STSL 15/16 H:4 | Kayserispor 0-1 Trabzonspor | MS | 14 Eylül | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:4 | Kayserispor 0-1 Trabzonspor | MS | 14 Eylül

a6752stsllogo.png

kayseri.png
c80ecv.png
trabzonspor.png

Trabzonspor'un Kayserispor ilk 11'i: Onur, Cavanda, Mustafa, Douglas, Alper, Mbia, Constant, Erkan, Mehmet Ekici, Yusuf, N’Doye

Kayserispor'un ilk 11'i: Hakan, Zeki, Mabiala, Smiç, Mustafa Akbaş, İbrahim, Samba Sow, Furkan, Ömer Bayram, Biseswar, Derley

Kimin umrunda bu mac ya. Ben bizim mactan beri futboldan sogudum ve sadece dün 10 dakika Interin macini izledim Mancini ve Melonun hatirina.

Yarin da CL macimizi izlersem herhalde artik bu hafta maca bakmam bir daha.

Tsnin kadrosu baya iyi. Bir takımın kalitesini yedek kulübesi gösterirmiş. Dün bizim yedeklere bakın birde bugün tsporun yedeklerine. Özer, marin, medjani, cardozo kulübeye bak

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trabzonsporda cardozo gibi adam yedek kalıyor bir kişi de demiyor ki cardozo nasıl oynamaz,cardozo küser...Yedek bırakan da ibrahimovic falan değil ha n'doye...

Trabzon'un kadrosu bir hayli iyi.

Mustafa Yumlu, Alper Uludağ, Yusuf Erdoğan ve Erkan Zengin dörtlüsü biraz bozuyor ama zamanla bu eksiklikleri de tamamlayacaklarindan eminim. Sol bek ve en az 1 kanat transferi bekliyorum devre arasi.

Trabzon'da yedek bekleyen

Cardozo>Burak
Marin>Yasin
Medjani>Semih,Hakan,Jose (ön libero olarak oynatildigi icin)

Kadro kalitemiz yerlerde sürünüyor diyebiliriz rahatlikla.

______________Onur______________
Cavanda__Medjani__Douglas__Constant
__________Mbia___Ekici____________
______Yusuf___________Marin_______
_________Cardozo__Ndoye__________
bunların en iyi kadrosu bu şekilde olur ki baya sağlam kadro bu ama Aykut-Yumlu-Erkan-Özer gibi öbür oyuncuları baya kazma.

Üst Alt