene sampiyonluk beklemeyin

Üst Alt