STSL 15/16 H:4 | Kayserispor 0-1 Trabzonspor | MS | 14 Eylül - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:4 | Kayserispor 0-1 Trabzonspor | MS | 14 Eylül

Takımdan ve şehirden kaynaklı o biraz da,Kayseri'nin hiçbir zaman ses getiren bir taraftarı olmadı ki.Bir Eskişehir,bir ADS ne bileyim bir Göztepe falan olsa böyle olmaz.

hayir genel olarak diom

gordugum cogu macta tribunlar eksisine gore bir hayli bos gozukuyor

millet artik baydi super ligden, her turlu lig tvde var orda gercek futbolu gorup haliylen uyduruk stadlara gitmiyorlar - bence

hayir genel olarak diom

gordugum cogu macta tribunlar eksisine gore bir hayli bos gozukuyor

millet artik baydi super ligden, her turlu lig tvde var orda gercek futbolu gorup haliylen uyduruk stadlara gitmiyorlar - bence

Kayseri'nin stadı uyduruk değil ki 2009'da açılmış fıstık gibi stad.Her yere de yapılıyor yeni stadlar.Stadın uyduruk olması bir yere kadar bana göre.

TS'nin kadrosu bizden net daha iyi. Yedekleriyle vs.

Cavanda'yı transfer nöbetinde övdüğüm için küfür yiyecektim neredeyse. Renktaşlarımızdan biri "Lazio gibi bir takımın çıkma sağ beki ne kadar iyi olabilir boşuna uydurmayın" falan diyordu.

Görmüştür sanırım. :)
Sağ bekimizin Ss55 olduğunu unutanların söylemidir, düzelteyim.

Trabzon'dan bir şey olmaz. 10 puan aldılar ama hiç bir maçta eze eze oynamadılar. Her maç bir sürü pozisyon verdiler.

Bizim maçta eğer klasik Trabzon gibi havaya girerlerse ve sakin kalırsak farka bile gideriz. Taraftarları aşırı sabırsız umarım avantaja çeviririz.

Trabzon'dan bir şey olmaz. 10 puan aldılar ama hiç bir maçta eze eze oynamadılar. Her maç bir sürü pozisyon verdiler.

Bizim maçta eğer klasik Trabzon gibi havaya girerlerse ve sakin kalırsak farka bile gideriz. Taraftarları aşırı sabırsız umarım avantaja çeviririz.
Türkiye'de skor tamamsa her şey tamamdır. Adamlar yeniyor mu yeniyor biz ona bakarız. Bizim reziller içeride bile maç kazanamıyor, oyun olarak da leş gibiyiz uzun süredir olduğu gibi. Geçen sene bile yendi adamlar bizi, Hamzaoğlu destan yazar ve Trabzon kazanırsa şaşırmayacağım.

Son düzenleme:
Ts taraftarları şampiyonluk turuna çoktan çıktılar, yine bir tabak hamsiye kalacaklar.
bizim komşudan biliyorum.

tspor ne zaman şampiyonluk için iddalı olsa bizim takım o sezon tarihinin kötü dönemini geçirir. 1994 ve 95 de böyleydi 2011 de böyleydi şimdi tspor yine iyi kadro kurdu iddalı demekki biz tine çok kötü olacaz. zaten görünen köy klavuz istemez. biz bu sezon 6, 7 yada 8.oluruz. fener ile tspor çekişir fener şampiyon olur. bjk sonradan çöküşe geçer.

tspor ne zaman şampiyonluk için iddalı olsa bizim takım o sezon tarihinin kötü dönemini geçirir. 1994 ve 95 de böyleydi 2011 de böyleydi şimdi tspor yine iyi kadro kurdu iddalı demekki biz tine çok kötü olacaz. zaten görünen köy klavuz istemez. biz bu sezon 6, 7 yada 8.oluruz. fener ile tspor çekişir fener şampiyon olur. bjk sonradan çöküşe geçer.

2004 ve 2009'u unutma.Birinde 6.,diğerinde 5. olmuştuk,Trabzon da birinde 2. diğerinde 1 puan geriden 3. olmuştu.

Kayseri'nin stadı uyduruk değil ki 2009'da açılmış fıstık gibi stad.Her yere de yapılıyor yeni stadlar.Stadın uyduruk olması bir yere kadar bana göre.renktas
sende haklisin renktas

Bunda yöneticilerin vasıfsızlığı,seyircilerin bir kısmının sorumsuzluğu vs. gibi etkenler çok. Dün maça 2 saat beklediğim passolig tek geçiş kart sırası yüzünden 35. dakikada girebildim, o da zorla. Cezalı olan, hiç başvuru yapmadan orada dakikalarca bekleyen insanlar gibi bir de üstüne doğru düzgün işlemeyen bir sistem olunca millet de haliyle soğuyor kanımca.

Üst Alt