STSL 15/16 H:5 | Trabzonspor 0-1 Galatasaray | M.S | 19 Eylül - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:5 | Trabzonspor 0-1 Galatasaray | M.S | 19 Eylül

Asporda hakan can köpürüyor hakeme maçı hakem katletmiş. Galatasaray berbat oynamış sanki fb tv yi izliyorum gibi hissettim

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
berbat oynadığımız doğru !! penaltıda penaltıydı yüzde 100 !! ancak selçuğu adam tahrik ediyor sarılıyor adeta ve kırmızıyı Selçuk görüyor birde üstüne Selçuk atılıyor 2 maç ceza !! carole e verilen uydurma kırmızı karta ne demeli !!! hakan can transfer döneminde ven pörsssssssiiii diye diye salyaları akıyordu :) molde çakınca eşşekten düşmüşe döndüler hepsi :) :)

Onur'da serefsiz cikti basimiza, adam golden sonra hakemi aldatirmak icin yere yatiyor. ama pozitiona bakinca hic bir sey olmamiz belli, serefsiz herif. Gol temiz, elde yok.

Dogru hamza bali var arkadaşlar.. Ligin 3 haftasinda dunyanin sayili kalecilerinden birine sahipsin 4 tane pozisyon bile olmayacak goller yer neredeyse avrupanin en iyi sut ceken 2 adamlarina sahipsindir 40 a yakin sut cekersin 3 tanesi kaleyi zor tutar gol atamazsin, evet gercekten muthis bal var... Kimse oyundan filan bahsetmesin, fener ne oynuyorda hala bizden fazla puani var... Yada o cok muthis sampi bjk niz ne oynuyorda, evinde bizim evinde yendigimiz trabzona yeniliyor... Kisaca bu aylar onlarin dır, son 5 yilda oldugu gibi, mart nisan mayis gelince yine salya sümük ağlayan kuşlarla karşılaşır mutlu olursunuz.... Az sabredin

Son düzenleme:
bu maçın bizim için tek olumlu yanı hamza diken üstünde ve gideceginin farkında ama dursun çok rahat yoksa 3yıl kalırım vs diyemez asıl sıkıntıda o

erkan zenginin atamadığı golün benzerini 3 hafta önce gökhan töre atamadı, trabzon öyle kazandı göklere çıkarıldı.
biz hafta içi atletico madridle boğuşup geldik. takımı bu kadar yerin dibine sokmak biraz haksızlık oluyor.

Hamzanın gitmesini istiyordum evet ama bu maçta geçen sene 2 kere yenildiğimiz ve kendi sahalarında orman çocukluğu yapan Hamsi kafalılara koymak güzel oldu bide Arenada çakarız hesap kapanır.

Burak ins 10 hafta sakat olur ins sinan gumus forvet oynamaya baslar ama hamza balı tuttu trabzon kendi bacagina sıktı patates tarlasi gibi saha bu trabzon en fazla 4 üncü olur bu kadroya morinho bile gelse takımın kalitesi belli sinerder ve muslera buyuk takim yonetsen bu 2 oyuncuyu alirsin

Burak ins 10 hafta sakat olur ins sinan gumus forvet oynamaya baslar ama hamza balı tuttu trabzon kendi bacagina sıktı patates tarlasi gibi saha bu trabzon en fazla 4 üncü olur bu kadroya morinho bile gelse takımın kalitesi belli sinerder ve muslera buyuk takim yonetsen bu 2 oyuncuyu alirsin

Ulan siz neyin kafasını yaşıyorsunuz? Daha kaç kere Hamza nin sizi gülünç durumuna sokması gerekiyor? Umut net 11 dedir bundan sonra

Fatih Birinci Fatih Birinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatih Birinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Üyelik tarihi
28.04.2012
Nereden
Almanya
Üzüntüden foruma daha şimdi giriyorum...oglumu ilk kez maca götürdüm cocuk travma yaşadı ama atmosfer müthişti kendinden gecti...başımız dik kafanıza takmayın arkadaşlar bu sene ŞAMPİYON olacagız...bu arada gs formunda bazı no post cocuklarına burdan selam yolluyorum arif ulu denen veledi zina var...sezon sonu görecegiz

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

STSL 5.Hafta | TRABZONSPOR 0-1 galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 124

Arif Ulu senden bahsediyorlar ne dedin la su hamzi kafalara :D

Fatih Birinci Fatih Birinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatih Birinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Üyelik tarihi
28.04.2012
Nereden
Almanya
Üzüntüden foruma daha şimdi giriyorum...oglumu ilk kez maca götürdüm cocuk travma yaşadı ama atmosfer müthişti kendinden gecti...başımız dik kafanıza takmayın arkadaşlar bu sene ŞAMPİYON olacagız...bu arada gs formunda bazı no post cocuklarına burdan selam yolluyorum arif ulu denen veledi zina var...sezon sonu görecegiz

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

STSL 5.Hafta | TRABZONSPOR 0-1 galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 124

@Arif Ulu senden bahsediyorlar ne dedin la su hamzi kafalara :D

ulan musap ts forumuna uye olup arife kufur mu edion

senden korkulur ha
Arif Ulu ise bak adam ne zahmetlere girip sana giydirmis heralde yaninda birakmazsin diye dusunuyorum

Üst Alt