STSL 15/16 H:4 | Galatasaray 1-1 Mersin İdmanyurdu | M.S | 12 Eylül - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:4 | Galatasaray 1-1 Mersin İdmanyurdu | M.S | 12 Eylül

insallah allahin izniyle Sali gunu , yagmur okadar cok yagip stadin ici su göletine döner.

1) Stadin catisini yaptirmaktan aciz GALATASARAY camiasi / yonetimi her kimlerse utanmali !
2) Seyirci defolsun gelmesin ne ise yaradigi belli bile degil , ulan lalala saldir Galatasaray ne ? ne bu ?
3) Stad avantajimiz yok sayilacak derecede , stad hep bos
4) Hamza desen kufurler yetmez anlatmaya
5) Yonetim desen ana baci daliyoruz zaten
6) Futbolcular desen , en garip onlar .. maaslari tavan yapmis kimsede gik demiyor ulan ben niye bu kadar aliyorum yattigim yerde diye
7) Isin özu sözu Atletico bizi dunyaya gostere gostere bir ************ bizde rahatliyak , yonetimde rahatlasin

Hamza hatali ama Dursun?

Forma sponsorsuz CL ye cikacak ilk takim olmak bi bana koyuyor sanirim?

Cati noldu?

Pazartesi Sali transfeler tamam di? Noldu?

Yasasin GS tv sifresiz oldu!!

Forvet,kanat, on libero yolla yerine adam alma!?!?!

Ve stadda hatta burda kimse Dursuna yuklenmesin, istifaya davet etmesin!!

Giderek fenerbahce taraftarina benzedik.

O salaklarda ayni bizim gibi "Ridvan gitsin, daum gitsin, aragones gitsin, aykut gitsin " deyip durdular ve sonuc hic degismedi hep basarisiz oldular.

Asil problemin baskan oldugunu 17 yildir anlamadi dangalaklar.

Iste ayni kafa malesef.

Yaziklar olsun.

Çok mu zordu

Muslera
Semih-Denayer-Balta-Olcan
Sabri-Selçuk-Jose-Yasin
Sneijder
Burak baslayıp 2.yarı Podolski ve Sinan Gümüş hamlelerini yapmak.

O lanet olasi 2010/11 sezonunda bile ilk 4 macta 2 galibiyet almisiz. Hatta ilk 2 hafta yenildikten sonra 4 hafta arka arkaya kazanmisiz.

Bu gidisle o sezonun bir kopyasini yasayacagiz, belki o kadar kötü olmaz ama ilk 2 disinda kalcagimizi düsünüyorum bu sene. Bu da demektir CL bileti yok, bu da demektir para yok.

Bu düz mantigi Dursun ve Hamza bile kuramiyor ya, ben ne diyeyim. Sen oyuncu alma, tasarruf ettigini düsün ama basarisiz olunca o sana bunun ZARAR olarak dönecegini düsüneme.

Hey Allahim bu gerizekali adamlar nasil "is adamlari" oluyor. Nasil milyonlari kazaniyor. Tabi orada kendi paralari oldugu icin bin takla atiyorlar ama Galatasaray da istedigini yap dimi. Allahin cezalari.

Son düzenleme:
Ilk yari oyun diye bir sey yoktu. Mersin 2 pas yaparak pozisyon bulabiliyordu. Orta sahasiz maca cikiyoruz resmen. 2.yari'da golden sonra kaos futbolu oynadik. Gercekten cok zor bir sezon bizi bekliyor. 85 dakika degisiklik yapmadan bekledi teknik direktor diye birisi.

Maç sonucunu yeni öğrendim. Hamza nın demecini yeni okudum.masal anlatmış resmen.mersin ligin en kötü takımlarından biri. Daha beter olun dursun yalancısı ve dengeli si.evlatlarına en kısa zamanda defolsun dileğiyle..

O lanet olasi 2010/11 sezonunda bile ilk 4 macta 2 galibiyet almisiz. Hatta ilk 2 hafta yenildikten sonra 4 hafta arka arkaya kazanmisiz.

Bu gidisle o sezonun bir kopyasini yasayacagiz, belki o kadar kötü olmaz ama ilk 2 disinda kalcagimizi düsünüyorum bu sene. Bu da demektir CL bileti yok, bu da demektir para yok.

Bu düz mantigi Dursun ve Hamza bile kuramiyor ya, ben ne diyeyim. Sen oyuncu alma, tasarruf ettigini düsün ama basarisiz olunca o sana bunun ZARAR olarak dönecegini düsüneme.

Hey Allahim bu gerizekali adamlar nasil "is adamlari" oluyor. Nasil milyonlari kazaniyor. Tabi orada kendi paralari oldugu icin bin takla atiyorlar ama Galatasaray da istedigini yap dimi. Allahin cezalari.

Bu takımın 7 hafta sonunda maksimum alacağı puan 6 olur diyorum ben.İlk ikiyi bırak ilk beşi zor görür bu takım.Melo'nun olmadığı her maç bu takım yüzde bir milyon gol yer.Yememesi mucize olur.Önümüzdeki üç lig maçında galibiyet olmaz.Melo varken bile bi sürü gol yiyoduk şimdi yok artık gerisini düşünün.Bugün öyle bir ilk yarım saat oynadık ki bu kadar darmadağın olmuş bir takım zor görürsün.Leş kere leş kere leş.Belki de hayırlısı milli maç arasına kadar en dibe vurup bişeyler için harekete geçilmesi.Yoksa pansuman galibiyetler hiç bi işe yaramaz

sol ve sag bek olcan ile sabri
orta saha selcuk ve rodriguez

harbiden son yillarin en mal takimini yarattilar.. zaten boyle olacagini hepimiz biliyorduj
karamsarlik degil, gercekler acik acik ortada

mal gibi beklemiyorum, ya tutarsa nah tutar
bu takimdan birsey olmaz, hamit,selcuk,umut,sabri ve olcanin aldigi milyon eurolar ortada.. Allah belanizi versin, biraz serefiniz varsa kosun.. okadar para aliyorlar.. forma almayin

klube destek olmayin, 2kurus bile vermeyin
butun para liselilerin cebine ve sabri gibi mallarin lamborghini kirasina gidiyor

Üst Alt