STSL 15/16 H:4 | Beşiktaş 2-0 Başakşehir | M.S | 13 Eylül

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Gomez gibi kronik sakat bir herifin Beşiktaş gibi bir kulüpte sakatlanmaması mümkün değil.O yüzden pek çekinmiyorum kendisinden.

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Tamam o zaman her sene teknik adam degissin yonetim degissin hatta dur playstation kolunu sana vereyim siz yonetin kulubu. Ben burda kisileri savunmuyorum. Galatasarayi savunurum. Sizin yaptiginiz kotu giden bir gemiyi batirmaktan baska hicbir ise yaramayacak. Ha bununlada mutlu olacaksin devam et
Ben sana ne anlatayim yahu. Su dediklerine bak. Evet mutlaka elestiren herkes o dediklerini istiyordur. Hey allahim ya, sana ne anlatsak bos.

Evet hersey laylaylom, hocamizi savunalim duralim baskanimizi savunalim duralim. Elestirmeyelim, nasil olsa ne gerek var degisimlere zaten hic ise yaramiyor degil mi? Sen kisileri savunmuyormussun, biz ne yapiyoruz? Benim sanki hosuma gidiyor bu adamlari her gün elestirmek. Ben sanki Galatasarayin iyiligini istemiyormusum gibi konusuyorsun. Yok ya öyle mi.

Ya arkadas anlamiyormusun biz kötü giden gemiyi mi batiriyoruz? Bizim batirmamiza gerek yok, battigi kadar batmis zaten. Aylardir hatta Hamza geldiginden beri burada bu olanlari öngören cok kisi var ama yok biz kötü oluyoruz cünkü neymis elestiriyormusuz, yok destek cikmiyormusuz, yok kisilerle ugrasiyormusuz bilmem ne. Ulan o kisiler Galatasarayin basinda degil mi baska kim ile ugrasacagiz?

Yanlis yapiyorsa buna canak tutmayacaksin, önceden sesini cikaracaksin ki bu durumlara düsmeyelim. Ama stada gidemeyen adamlari taraftar olarak görmeyen mankafali insanlar var, daha ne anlatalim ki. Sanki keyfimden gelmiyorum stada.

Son düzenleme:

Ozan Can Kati

Aslan Üye
Forumda transfer döneminde yok gomez şöyle yok gomez böyle beğenmeyenler vardı hatta burak yılmaz veya umut bulut > gomez diyenler bile vardı kimse kusura bakmasında bedava maliyetle gelecek futbolcuyu elimizden kaçırdık dün ki maçta gomez olsa burak yerine o maç en az 3 farklı biterdi :eek:ley:

Dün burak net 3-4 pozisyon kaçırmıştır ve dk 88 de selçuğa bırakması gereken topa müdahale edip gol imkanımızı kapamıştır hem bizim takımda ama içi rakip stoper gibi :D

Son düzenleme:

Barış Savaş

10 Numara!
Ben sana ne anlatayim yahu. Su dediklerine bak. Evet mutlaka elestiren herkes o dediklerini istiyordur. Hey allahim ya, sana ne anlatsak bos.

Evet hersey laylaylom, hocamizi savunalim duralim baskanimizi savunalim duralim. Elestirmeyelim, nasil olsa ne gerek var degisimlere zaten hic ise yaramiyor degil mi? Sen kisileri savunmuyormussun, biz ne yapiyoruz? Benim sanki hosuma gidiyor bu adamlari her gün elestirmek. Ben sanki Galatasarayin iyiligini istemiyormusum gibi konusuyorsun. Yok ya öyle mi.

Ya arkadas anlamiyormusun biz kötü giden gemiyi mi batiriyoruz? Bizim batirmamiza gerek yok, battigi kadar batmis zaten. Aylardir hatta Hamza geldiginden beri burada bu olanlari öngören cok kisi var ama yok biz kötü oluyoruz cünkü neymis elestiriyormusuz, yok destek cikmiyormusuz, yok kisilerle ugrasiyormusuz bilmem ne. Ulan o kisiler Galatasarayin basinda degil mi baska kim ile ugrasacagiz?
Ben ona teşhisi koydum. kendini zorlama kanka:38573:

Yucel Yuksel

Cezalı
Forumda transfer döneminde yok gomez şöyle yok gomez böyle beğenmeyenler vardı hatta burak yılmaz veya umut bulut > gomez diyenler bile vardı kimse kusura bakmasında bedava maliyetle gelecek futbolcuyu elimizden kaçırdık dün ki maçta gomez olsa burak yerine o maç en az 3 farklı biterdi :eek:ley:
gomez'e kimse kötü oyuncu demedi ama sakat. Bizde Baros'ta bu tarz bir oyuncuydu güvenilmez. Oynadığında estirir ama sürekli sakatlanırdı.

Oğuz Demir

10 Numara!
Beşiktaş şampiyonluğu kovalasa bari.Bizden bir cacık olmayacak anlaşıldı.

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi

Dün burak net 3-4 pozisyon kaçırmıştır ve dk 88 de selçuğa bırakması gereken topa müdahale edip gol imkanımızı kapamıştır hem bizim takımda ama içi rakip stoper gibi :D
Aga ne bonservissizi ya Hamza hocamiz dedi ya 9 milyon istiyorlar diye!! Adam resmen yalan söyledi bize, yalana gel ya yalana gel. Kimse bunu konusmuyor.

Mert Akman

10 Numara!
Bunlar olacak bu sene şampiyon.Fb nın hocası salağın teki.Şenol faktörüyle bjk 1 değil 2 adım önde.2 hafta sonra rezil edecekler fb yi.

Şükrü ERDEN

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Bunlar yine 3. olurlar

Bunlarin genlerinde eziklik var.

Kanlarinda'da var.

Iyi ki besiktasli degiliz

Ozan Can Kati

Aslan Üye
Aga ne bonservissizi ya Hamza hocamiz dedi ya 9 milyon istiyorlar diye!! Adam resmen yalan söyledi bize, yalana gel ya yalana gel. Kimse bunu konusmuyor.
Bugün Dursun Özbeğe göre de Denayer 30 m pound değeri var dedi bizim takım yemin ediyorum normal değil ya :eek:ley:

DENGE DENGE diye diye teknik ekiple yönetim kafayı bozup pskolojik sorunlar baş göstermeye başladı :D :D

Üst Alt