STSL 15/16 H:4 | Kasımpaşa 0-1 Fenerbahçe | M.S | 13 Eylül

Cem Konak

Aslan Üye
Fenerbahçe istesek de istemesek de büyük takım bu ligde,maçlarının çoğunu bir şekilde de olsa ite kaka da olsa kazanması normal.Bal tanımı saçma sapan fanatikçe bir tanım,bizim de böyle galibiyetler çok,her takımın çok.
kesinlikle katiliyorum. zaten onu soyledim mesjada. onlar yapinca bal deniyor. biz yapinca forma agirligi.

gecen butun sene bir sey oynamadan gecirdik. ama millet uyanmadi.

Turgay Ceylan

Kırmızı Üye
Terör facialarının fbnin stadında yaşanması dileğiylen.

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
kesinlikle katiliyorum. zaten onu soyledim mesjada. onlar yapinca bal deniyor. biz yapinca forma agirligi.

gecen butun sene bir sey oynamadan gecirdik. ama millet uyanmadi.
Tamam hepimiz sapına kadar sonuna kadar Galatasaraylı'yız da gözükör fanatiklik iyi bir şey değil.Gerçekçi ve objektif değerlendirmeler yapmak lazım.

Arda Sadi

Baba Gündüz
Takim olarak kadikoy'de cosar deplasmanda hic birsey yapamazlar.

Arda Rami

Aslan Üye
Biz geçen sene bir bok oynamadan son 7 hafta 19 puan almışız sadece 1 gol yemişiz onlar 2 maç 6 puan almış çok mu? :)
Fb nin yapısı böyle ama.Sadece bu seneye has değil bu galibiyetler.Camia olarak anlam veremediğim şekilde, düşük tempoyla az pozisyonla galibiyet alırlar.fenerin gümbür gümbür oynayıp şampiyon oldugu dönem var mı.Rahat şampiyon oldugu dönem var evet, ama lig üstü performans veren, göze hoş gelen futbol oynadıgı dönem yok.Geçen sezon beşiktaşın yaptıgı varyeteleri yaptıkları sezon bile yok ki bu en basit örnek.

Bizim son 7 haftada yaptıgımız 19 puanı ligte yapacak tecrübe kimsede yoktu.Kaleci faktörüde önemliydi belki ama şu kazanılmış şampiyonlugu itin gtüne sokmaktan vazgeçin.Hep bu sosyal medya yüzünden oluyor zaten bunlar.Koca şampiyonluk şansa falan bağlanıyor.Saçmalık.

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
Fb nin yapısı böyle ama.Sadece bu seneye has değil bu galibiyetler.Camia olarak anlam veremediğim şekilde, düşük tempoyla az pozisyonla galibiyet alırlar.fenerin gümbür gümbür oynayıp şampiyon oldugu dönem var mı.Rahat şampiyon oldugu dönem var evet, ama lig üstü performans veren, göze hoş gelen futbol oynadıgı dönem yok.Geçen sezon beşiktaşın yaptıgı varyeteleri yaptıkları sezon bile yok ki bu en basit örnek.

Bizim son 7 haftada yaptıgımız 19 puanı ligte yapacak tecrübe kimsede yoktu.Kaleci faktörüde önemliydi belki ama şu kazanılmış şampiyonlugu itin gtüne sokmaktan vazgeçin.Hep bu sosyal medya yüzünden oluyor zaten bunlar.Koca şampiyonluk şansa falan bağlanıyor.Saçmalık.
Her sezon böyleler diyorsun sonra tecrübe şans diyorsun aga.Neyin tecrübesi her maç ecel terleri döküp kamyonla pozisyon vermişsin.Kasımpaşa'nın pozisyonu yoktu dün.Bizimki şans değil ama Fener'e bal falan demek fanatiklik başka bir şey değil.Çoğu maçlarını kazanacaklar bu normal bir şey.Fener bizi ilgilendirmemeli.

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi

Mert GÜLMEZ

10 Numara!
Hasan Şaş böyle çalımları her maç 5 kere atardı.

Mert GÜLMEZ

10 Numara!
Normal yani 3.dünya ülkesi olduğumuz için böyle birşeyin abartılması.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk
Ya ne diyimki adam boş alanda donk a bole çalım atmış yemin ediyorum evde sırıtıyorum ee ne yapsınlar maçta pozisyon yok yalnız klasikler arasina girer ha bu hareket yıllarca izleriz artık ders niteliğinde okutulmali ???

Mehmet Tastemir

10 Numara!
bir s..m oynamadan 3 puan aldilar yine
hala bu ivne basin bunlari iyi oyniyormus gibi lanse ediyor
gazlari yakinda söner...

Üst Alt